Forum
Odločila sem se da bom napisala neresnično zgodbo z naslovom srhljivo potovanje okoli sveta upam da bo vam zanimiva in zato se bom tudi sama potrudla

to sem jas leja:

v resnici sem stara12 ampak v zgodbi bom 17 let

mama in oče: po imenu lara in jan

mali razbojnik (bratec)

v tej zgodbi bom pripovedovala kako smo jas oče mama in bratec odšli na potovanje okoli sveta in videli ter doživeli mnogo srhljivih dogotkov ki se dogajajo po svetu. za to potovanje smo varčevali celo življenje in vedeli smo da nas bo zaznamovalo ampak ne tako......

ALI BOSTE BRALI?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. avgust 2012
dva nexta da nextam
05. avgust 2012
u97751
u97751
neext
05. avgust 2012
bom kr nextala..........

končno je napočil ta čas!!!! sem vsa vesela skakala po sobi. končno je napočiu ta čas ko gremo na potovanje. saj ni res počutim se neverjetno je sploh mogoče??? oo ne nemorem verjet........... bilo je res res je bilo teta nas je peljala na železniško postajo kjer je bil naš začetek letovanja. nisem mogla verjet . zavedat sem se začela komaj takrat ko sem sedela na vlaku in gledala kako prehjam iz tega bedno naveličanega mesta čisto v drug svet. nikogar več nisem hotela poslušati biu je tisti lep občutek ko veš da boš končno malo oživau.po nekaj urni vožnji smo prispeli do prve ogledne postaje. napraj naj bi se peljali z ladjo in na ladji naj bi tudi prespali. ničesar se nisem bala. ura je bila komaj 6 zjutraj in vedela sem da je pred mano še mnogo dogodivščin. ogledali smo si okolico in poslikali vse kar je bilo mogoče. ves čas sem se držala bol zase vsaj tokrat sem hotela imeti mir brez kakršnega koli ukazovanja. na ladjo smo se vkrcali okoli 12 ure. z nami se je vkrcalo tudi mnogo turistov. ko smo prišli na ladjo mo ugotovili da nimajo sob za štiri osebe in da bi si jas mogla deliti sobo pač kr z nekom. zdelo se mi je čudno in odločila sem se da bom to raziskala saj je na listu pisalo da je v sobah od dveh pa do osem postelj. kmalu sem videla da si sobo delim z..........................................................................................................................................nexttt????
05. avgust 2012
u97075
u97075
fantom??sam ugibam ,aja pa next
05. avgust 2012
u102679
u102679
next!
05. avgust 2012
nellyy dobro ugibaš
05. avgust 2012
ja tako kot je nelly ugotovila je bil v sobi moški. ko bi bil vsaj mlad ali lep ali.........bil je star grd gubast .rekeu je da je mi plačau soba ampak jas mu nisem popolnoma nič verjela. še vedno me ni bilo strah saj nisem vedela kaj se bo dogajalo. šel je iz sobe jas pa predrzna kot sem mu nameravam pregledat prtljago. po tihem se spravim do kovčka in ga odprem. v tistem trenutku pa nekdo potrka na vrata..... vstrašim se in grem do vrat. strežnik mi je prineseu hrano in pijačo. sprejela sem hrano njega pa nagnala iz sobe. šla sem nazaj v sobo in mu dala hrano hrano na posteljo. pregledovala sem naprej potem pa sem opazila krvavo majico . s krvavo majico sem stekla iz sobe. zaletela sem se ravno vanj nisem imela časa gledati kdo je biu samo razlagala sem kaj sem nardila. zagrabiu me je za lase in me odvlekeu u sobo. vrgeu na posteljo in se dru na mene kot na psa ki mu je pojedeu roko. hotela sem sobe vrata so bila zaklenjena. groziu mi je s pištolo da nesmem nikomur povedati seveda nisem imela druge izbire kot da obljubim čeprav meni ne more domen zagrozit ničesar saj vem kakšna je situacija....... če hočete vedeti kaj se bo ogajalo naprej dajte next..................3 nexti pa nextam
05. avgust 2012
u75649
u75649
nexttttttttt omgggg .......nexttt
06. avgust 2012
zdaj bom nextala naslednič pa potrbujem tri nexte ali več drugače neham pisat..................................................... vzeu mi je majico in pospraviu pištolo v žep. strah me je miniu saj zdelo se mi je tako. nikoli nebi rekla da bi biu zaradi tega dogodtka pokvarjen ves izlet. in mogoče se celo nisem motila. zlekniu se je na posteljo in zaspau. js sem se tihotapsko spravila iz sobe in začela opravljati nalogo ki sem si jo sama naložila. torej preveriti vso zmešnjavo ki se dogaja na ladji. sprehajala sem se po dokaj dougih hodnikih in se zaustavila pred velikimi vrati. na njih je pisalo: VSTOP NEZAPOSLENIM PREPOVEDAN. nisem nameravala vstopiti ampak kaj naj ko je ravno takrat še tam mimo kapitan ladje ter pregledovau da so vsi v sobi. odprla sem vrata ki jih nebi smela. vrata so se sama zaprla. vstrašila sem se in spotaknila sem se na deski. kapitan je slišau in odpru vrata u tistem trenutko sem se skrila za najbljižjo stvar za katero se je mogoče skriti. kapitan me ni videu. sprehodiu se je po sobi vzeu čik in si ga prižgau. .....kdo bi si misliu ) po minutnih korakih in opazovanja se je le odločiu da odide. tudi jas sem nameravala odditi ampak me je pravkmlu zamikala velika škatla na oni strani sobe. potihema sem šla do nje. bila je velika, grda in prašna. bila je trdo zaprta. odločila sem se da jo odprem. odmaknila sem vseh 410 knig ki so bile položene na škatli da je bila utežena. ampak kaj sem v škotli videla........ zasouzile so se mi oči. zaradi tega sem hotela z ladje ker sem trdila da so vsi na laji barabe ..............če hočete zvedet kaj je bilo v škatli dajte neext
06. avgust 2012
u97751
u97751
neext
06. avgust 2012
u75649
u75649
nexttttt
06. avgust 2012
u97075
u97075
nexttttt
06. avgust 2012
u97075
u97075
dej zdej nextttttt
06. avgust 2012
I love u :*
nekšti
06. avgust 2012
nextam..................... na tej ladji so res same barabe sem si mislila v škatli je biu zaprt mlad kužek čisto shujšan in poun bouh. zasmilu se mi je in zato sem ga vzela ven. škatlo sem zaprla in knjigo za knjigo polagalča nazaj na škatlo. kužka sem nesla k mami očku in bratcu. vsi so bili začudeni bratec je hoteu da ga obdržimo seveda sem prav tako tudi hotela jas. mami in oči prvo nista bila preveč zainteresirana potem pa sva jih z bratom le prepričala da ga posvojimo. na ladji smo ga ves čas skrivali saj so bili psi prepovedani. vso pasjo skrb sem prevzela sama. še bratec ni smeu blizu. umila sem ga in skrtačila z svojo lastno krtačo. približovau se je večer čes je biu da gremo vsi v svoje sobe... od psa sem se morala ločiti in it spat k pošasti. prav nič se ga nisem bala nevem zakaj ampak počutila sem se varno. celo noč nisem spala razmišljala sem o čisto nepomemnih stvareh.... recim če bom pozabla slikat kaj pomembnega, ka če bo ladja potonila kot titanik. obdajalo so me misli o katerih še nisem razmišljala nikoli. tako močno sem razmišljala in razmišljala da nisem opazila kdaj je pošast odšla iz sobe. odprla sem vrata in videlaaa.............................................................................................................................................................................................................................................če vas zanima kaj sem videla dajte next!
06. avgust 2012
nextttttt...emm lohk plis slikce pa dalše nexte plisss?drgač pa fuŁ dobr pišeš!
06. avgust 2012
ok, hvala
06. avgust 2012
ni kej malenkost
06. avgust 2012
naša ladja:

kužek:

moja soba:

06. avgust 2012
aja 3 nexte rabim drugače nebom več pisala
06. avgust 2012
u75649
u75649
nextttt
06. avgust 2012
nekšti
06. avgust 2012
u102679
u102679
next
06. avgust 2012
videla sem psa ja psa sem videla ampak ampak mrtvega vse skupaj me je zelo pretreslo nisem mogla verjeti svojim očem.... kdo ga je spustiu iz sobe kdo sem kričala na očka mamo in bratca??? noben mi ni znau odgovorit. jokala sem hotela sem iz ladje. te ladje nisem hotela nikoli več videt hodnik je biu krvau in kaj je bilo na vse zadnje mene so obtožili da sem ga ubila bilo je grozno...................................................oprostite nemorem zaj več pisat ker me mami kliče bom jutri naprej pisala
06. avgust 2012
u98103
u98103
Next. c;
06. avgust 2012
u98103
u98103
Sodeluješ, dobiš 1 stran srčkou. ;** http://www.igre123.com/forum/tema/d-l/39338/2
06. avgust 2012
Łejcika a veš da kao ta ladja ka si jo dala gor je costa concordia k se je pred kratkim potopila.Jst sm bla gor k se je potapljala.Skoraj bi izgubila svojega mlajšega bratca saj se je zaprl v kabino.Na srečo je moja družina preživela
06. avgust 2012
ojjoj nisem vedla kruto...
07. avgust 2012
če vam je moj profil lep prosim glasujte

http://www.igre123.com/forum/tema/jleps-j-oljs-pro-l-r-123/39399/2
07. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg