Forum
zelo mi je všeč pisat zgodbe sam mi do zej nobena ni vredu uspela zato bom probala še eno.
Ime mi je Samantha.rada pojem in bi dala vse da bi bila slavna.živim v bloku z mamo in sestro Leo.jaz sem stara 16 let, Lea pa 14.ker sem vedela da nikoli ne bom slavna sem raje nehala razmišljati o tem.z mojo bff Lino sem veliko hodila po mestu in naenkrat sem zagledala velik plakat.na njem je pisalo tole:
IMATE TALENT PETJA IN GA ŽELITE POKAZATI? TE PRILOŽNOSTI NE SMETE ZAMUDITI! POTUJETE V ZDA IN TAM OSTANETE 3 MESECE. TAM TEKMUJETE IN ODPOJETE NAJBOLŠE PESMI. POTEGUJETE SE ZA VELIK SVETOVNI TALENT! NE ZAMUDITE PRILOŽNOSTI! PRIJAVITE SE V STAR NIGHT IN POSTANITE ZVEZDA!
takoj sem stekla domov in povedala mami da bi res rada šla.ampak ni mi pustila.treba je bilo plačati 500 eur , a mi nažalost nismo imeli toliko denarja.čez nekaj časa pa je prišla do mene in mi dala 500 eur.vsa presrečna sem jo objela in že sem se šla prijavit.naslednji teden sem že bla na avionu za Los Angeles........
02. oktober 2010
upam da vam je všeč
nextam?
02. oktober 2010
bom še mal pisala
mami me je klicala vsakih 5 minut in me spraševala če je z avionom vse vredu.ko sem prispela na letališče nas je tam čakala znana voditeljica in pevka Devonne.ona nas je vodila vsepovsod.bilo nas je 20.in od teh dvajsetih bo zmagovalec samo eden.Bile smo same punce.to mi je bilo zelo čudno.z vsemi sem se dobro razumela razen z petimi puncami.ko smo prispele v našo hišo so nas čakali seznami na katerih je pisalo v kateri sobi je katera.seznam je bil tak:
HANNAH: SOBA ŠT.1
LILLY: SOBA ŠT.1
LINDSAY: SOBA ŠT.1
SAMANTHA: SOBA ŠT.2
TARA: SOBA ŠT.2
THERANDA: SOBA ŠT.2
ŠPELA: SOBA ŠT.3
NEJA: SOBA ŠT.3
NIKA: SOBA ŠT.3
LARISA: SOBA ŠT.4
KELLY: SOBA ŠT.4
MAJA: SOBA ŠT.4
TINA: SOBA ŠT.5
LANA: SOBA ŠT.5
TEA: SOBA ŠT.5
MICHELLE: SOBA ŠT.6
ANA: SOBA ŠT.6
KAJA: SOBA ŠT.6
MIRANDA: SOBA ŠT.7
ANJA: SOBA ŠT.7
zelo mi je bilo všeč da me niso dali v sobo z tino.ona je bila velika važička in je govorila že vnaprej da bo zmagala.njene frendicr so bile pa miranda,tea,anja,ana......
02. oktober 2010
eh js pa nimam sreče z zgodbami xD je ne bom pisala
03. oktober 2010
am jest tut nimam
03. oktober 2010
sej huda
03. oktober 2010
lohk greš ti mojo gledat
03. oktober 2010
dej nextej!
03. oktober 2010
ma nevem če jo bom pisala..a bi res radi da jo pišem?
03. oktober 2010
jjjjjjjjjjaaaaaaaaaaa
03. oktober 2010
ok en del..
z taro in therando sem se odlično razumela.prvi dan smo mogle odpeti pesmi ki so nam najbol všeč.jaz sem izbrala pesem od Miley Cyrus-The climb.rekli so mi da sem zelo lepo odpela.theranda je tudi lepo odpela.tara pa je imela veliko tremo......
zele grem en film gledat zato ni velik
03. oktober 2010
pa dej, OK nextii.
Če se ti da, tole preber:
http://www.igre123.com/forum/tema/nevarna-hisa/8537/
03. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg