Forum
u23904
u23904
še ena moja zgodbica
govoril bo o eni punci k jo en fant ves čas zasleduje na začetku se ji zdo prikupno potem pa ji gre že na živce saj jo ovira v njenm življenju !

moje ime je lisa stara sem 17 let hodim v gimnazijo in imam bff tino. a zadnje čase imam probleme k meni hodi nek fant. ves čas me zasleduje ko sva šli z tino kolesarit se je peljal za nama dohitel naju je in nama začel nekaj težiti. poskušam se mu izogniti a mi ves čas diha za vrat. o tem razmišljam vsak dan kaj naj naredim na ga prijavim policiji? pri vratih sem zaslišala trkanje in zakričala sem prihajam. ko pa sem odprla vrata je tam bil on- moji dragi zalezovalec bil je oblečen v obleko in v rokah je imel vrtnice. prestrašeno sem ga pogledala in kar naenkrat mi začne peti rekla se mu naj neha pa ni. potem pa sem zaprla vrata in takrat je začel tolčti po njih. vzela sem v roke telefon moj mobi ampak pozabila sem da nisem napolnila baterija. zato sem stekla do stacionarca ampak ni bilo elektrike zdelo se mi je da se ne to nemore dogajati. odločno sem šla do vrat in ko sem odprla je nehal peti in rekla sem mu naj se takoj pobere. nasmehnil se mi je in rekel: če ti tako praviš a nisva še opravila! moja boš pa naj za to umrem! ko je to povedal se je usedel v svoj avto in se odpeljal vsa prestrašena še dihati nisem mogla. elektrike še kar ni bilo zato sem se oblekla in šla k tini. tam sem ji vse povedala in rekla mi je da mi bo pomagala. prespala sem pri njej in sredi noči sva slišali da se nekaj zunaj dogaja. šli sva k oknu in pogledali. zunaj pa je...

rabim 5 nextov

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2011
u42341
u42341
neeeeext
29. julij 2011
next
29. julij 2011
Neeeeeext kr je kuuuul
29. julij 2011
Obvešči me po zsb
29. julij 2011
u23904
u23904

zalezovalec

js-lisa

bff-tina
ostale pa še sproti
29. julij 2011
NeeexT !
30. julij 2011
u54181
u54181
next
30. julij 2011
u23904
u23904
Zunaj je na srečo pihal le veter. v tinini sobi sva imeli odprto okno ko sva prišli tam pa naju je čakal grozljiv prizor vse je bilo razmetano in uničeno. na tleh pa je le še napol živa ležala tinina mačka mimi. ko sem to gledala mi je postalo kar slabo odločili sva se da ga naslednji dan prijavimo policij. potem pa opazim da je na tinini mizi pismo ki je naslovljeno name odspodaj pa je bilo nekakšno znamenje pojma nisem imela ka naj bi pomenilo bilo je rdeče in nekaj mi je pravilo da to ni ravno barva. pogledala sem bližje potem pa odprla pismo. bilo je povsem kratko a zelo grozljivo
pripravi se to je le zaćetek.
postalo me je strah. Kaj naj bi to pomenilo. Potem pa se je izza sence pojavila postava takoj sem vedela kdo je bil. Bil je on moj zalezovalec. Pograbila sem kij ki ga je imela tina v sobi in začela z njim mahati okoli njega. On pa se je le nasmehnil in rekel da mi ne bo nič storil in spretno mi je vzel kij iz rok. Potem pa je začel
o-on j-jaz
o: kako sem nevljuden, moral biti povedati kako mi je ime, ane da?
Jotem ni nobene potrebe.
Oa je!!!! Ime mi je tim in okoli tebe bom hodil tako dolgo dokler se ne boš zaljubila vame in potem boš bila moja! Ampak vedi da te bom dobil na lep ali na grd način!
Potem je izginil skozi okno(tina je imela sobo v prvem nadstropju)
Ko sem se naslednje jutro zbudila sem opazila da se je nekaj spremenilo. Oblekla sem se in s tino sva najprej odpeljali njeno napol mrtvo mačko na veterinarsko postajo potem pa sva šli naprej na …
next?
5 nextu
30. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeexty COŁŁŁŁ zgodba
30. julij 2011
next (naslednič namest mačke dej psa ker SOVRAŽIM pse in OBOŽUJEM mačke drgač sm vesela de mačka nastopa)
P.S. sej bo prežvela ne?
P.S.S. ne obtožujem te
01. avgust 2011
next
03. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg