Forum
u46133
u46133
нєιℓα.ιмє мι נє ємєℓℓу cнαмвєяℓαιη.ιмαм вяαтα cняιѕα ιη ѕєѕтяσ мαяяιє.νčєяαנ ѕєм ∂σρσℓηιℓα Ιб ℓєт.мσנ ƒαηт נє нαяяу ѕтуℓєѕ.мσנα вƒƒ נє вяσσкє.

յαz:

нαяяу:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=53853991[/img]
10. marec 2013
u46133
u46133
1 next.
10. marec 2013
u113280
u113280
next
10. marec 2013
u75628
u75628
neeeeeeext
10. marec 2013
u108028
u108028
Next.
10. marec 2013
Hellof! Jz sem Brook Evans in stara sem 16. Imam starejšega brata Josha s katerim se kr fajn razumem. Imam pa najboljšo prijateljico Emelly s katero sva dobesedno nerazdružljivi.
Seveda pa drugo polovico mojega življenja sestavlja moj fant Damon.
Me:

Damon:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kako se vam zdi?
10. marec 2013
Vsaj 2 nexta pa nadaljujemo
10. marec 2013
u108028
u108028
Next!
10. marec 2013
u113280
u113280
next
10. marec 2013
u75628
u75628
neeeeeeeext
10. marec 2013
u112295
u112295
nexttt
10. marec 2013
u114991
u114991
neext
10. marec 2013
u122991
u122991
Neeext
10. marec 2013
u46133
u46133
https://4.bp.blogspot.com/-vqnIKFyZhS0/UNXBqBj36jI/AAAAAAAAAcU/TcNSZ3ZYOm8/s1600/tumblr_m4i45kew1rsgo89o1_500+(1).jpg

Zbudila sem se zelo zgodaj.Imela sem nočne more.Ves čas se vstajala.Hitro sem se oblekla si umila zobe in obraz pojedla jabolko vzela torbo in odšla v šolo.
oblačila so izgledala nekako takole:

Med potjo sem srečala Brooke,ki mi je pokazala svoj nov telefon.
mee:"Waaaaw.Priznam,da je lep.Lepši od mojega.Poglej joooj."
Brooke:"TnX..tut ti maš lepega!!"
mee:"Ja,ja."

moj telefon:

Bili sva že čisto pred šolo,ko je ravnokar prišel Damon.Gledal me je kot,da bi me prvič videl.Nasmehnila sem se mu.Brooke je skomignila z rameni in odpli sva v šolo.

Next??+Zakaj misliš,da je Damon tako gledal Emelly?
10. marec 2013
u114991
u114991
nexttt ei nevem
10. marec 2013
u115817
u115817
next ne bi vedla!
10. marec 2013

Z Emelly sva se tako odpravili proti šoli, ko me je kar naenkrat vprašala: "Zakaj me je Damon tako pogledal?"
"Ne vem..." sem rekla kot da se ni nič zgodilo in naprej gledala v svoj telefon.

"Kako da te ne skrbi?" je naprej spraševala.
"Pa saj... No, saj je vseeno." sem malce bolj zaskrbljeno rekla. Pri Damonu me malce moti da me veliko ignorira, a tega ne morem spremeniti.
"Zakaj si pa šla le mimo njega??" me je še vprašala Emelly.
"Kaj?" Nisem razumela kam meri.
"Sploh se nista objela... Niti pogledala ne. Pa saj sta par!" je paničarila.
"Glej, ne vem.Nekam čudno se obnaša zadnje čase in res ne vem zakaj. In nehaj mi že očitati o najini zvezi, ker tudi tvoja zveza s Harryem ni preveč bleščeča, ok?!?!" sem razkurjeno rekla. Po teh besedah je Emelly popolnoma otrpnila in dobila sem občutek da se me boji.
"OMG. Emelly, oprosti. Res ne vem kaj mi je bilo, a to z Damonom me spravlja ob živce... Sploh ne vem kaj bi. Mislim, saj ga ljubim pa to... vbistvu ga močno ljubim, a ne vem kaj mu je." sem mrko rekla. Emelly me je objela okoli ramen in mi rekla: "Saj te razumem. Vem da ti je težko, a si močna in to dobro veš."
"Hvala." sem ji rekla, nato pa sva nadaljevali pot po šolskem hodniku. Na koncu hodnika pa se je znašel Harry. Bil je pijan...
10. marec 2013
u114991
u114991
Omg...next!!!
10. marec 2013
u116985
u116985
nextt
10. marec 2013
u57082
u57082
Next.
10. marec 2013
u46133
u46133

