Forum
Tukaj objaulate strašne zgodbe ki so se vm zgodile v vsakdanjem življenju.Duhovi-paranormalne zadeve..kakšne slovenske legende..ali pa legenda ki se govori v vašem KRAJU...
04. februar 2012
VEM DA to ne paše sm ampak sm se zmotila tko da usejn odgovarjite pa pište
04. februar 2012
moja frendica mi je rekla da je gledala en resničen film v tej vili(stanovanjski)ki jaz živim naprejj sem pa pozabla
18. marec 2014
govori se da je u našem kraju biu en možki(Jurko k preganja nas oz.otroke našga kraja) no in ta možki je imeu eno parcelo ki joje varoval.Pa de je šla ena skupina ljudi n en travnik ob nevem kolki ponoči.Pa se je zad z njimi pokazu ta tipče in fantje so zbežali punco pa je baje ubil......
08. november 2014
to kr bom zdaj povedla je resnicno imam več prič.
bli smo na poletnem taboru. presnje leto.
v nasi skupini nas je bilo 8 skupi z manoin vsi smo bili navdušeni nad duhovi.
tko je napelalo da smo se odločli klicat duhove kr sm jst že o tem raziskovala sm vedla use kaj je treba narest. naredili smo Ouijo, učitlci smo ukradli vžigalnik (je kadila) in pržgali sveče.
dali smo 2 posltli skupi in se posedli v krog. pod Ouiji, ki je bla narisana na listu smo dali risalni blok in uporabili namesto kozarca kar kovanec.
zaceli smo klicat.
ne boste verjeli nekje vmes med klicenjem je zacel stol kar sam drset po sobi. dve punci sta zbezali vn.
na koncu ko smo vse zaklucli smo se vsi tko tresli. še fantje 2 leti starejsi od mene so bli beli ko stena in prsegli smo da tega ne bomo vec poceli.
01. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg