Forum
u74005
u74005
MRAZ
Grace že leta opazuje volkove v gozdu za svojo hišo. Ede od njih pa opazuje njo. Grace čuti globoko vez med njima, a ne ve, zakaj.
VROČINA
Sam živi dvojno življenje. Kot volk se tiho zadržuje v bližini deklice, ki jo ljubi. Za kratek čas pa se vsako leto spremeni v človeka. Poguma, da bi Grace nagovoril, ne najde...
SRH
Ko se Grace in Sam enkrat zbližata, postaneta nerazdružljiva. Sam se mora boriti, da ostaja človek, in Grace se more boriti, da ga ne izgubi.

Ali si že prebral knjigo srh?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2012
u74005
u74005
1. POGLAVJE
GRACE
Spomnim se kako sem ležala v snegu, majhna rdeča pikica toplote, ki se je ohlajala, obkrožena z volkovi. Lizali so me, me grizli, grabili moje telo, silili vame. Njihova prerivajoča se telesa so zaustavila pot še tisti pičli toploti sonca. Na košatih vratovih se jim je svetlikal led in v zraku okrog nas so viseli oblački sape, ki se jim je kadila iz gobcev. Od njihovih kožuhov se je širil prijeten in strašljiv vonj po mošusu, ki me je spominjal na vonj mokrega psa in gorečega listja. Njihovi jeziki so mi topili kožo; njihovi nepazljivi zobje so mi parali rokave, se mi zatikali med lase, mi pritiskali ob ključnico, ob utripajočo žilo na vratu.
18. januar 2012
next!!!!!!!!!
18. januar 2012
next
19. januar 2012
u74005
u74005
GRACE
Lahko bi kričala, pa nisem. Lahko bi se upirala, pa se nisem. Samo ležala sem in se prepustila, belo zimsko drevo nad mojimi očmi pa je postajalo vse bolj sivo. Eden od volkov me je z gobcem podrezal v roko in po licu, da mi je čez obraz padla njegova senca. Z rumenimi očmi se je zazrl vame, drugi volkovi pa so me še naprej vlačili sem in tja. V te oči sem gledala, dokler sem lahko. Rumene. In od blizu so se v nih lesketali vsi odtenki zlatorjave. Nisem hotela, da bi odvrnil pogled, in ni ga. Hotela sem stegniti roke in ga zgrabiti za košat vrat, toda ostale so prilepljene ob telo, dlani pa prepletene na prsih.
19. januar 2012
next
19. januar 2012
next
19. januar 2012
u74005
u74005
GRACE
Nisem se mogla spomniti, kako je, če ti je toplo. Potem je izginil in ko ga ni bilo več, so se drugi volkovi zgrnili okrog mene, preblizu, dušili so me. Zdelo se mi je, kot da bi mi v prsih zadrgetalo. Sonca ni bilo več, svetlobe ni bilo več. Umirala sem. Nisem se mogla spomniti, kakšno je bilo videti nebo.
.
.
.
.
.
kaj se bo zgodilo:
a) Grace bo umrla
b) postala bo volkulja
c) preživela bo z stranskimi učinki
č) ostalo
20. januar 2012
next : )