Forum
ojla jaz bom pisala različne strašljive zgodbe če vam je všeč napišite next

ŠTEVILKA 13

bil je vroč poletni dan in nikoli si nisem mislila, da se bo ta dan spremenil v pravo nočno moro. začelo se je zgodaj zjutraj, ko je k meni prišla k meni najboljša prijateljica. že na začetku so se začele težave. z mojo mlajšo sestrico in mojo najboljšo prijateljico saro smo se igrale skrivalnice. sestrica se je skrila, midve s prijateljico pa sva jo iskali. kar nekaj časa je nisva našli. potem pa sva kar naenkrat zaslišali krik. zagledali sva jo kako si reže v roko št. 13. spomnila sem se, da je danes petek 13. stekli sva do mame ampak sva jo videli v luži krvi. zraven nje pa je bila knjiga, na steni pa je s krvjo pisalo NE ODPIRAJ KNJIGE! midve pa sva jo vseeno odprli in na prvi strani je bila napisana št. 13. kar naenkrat se je ugasnila luč, sestre, mame in sare pa ni bilo več. bila sem v šoku, sesedla sem se na tla in začela jokati. ne moram nehati misliti na to in vsako noč sanjam o dogodku in še zmeraj ne vem kaj se je zgodilo.

next?
28. junij 2014
next
28. junij 2014
next
28. junij 2014
Next
21. februar 2016
Next
26. julij 2016
Next
26. julij 2016
A res?
02. avgust 2016
Next Next
03. avgust 2016
Next !!!!!
03. avgust 2016
Ojla story girl
03. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
nekt Next
05. avgust 2016
Next
ojla!!
07. avgust 2016
Me dodaš? Med prijatelje?
10. avgust 2016
kdo koga?
11. avgust 2016
Ti če me dodaš? Med prijatelje?
11. avgust 2016
Zdravo sem Katja in vem da tukaj ni primerno zato. Mi kdo prosim pove kako se dajo slike gor???????????? Jaz bom pisala slike od me ne kaj se mi je zgodilo če vam je včeč dajte smeška v komentar.

Boš sodeloval/sodelovala?

Ja seveda z veseljem

Nikoli brezveze

Nevem ali bi ali nebi

Dajte smeška v komentar Next?
18. avgust 2016
Glejte to

18. september 2016
sri bloodymaryqueen ma js tega prow nwc ne razumm kej je treba delt ??
in tut js ne vem kako se da slike gor, pliz razlaga??
19. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg