Forum
Hej hoj vsem, ki boste bral mojo zgodbico!!!

No zgodba se bo odvijala v Angliji ob morju.
Spremljala bo življenje punce z imenom Alison Marie White, ki jo opazuje psihopatska soseda . Ko jo ta enkrat ugrabi, jo reši Louis Tomlinson v kateraga se Alison zaljubi. Z njim preživi veliko časa, a se naenkrat razve, da ni to kar je mislila, da je.

Tukej vam dam možnost, da sami izberete kakšna bo punca oz. njen izgled. Lahko mi pošlete slike kr na to temo in bom jst izbrala tisto, ki mi bo najbolj ušeč

Aja pišm pa tut še eno drugo zgdbco... tko da če vas zanima lahko pogledate

https://www.igre123.com/forum/tema/how-about-no-harry-styles-ff/77351/2
30. januar 2015
next
30. januar 2015
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ni besed!!!!!!!!!!!
Lord,lih Louis,ane?????????Jole,js se bom stopila,razumeš stopilaaaaa!!!!!!!!!
Joj,obe prfekciji berem(praud face)
Kot,sm že rekla(xđ),js pojma nimam kako bi punca zgledala,čeprv mam ogromno slik punc na compu,je to tvoja odločitev xđ
NEXT!!!!!!!!!!
30. januar 2015
Amnesia girl da mi takoj pošlš slike ... resnu mislm
30. januar 2015
Hhah bom vidla
Pa po mojem strokovno posebnem vzdevku me kliči,prosim,k zvenim preveč uradno
30. januar 2015
hahha ok lord
30. januar 2015
Oki:4981febed5a91ca28df18c0b5df04d47
girl-swag-beautiful-nice-photo-cap-tumblr-instagram-fun-vbxvl
tumblr_lz0r9juxGE1r9f0vdo1_500
66a2b43da4123580515cb1f656918461
girl_brunette_style_hand_tattoos_charm_swag_44192_1024x1024
tumblr_mdpc419Z1R1qer4s1o1_500
Niso neki,sam,pač
30. januar 2015
u163794
u163794
NEXT
30. januar 2015
neext
30. januar 2015
u177126
u177126
Neeeeext
pa jst sm ti ze na how about no pomagala slike najdt tko da....
30. januar 2015
neeext
30. januar 2015
Neext
30. januar 2015
Hej hoj vsem hvala, da berete mojo zgodbo, ampak še vedno čakam slike hvala crazyygirl## ki mi jih je dala smo še eno rabm... tko, da katera hoče lahko da sliko kr na temo ok zdej pa k nextu!
Enjoy!!

*************************************************************************************************************

Gledala sem čez okno medtem, ko sem reševala račune za matematiko. Čutila sem, da nisem zbrana. Zazrla sem se v ulično svetilko, ki je krasila temno pokrajino. Stresla sem z glavo in se zopet posvetila matematičnim izrazom. Bila sem vesnta učenka, zato si ni sem mogla privoščiti, da bi zaradi ne koncentracije pustila domačo nalogo ne narejeno. Ko sem končala, je bila ura deset zvečer. Po navadi ni sem šla spat že ob desetih, a danes sem bila zelo utrujena. Hitro sem si umila zobe ter se oblekla v črno pižamo.
Zjutraj sem se zbudila spočita. Vzela sem torbo z rožicami, ki sem jo uporabljala za šolo. V svetli kuhinji, se je mama vrtela od enega pulta, do drugega. Rada je imela kuho. Po poklicu je bila zdravnica, kar pa ji ni bilo všeč. V tem poklicu je vztrajale le, ker je oči z oskrbo konj malo zaslužil. Zaradi njene plače je bila naša družina bogata, a ne vesela in srečna. Ko sem videla njen vesel obraz, ko je kuhala, me je prevzela toplina. Danes je imela dopust, kar je pomenilo, da bomo imeli dober zajtrk. Na mizi je bil krožnik obložen z palačinkami ob njem pa skodelicami z borovnicami. Ko sem pojedla, sem mami dala poljub na lice in odšla skozi vhodna vrata v šolo, ki sem jo sovražila. Hodila sem v predzadnji letnik gimnazije. Nikoli se nisem preveč obremenjevala z svojo prihodnostjo. Tako je bilo tudi s poklicem. Rada sem imela konje a s tem se nisem želela preživljati.
Do šole sem vedno hodila ob morju, kjer sem se dobila z mojo najboljšo prijateljico Lauren Ann Williams. Tudi tokrat me je že čakala. Stala je na mivki in s sezuto nogo krožila po morski gladini. Stekla sem do nje, kjer sva se objeli. Njeni lasje so mi nežno udarjali po obrazu. Celo pot sva se pogovarjali o Alexu, ki je bil Laurenin fant. Zmeraj mi je govorila le o njem, a sem jo vseeno z zanimanjem poslušala.
Vstopili sva v šolo. Kar gnetlo se je učencev, ki so iz omaric vzemali zvezke. Odšla sem k prvi uri- kemiji. Ura se je vlekla hitreje kot po navadi. Na žalost sem dočakala prosto uro, ki sem jo vedno preživela z Michaelom- mojim fantom. Usedla sva se na klopco v avli. Nikoli se nisva pogovarjala. Vedno si je želel le moji poljubov. To mi vsekakor ni bilo všeč. Želela sem si pogovora, kjer bi mu lahko razkrila svoje težave. V najini zvezi je bil glavni on. Včasih me je tudi pretepel, ker sem rekla, da naj me enkrat pusti na miru. Tega ni sem povedala nikomur. Modrice sem mogla zakriti, saj zanj ne bi bilo dobro, da bi se po šoli razvedelo: Igralec nogometa pretepa svojo punco. Njegovi udarci so bili močni, zato mu nisem ugovarjala, ampak sem se le prepustila. Vedela sem, da je to zelo neumno. Končno sem zaslišala zvonec, kar je pomenilo konec trpljenja. Hitro sem stekla k matematiki. Čez nekaj šolskih ur je bilo končno konec. Ni se mi dalo ostati po pouku v šoli in se v družbi Micahelovih prijateljev pretvarjati, da je vse uredu.
Zopet sem hodila po plaži. Prav tako se je po njej sprehajalo še nekaj drugih ljudi. Opazila sem nekega fanta, ki je bil zelo privlačen. A takoj sem začela razmišljati o nečem drugem, ko sem se spomnila na Michaela, ki sem se ga malo bala. "To se mora končati," sem pomislila. Ne more me imeti za igračo s katero se lahko kadar koli igra. Dovolj mi je bilo.

*************************************************************************************************************

Evo vam. Mal sm opisala njeno življenje... drugi next bo bol znimiv... upam.

Kaj bo Alison rekla Michaleu?
Kritike, mnenja....
Next??
31. januar 2015
Se opravičujm če je kej ne smiselnih stavkov, ampak se mi je mudilo
31. januar 2015
Am.....prfekcija!!!!!!!!!!!!!!
1.)Pač,da je prase,idiot,kreten.....-.-,
2.)Absloutno,brez kritik,waw,reees.....nekako.....pobolšuješ se???Tko al tko,je How about no,prfektna,je....waw xđ
Ja valda!!!!!!!!!!!!!
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!xđ
31. januar 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt pa ne ti men, a si že zej nehala z nextoooooooooom!!!!!! ženska tule smo ljudje s slabimi živci!!!!!! nexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt!!
31. januar 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext omg full dober pišeš dej čim prej next
31. januar 2015
next
01. februar 2015
Next please
01. februar 2015
Nexttttt *___*
Nova tuki
01. februar 2015
u173906
u173906
hwala ti za link, kr je ta zgodba
T.H.E. B.E.S.T.
next!!!!!! takoj!!!!!!
01. februar 2015
Omfg next
Nova tukaj
01. februar 2015
Tinaaaa!!! pa to je perfekcija!!!!!!! aja pa nova tukaj
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
01. februar 2015
Punca:

01. februar 2015
NEXT!!!!!!!!!
01. februar 2015
01. februar 2015
01. februar 2015
Hej hoj!!! Evo vam 2. next ok ne bom dolgovezla...

Enjoy

Celo noč nisem spala, saj sem razmišljala, kaj naj rečem Michaelu. Pripravila sem se na najboljši možni izid- razumel me bo, saj je človek z razumom in čustvi. A, ko sem si to nekajkrat ponovila glavi, sem pomislila le: "Alison... to je Michael... njega ne zanimajo MOJA čustva in sploh ne bo uporabil razuma." A vseeno bom mogla prekiniti najino ne smiselno zvezo.
Okoli 1 ure zjutraj sem šla spat. Odločila sem se, da mu bom po šoli vse lepo razložila.
Zjutraj sem se zbudila v pričakovanju. Zvijalo me je trebuhu, kot takrat, ko me učiteljica angleščine pokliče pred tablo. Nisem jedla, zato sem šla takoj v šolo. Spet me je ob morju čakala Louren. Opazila je, da sem bolj tiha kot ponavadi. Nisem bila sramežljiv človek. "Kaj je narobe...drugačna si," me je vprašala. "Nič ni... samo trebuh me boli... verjetno, ker nisem jedla," sem se ji zlagala. A bilo je vredno, saj me ni več nadlegovala z vprašanji, na katere se ne bi mogla odzvati drugače kot: "Am ja vse je narobe... ne ni... ne vem kaj je narobe... če je kaj narobe," kar pa bi bilo čudno in Louren si ne bi mislila nič dobrega.
"In tako se izračuna koren," sem težko sledila uri matematike. Učitelj ni bil ravno uredu. Korene smo se učili že v osmem razredu osnovne šole... Bil je zelo star tako, da sem se čudila, kako, da ni že v pokoju. Velikokrat je pozabljal stvari. A to ni važno. Dolgočasila sem se, saj sem to snov že znala in kot bi rekla moja mama, jo imam v malem prstu. Pomignila sem Louren, ki je sedela poleg mene. Vedela je kaj to pomeni, zato se je začela delati, da kašlja, da sem jaz lahko iz sredine zvezka strgala prazen list papirja. Ni vedela, zakaj je mogla to narediti, a ni ugovarjala. Iz puščice sem vzela navaden svinčnik in na vrhu napisala: "How i am going to break up with him"
Pod tem sem napisala črko A, kar je pomenilo Alison in M, kar je pomenilo Michael:
A: Michael... nekaj ti moram povedati!
M: Povej (se prijazno nasmehne).
A: Ni mi všeč tvoj odnos...
M: Vem, zadnje čase sem... popolni bedak..
A: (Se nasmehne) Želim si, da bi se pogovarjala, nevem veliko o tebi... razen tega kako se poljubljaš
M: Prav imaš... to morava spremeniti.
SE OBJAMETA
And they lived happy ever after. <3

Le upala sem lahko na tak razplet.
"Michael," sem ga poklicala iz množice, ki ga je obdajala. Tam je bilo tudi veliko punc, ki so se mu smehljale, da bi pritegnile njegovo pozornost. Ni me slišal, zato sem odšla k njemu. Vedela sem kaj temu sledi... prav sem imela. Njegove ustnice sem začutila na njegovih. Ni sem vedela, če se le postavlja pred drugimi, da ima tako punco. Vsi so mu zavidali... to mi je povedal enkrat, ko sva se za razliko pogovarjala... pa še to je bilo edino, kar mi je povedala tistega dne, ko sva bila sama. Ko sem pogledala druge punce so zardele od ljubosumja. "Se lahko pogov..." sem ga z upanjem v očeh vprašala. "Oprosti nemorem zdaj," me je prekinil, medtem, ko se je zastrmel v punco z črnimi lasmi in veliko preveč make-upa za moj okus. "Daj no to je pomembno," sem bila na robu joka. Končno me je poslušal, se je jezno obrnil, čeprav je jezo poskušal zakriti. Močno me je prijel za dlan, drugim pa namenil kisel nasmeh. Odpeljal me je k bližnji trgovini s WC-jem. Nasmehnil se je mladi prodajalki, ki je zardela. "Samo WC bom uporabil prav?" je s sladkim glasom naznanil prodajalki. Ona pa je le prikimala, saj ni bila zmožna govoriti. To se mi je zdelo zelo čudno, saj je na podajalnem pultu pisalo: "Wc lahko uporabljajo le kupci." Ni sem se dala motiti. Odpeljal me je v moški WC, kjer na srečo ni bilo nikogar. "Kaj je že spet," me je nadiral. "Kaj je tako pomembno, da si me zvlekla iz središča pozornosti? Bi se spet rada pogovarjala?" je ne prijazno nadaljeval. Začutila sem majhno solzo, ki je polzela po mojem obrazu. On je na srečo ni opazil... saj tako sem mislila jaz. "Pa ne jokaj se mi," mi ni pomagal z spodbudnimi besedami. Močno me je udaril po licu. Nisem verjela, da se spet dogaja. Takrat pa sem zaslišala, da je nekdo odprl vrata stranišča. "Super, še to mi je manjkalo," sem žalostno pomislila. "Hej kaj pa misliš, da si," sem zaslišala odločen moški glas. Pogledala sem izvor glasu. Bil je on...

Evo vam mal daljši next... upam da vam je bil ušeč. Naslednjič dobite slike

Kdo je prišen na WC?

next??
01. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg