Forum
u10155
u10155
No enkrat mi je blo pač dolgčas, pa sej šla mal pisat knjigo. Zdej sem se pa odločila, da jo bom še tle pokazala. Pa povejte če je ok al ni kr če ni vs totalnu razumem....Ej zdejle še ne neki bedaa pa tu kr sm napisala ZAČETK in začetk je zmeri mal bedn tk d prosm.....Aja, najprej preberte 2.POGLAVJE, pol glasujte! Prosm!
VESELA NESREČA

1.POGLAVJE
»Annie!! Zajtrk!!« Se sliši iz kuhinje. Annie je bila sicer zelo delavna punca, a ko gre za spanec, to nikakor ne drži. Annie z jezo pogleda na uro, in ugotovi da je ura šele 2 zjutraj! Z hitro hojo pride v kuhinjo. Mami ji vsa najsmejana pove:
Hčerkica draga, spakiraj hitro! Zdajle gremo na morje! In to veš kam? Na Hawaiie! Annie že ni. Odšla je pakirat. Mama razdolgočaseno izdihne, in gre pogledati, katere vse bedarije Annie meče v potovalno torbo. Ko mama pride v sobo, vidi, kako Annie skače po postelji, na tleh pa leži ves razmetan kovček. Vidi, da ji te naloge res ne more zaupati. Ko že cela družina spakira, se odpravijo na pot. V radiu imajo cd od Shakire, karere nobeden v njihovi družini ne posluša. Avto niso posodili nikomur, le kdo bi lahko udrl v njihov avto, brez da bi kaj razbili, brez ključev…

Je ok al ne??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. april 2010
u15278
u15278
sej je cool
24. april 2010
tko tko odvisn kaj bo naprej
25. april 2010
u6808
u6808
Naprej!!!!
25. april 2010
u10155
u10155
okok bom =)

2.POGLAVJE
Ni jim bilo jasno. Odšli so po cesti, se vozili in vozili in končno prišli do ladje, katera vodi do Hawaiiev. Ko so plavali po morju, so kar na enkrat videli samo morje. »Mami, kje so zdaj Hawaii?« je vprašala Anniena mlajša sestrica Elizabeth, katero so vsi klicali Liza. Mama je strmela v morje in se tudi sama spraševala kje so. Ko so pogledali na krov, so opazili, da kapitana in drugih glavnih na ladji ni več. Čez nekaj ur so v daljavi zagledala obalo. Ko so prišli tja, so vprašali domačine kje so bili. »Plavali ste po Južnemu tihemu oceanu. Zdaj ste v Novi Zelandiji. Brez skrbi, mi vas bomo oskrbeli.«
Kako, saj vas ne poznamo? »Mi smo gostoljubni ljudje. Nebomo vam nič naredili.« V redu, je dejal oče ter izdihnil in pokimal z glavo. »Lahko vas odpeljemo v Bavarian hotel! Najboljši hotel vseh časov.!!« Čeprav so domačini ki so jih tako prijazno sprejeli videti zelo nesramni je oče pogoltnil slino in sprejel ponudbo. »Bomo kar mi plačali«, je dejala gospa z zelo gostimi našoperjenimi obrvmi. »K-k-k-kako??«, je vprašal oče ter začudeno in veselo
pogledal, drugi pa so obrnili usta in nekaj zamomljali. Oče je bil preveč vesel, da bi jih videl in slišal. Sprejel je ponudbo in se usedel v njihov trd ,star, vendar vseeno velik avto. Peljeli so se in peljali, niso dobili niti pijače niti jedače. Kar na enkrat sta mama in Annie zaspali. Spali sta dve uri, ko pa sta se zdudili, sta videli…
26. april 2010
u10155
u10155
3.POGLAVJE
Zaspali sta druga ob drugi. Zbudili sta se z veseljem, češ da so že v hotelu. Pogledali sta druga drugo, nato pa še Lizo in očeta Georga. Opazili sta dve veliki mlaki krvi, ena malo večja, ena malo manjša. U vsaki mlahki je bil eden nakit; V manjši mlaki roza zapestnica, v večji pa prstan. Zgrozile so se. Annie je prestrašeno pogledala čez okno, in videla sivo gorovje in majhne mlakuže.
Na skrivaj so skočile iz avta saj se jim niti sanjalo ni, kaj se je zgodilo. Znašle so se v mlaki, blatu in hribovju. Iz daljave se je zaslišal krik. »Mogoče sta to onadva!!« je rekla Annie z rahlim nasmeškom na obrazu. »Ljubica, imam občutek, da njiju nikoli več nebova videli…« je tiho in žalostno rekla mama, prijela Annie za roko in skupaj so hitro stekle pogledati, kaj je to. Znašle so se v visokem gozdu. Kar na enkrat Annie ni bilo več tam. Mami ni bilo čisto nič jasno; kdo je udrl v naš avto? Kdo je ubil Lizo in Georga? Kdo je ugrabil Annie? Kje sem?« Nobeden ji ni mogel nič povedati.
26. april 2010
wow res super
26. april 2010
u10155
u10155
Bom hmal naprej sm mal počakejte...
26. april 2010
u6808
u6808
oky
26. april 2010
u10155
u10155
4.POGLAVJE
Mama je hodila in hodila z mislijo, da bo prišla do kakšnega hotela. Vendar je v daljavi zagledala samo staro pokopališče. No, vsaj izgledalo je staro. Stopila je do dveh grobov, katera sta zgledala nova. Na enem je pisalo: Mami pogrešam!, na enem pa: izpustite me da rešim m…Pisalo je da so bile to njihov zadnje besede. Mama je zavzdihnila. Kar na enkrat je pred sabo zagledala majhnega gospoda. Hitro ga je zaslišala: Kdo ste? Kaj delate tukaj? »Magie, ne boj se.« Je rekel gospod in izginil za goro. Mami po imenu Magie, se je zdelo čudno, od kod gospod pozna njeno ime, in kako da je kar zginil v neznano kam. Odšla je za njim, hodila je po gozdu, ki je bil za goro. Hodila in hodila je, ter prišla do hotela.
Hotel je bil poraščen z mahom, vendar je bil hotel vseeno dober za prenočitev. V žepu je imela denarnico, in v njen ravno prav za ta hotel, saj ni bil preveč drag. Hotel na žalost ni imel veliko sob, in Magie je dobila sobo z gospo, katera je bila v hotelu že dobre 2 leti. »Ricky…« Je po prvem dnevu prenočitve vprašala Magie. Tako je bilo namreč ime gospe, z katero je imela sobo. »Kaj je?« je žalostno vprašala Ricky in pogledala Magie. »Zakaj ne greš domov?Zakaj si ves čas tukaj? Ja, pred dvema letoma sem se zgubila v tem gozdu, tako kot ti. Rada bi odšla domov, ampak ne dovoli. »Kdo ne dovoli?« začudeno vpraša Magie. Ne dovoli…
26. april 2010
carsko
26. april 2010
nadaljuj !!! pa dj še danes prosim ko ne morem več čakat !!!
26. april 2010
u6488
u6488
nadaljuj!
26. april 2010
hudo
26. april 2010
u10155
u10155
okok d ne boste pomrl od ferbčnosti...:

5.POGLAVJE
No, ti bom povedala tudi zgodovino hotela: Nekoč je bila ta hiša nekakšno kraljestvo nekega gospoda, ki je ubijal tako, da je presekal glavo. Ko je napočil trenutek njegove smrti, je obljubil, da te hiše ne zapusti nikoli. Nekaj let je bila hiša prazna, ko pa so vsi že pozabili na njegovo obljubo, so naredili hotel. A gospod še vedno ni hotel ven. Zdaj sam presodi, kdo naj izgine, in kdo naj ostane za vedno, če pa ne upoštevaš njegovih navodil ti preseka glavo z koso, če pa mu uideš, se ti zgodi huda nesreča, ki je še hujša. Meni ne dovoli iti ven. Če te zanima če lahko greš, ga skupaj prikličiva. Ampak ne zdaj, ponoči. Ponoči raje pride.
»Magie, kako si sploh prišla v to državo? In kako v ta hotel? Kam si želela iti? Iz kje si?« jo je Ricky zasipala z vprašanji. »Živela sem v Londonu, v Angliji. Z svojo družino (mlajša hčerka Elizabeth, starejša hčerka Annie, mož George) sem hotela odpotovati na Hawaiie. Vse je potekalo lepo, dokler ni izginil kapitan in drugi glavni. Kar ne enkrat smo se izgubili. Nismo videli kopnega. Kar na enkrat smo se znašli na vašem otoku, pri neki družini, katera nas je želela odpeljati v hotel. Midve z Annie sva zaspali po poti. Ko sva se zbudili, nisva videli več Lize in Georga, ampak samo dve mlaki krvi. Potem sva z Annie skočili iz avta videli smo samo gozd, v kateri sem jo izgubila…..In nakoncu sem se znašla tu, s tabo«
Ojoj, grozno! Se je zgrozila Ricky. Ko je bilže mrak, ura je bila polnoč, so se usedle za mizo in ga klicala. Kmalu so se premikali kozarci, iz stropa je padel listek, na katerem je pisalo:….

Nadaljujm jutr
26. april 2010
dej dans plis
26. april 2010
u10155
u10155
ok ampak mau kasnej. bom zvečer res.
26. april 2010
u20055
u20055
upam da boš res.....=)
drgač pa ful dobr!!!