..Bil je pijan,da se je zgrudil na tla.Stekla sem k njemu.
"Harry??Kaj se je zgodilo?"sem ga zaskrbljeno vprašala.Nič ni mogel odgovoriti.Nisem vedela kaj storiti.Bila sem vsa panična in hkrati jezna na Harryja.Brooke sem prosila naj gre po nekoga,da ga bo peljal domov.Stekla je po hodniku in se zaletela v Damona.Slišal je,da je Harry pijan.
Brooke:"Damon,moraš pomagati Harryju!"
Damon:"Sem slišal!Zakaj misliš,da sem tukaj?!"
Brooke:"Kaj je narobe s tabo??Ves čas me odrivaš od svojega življenja!"
jaz:"Hej vidva!Bi rada pomagala ali ne?Nehajta se prepirati.Za to bo še čas!" sem razburjeno rekla.Damon je odnesel Harryja v avto.Zaklicala sem:
"Počakaj,Damon!Zraven grem!"
Hotela sem že iti,a me je Brooke močno prijela za roko.
jaz:"Av!Brooke!Kaj zdaj to pomeni??"sem zakričala.
Brooke:"Pazi se Damona.Nor je na ženske kakršna si ti!"
jaz:"Kako me lahko imaš za takšno?!Ljubim Harryja ne njega!!"
Brooke:"Vem samo.."
jaz:"Nič samo!!" sem grozno pogledala Brooke.
Brooke:"Želim le,da si srečna!"
jaz:"Ja,to vem.Hvala."
Hitro sva se objeli potem pa sem skočila v avto.Med potjo sem sedela zadaj zraven Harryja.Bil je čisto omotičen.Damon je Harryja odnesel v mojo hišo in ga položil na posteljo.Cel dan sem bila zraven Harryja in ga negovala.Nato pa je spregovoril:
Harry:"Emelly,Damon tte hoče imetti zzzasse.Je rekel ubogo.Bila sem v šoku.
jaz:"Kaaaj??Si se zaradi tega napil?"
Harry:"Jjja.Vem,da se zadnje čase nisva dobro razumela,ampak rad bi to popravil."govoril je iskreno.Nato pa sem ga poljubila.
10. marec 2013
u114991
u114991
neeeeeeext
10. marec 2013
u103087
u103087
next
10. marec 2013
u91970
u91970
next
10. marec 2013
u122991
u122991
Neeext
10. marec 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxttttt
10. marec 2013

Damon je nato odnesel Harrya, Emelly pa je šla zraven... Bedaaa!!! Ka bom zdej mogla bit sama u šol al kaj?! No, sej je vseen.
Med poukom sem misla da bom umrla, zato sem začela žiucerat učitla za slovenjščino.
"Učitl!!!!!!"
"Kaj??? In naslednjič bolj tiho." je rekel. V očeh se mu je videlo da je vedel da ga bom žiucerala.
"A vrjamete v zombije?" me je zanimalo
"Ne." mi je mrko.
"Kako??? Sej ste vi en od njih." sem rekla in cel razred se je začel smejat.
"Brooke, a te zdele pošlm k ravnatlu al pol?" je rekel zdolgočaseno, saj je mojega prekinjanja pouka že navajen.
"Jz bi raj pol, zdej se mi ne da ustat." sem rekla. Nto pa je zazvonil zvonec. hitro sem že šla pospravlat zveske, in ko sem bila že pri vratih sem zaslišala učitla Greena: "Brooke, ostani še malo." O shit...
"Brooke, kaj je narobe?" me je vprašal ko so že vsi šli.
"Nč." sm rekla odsotno.
"Če te kaj muči se moraš nekomu zaupati." mi je rekel.
"Vem.... Hvala." sem rekla in na obrazu se mi je že pojavil manjši nasmešek.
"Zdaj pa lahko greš." mi je rekel. Jaz sem prikimala in odšla. Nato pa me je profesor Green še enkrat ustavil pri vratih in rekel: "Pa do naslednjič mi napiši spis o zombijih, ok?" Ob teh besedah pa sem se že močneje nasmehnila, nato pa odšla.
Ko je bilo šole konce sem se odpravila domou. Doma ni bilo nikogar, zato sem šla na računalnik. Nato sem gledala nek film, potem pa.....

Kar naenkrat sem odprla oči in pogledala na uro... Bilo je 20.00
"Shit!!! Zaspala sm!!!" sm se zadrla.
Odšla sem po stopnicah dol, a nikogar ni bilo. Nato sem pogledala na foun in videla da imam eno sporočilo. Bilo je od Josha:
ѕ ƒαмιℓιנσ ѕмσ šℓι ηα кяαנšι ιzℓєт, ѕαנ נє ρєтєк... ρяι∂ємσ ν ηє∂єℓנσ.
"Super..." sem si mislila, še več samote.
Bilo mi je dolgčas in odločila sem se da grem ven.
Sprehajala sem se po samotnih temnih ulicah in bilo mi je fajn. Sploh ne vem kam sem hodila dokler....... Zaslišala sem glasno glasbo in takoj sem vedela kje sem.... Bila sem pri nočnek klubu, ki se mu reče Night club... Zelo izvirno.

klikn
Ko sem stopila notri je vame udaril vonj alkohola in na sebi sem začutila luči diskoteke. Takoj sem odšla do točilnega pulta in začela popivati. Morala sem se nekako sprostiti in nehati misliti na Damona in...... No, na njega z Emelly.

"Glej koga sem našel!!" sem zaslišala glas za sabo. Ta glas pa poznam. Bil je Harry.
"A ni tko da sm lahko hodjo le polnoletni ljudje?" me je izzival.
"Če mislijo da sem polnoletna nobenemu ne škodi." sem mu vrnila.
"Pogumne besede." mi je rekel in prisedel poleg mene.
"Kje je Emelly?" me je zanimalo.
"Doma." mi je rekel.
"Pustila ti je da greš?" sem zmedeno, a izzivalno vprašala.
"Ne." mi je rekel. Nato se je njegou obraz približal mojemu in šepnil mi je: "Izmuznil sem se."
"Saj veš da ne bi smel biti tu. Že zjutraj ko si bil pijan je šlo vse narobe, kaj bo šele zdej." sem mu rekla.
"Saj ne bo izvedela." je rekel samoušečno.
"Kako veš da ne?" sem ga dražila.
"Ker bom ji bom drugače povedal da si bila tudi ti tu." mi je vražje rekel.
"Pač sem bila depresivna zaradi Damona in sem se šla sprostit. Bo že razumela zakaj sem pila." sem rekla malo manj prepričljivo.
"Prav imaš." mi je rekel. "A kaj ko bo ugotovila da sva bila tu skupaj. Tu se pije, noč je nora in kdo ve kaj bo ona mislila da sva tu delala." mi je rekel in mi gladil lase.
" Prav... Rekla ji bom da te nisem videla." sem rekla mrko, saj mi ni bilo preveč všeč da me je >premagal<.
"Greš plesat?" me je nato vprašal.
"Nimaš ti punce?" sem mu jezikavo rekla.
"Nimaš ti fanta?" mi je vrnil.
"Zakaj je zdej to važn?" me je zanimalo
"Ker si sama." mi je rekel. Ob tem se mi je obraz pomračil. Res nisem vedela kaj delam tu. Dobila sem občutek da ne bi smela biti tu.
"Pejva plesat." mi je rekel.
"Ne hvala." sm še vedno mrko rekla.
"To ni bilo vprašanje." mi je rekel Harry in že je držal mojo roko.
****************************************************************************************************************
a) Kaj se bo zgodilo potem?
b) Kaj si bo Emelly mislila ko bo videla da Harrya ni več pri njej doma?
c) Ali bo Emelly zvedela za to?
d) A vam je ušeč?
e) Next?
10. marec 2013
u113280
u113280
next
10. marec 2013
u91970
u91970
a) Kaj se bo zgodilo potem? fukala bosta, ti js povem
b) Kaj si bo Emelly mislila ko bo videla da Harrya ni več pri njej doma? popizdila bo
c) Ali bo Emelly zvedela za to? ja
d) A vam je ušeč? ja
e) Next? ja
10. marec 2013
NUJNO NEEEXT!!!
10. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg