Forum
Ta zgodba je POPOLNOMA RESNIČNA! Zgodila se je pred 8 leti ko smo hodili v 4. razred.

Bil je petek 13. zmenila sem se da bom šla s prijateljico domov. Ko sem prišla v šolo so bili vsi veseli. Prišla sem do prijateljice in ji rekla da je danes petek 13. takoj se je spomnila in se prestrašila. Seveda smo imeli takrat športni dan. Pripravili smo se in odšli. Ko smo končali smo odšli v park. Tam je bila STARA ŠOLA. Zelo čudna se nam je zdela. Z prijateljicama smo odšle k tej stari šoli. Videle smo ograjo z špici, čudna okna, čuden zvok in sliko kjer je bila punca ki drži človeško glavo. Prestrašile smo se. Odšle smo po dečke a eni dečki tega niso verjeli 2 dečka pa sta se nam pridružila pri pustolovščini.... ko smo šli na 1. avtobus smo videli................... SE NADALJUJE!!
12. julij 2014
next??
12. julij 2014
seveda,next!zelo rada bi slišala zgodbo naprej
12. julij 2014
ko smo šli na 1. avtobus smo videli nekaj rdečega na okni in še nek mož je vlekel vrečo v obliki telesa. Z prijateljico sva hitro odšli na avtobus. Pri njej doma sva se preoblekli in odšli nekaj delat. Čez nekaj časa je pozvonil telefon. Nisve se hotele oglasiti a nisve imele druge možnosti. Moja prijateljica se je oglasila. Bil je njen prijatelj. Vprašal je če lahko pride k nama. Dovolili so. Ko je prišel smo šli ven. Videli smo da je ograja odprta. Pogledali smo če je Lili ušla a ni. Lili je pes. Noben ni vedel kako se je ograja odprla. Z prjateljico sva odšli na stranišče ko sva pa prišli vem smo vsi videli............. SE NADALJUJE!!

kaj mislite kaj smo videli??
12. julij 2014
next.videli ste bloody mary
12. julij 2014
12. julij 2014
Ne nismo.

Vsi smo videli sporočila na listkih. Pisalo je da ima rada kri, da je kri zakon, da bomo spoznali pogubo,... Prestrašili smo se a tega nismo hoteli pokazati mami. odšli
smo na trampolin. Kar naenkrat se me je nekaj dotaknila a to nista bila moja prijatelja. Midvi z prijateljico vsa odšli po posode. Prijatelja sva poškropile. Tisti trenutek je bil zabaven Potem smo se škrobili. Čez nekaj časa me je pičila čebela........ SE NADALJUJE!!
12. julij 2014
next!
12. julij 2014
o pa na listu je bil podpis BLOODY MARY
12. julij 2014
next bo jutr
12. julij 2014
V Nemčiji

Včeraj 11.7.2014 smo šli z teto Majdo v Nemčijo.Prispeli smo ob 21:30.Potem smo se vsedli k mizi in jedli večerjo.Za večerjo je bil pomfri in pečeno meso.Ob 0:00 smo odšli spat.ponoči........ Se nadaljuje
12. julij 2014
A bi radi slišali nadaljevanje?
12. julij 2014
ja
12. julij 2014
next
12. julij 2014
next <33
12. julij 2014
Pičila me je čebela tako da bi skoraj omedlela. Prijatelja sta mi nosila vodo da bi si ohladila stopalo. Kmalu so nas spet čakale sporočila. Hitro smo jih pobrali in jih vrgli v koš. Odšli smo se igrat na PODSTREŠJE. Poslušali smo glasbo, obesili lučke,... Kar naenkrat pa je glasba ponehala. Spomnili smo se na BM in................ SE NADALJUJE!!

OPROSTITE KER JE ZELO KRATKO AMPAK MORAM ITI SE VIDIMO!
NEXT???
13. julij 2014
next
13. julij 2014
Next..Je to resnična zgodba? ... Ne zdi se mi..
13. julij 2014
res je resnična
14. julij 2014
..... in vse pospravili. Pojedli smo kosilo in si ob tem govorili vice bilo je zabavno. Potem smo spet odšli a zdaj v prijateljičino sobo. Tam smo se igrali in vse. Potem sva se s prijateljico odšli preoblečt. Kmalu je fant odšel domov. Midvi sva pa bile na dlančniku, na telefonu in na skype-ju. Potem smo se odpravili. Odpeljali sta me domov. Potem je moja prijateljica pogledala mojo zajčico in odšla. A čez 3 dni je.......... SE NADALJUJE!!
14. julij 2014
jaz vem kaj se je zgodilo potem
16. november 2014
čez 3 dni ji je zajčica umrla! zakaj?! newemo...
16. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg