Forum
Tu bo moja zgodbica

Živijo.
Sem Roxy in sem stara 15 let.Moja strast je risanje in imam najboljši prijateljici Tynah in Ninnie.Drugače pa imam še veliko prijateljic in brez nobene ne morem živeti.Ne prenesem pa Tanye in njene jaboljše prijateljice Lize.
Roxy:

Tynah:

Ninnie:

Kmalu začnem.
05. junij 2010
Tanya:

Liza:

05. junij 2010
Prebudim se na sončno jutro.Veselo vzkliknem ko pogledam na uro saj sem dolgo spala.Saj so vendar počitnice.Mojih staršev ne bo cela 2 meseca.Presrečna pokličem Ninnie in Tynah in ju povabin na moj b-day saj ga imam že jutri..Pogovori:

(T-Tynah J-jaz)
T: Heej bejba zakaj kličeš?
J: Hahhaha ker prirejam party za moj b.d.
T: Oooo točno.Juhej ob kokih pa??
J: Ti pa Ninnie pridta plis ob kakih 3h zato da mi prosim use pomagata prprauit.Drgač pa bo ob 6h.
T: Oooo a veš kak komi čakam.Itak da bom pršla prej.
J: Alo pokličem še Ninnie pa se dobimo na msn-ju.
T: Ok čaau
J: Čaau

Vznemirjena prekinem pogovor in utipkam drugo telefonsko številko.Pogovor:

(N-Ninnie,J-Jaz)
N: Ola bebi zkaj pa kličeš?
J: Zaradi mojga rojstnga dneva jutr.
N: Oja točno ob kokih pa?
J: Prit prosm ob 3h tk ko Tynah da mi pomagata usee prprauit.Drgač je pa ob 6h.
N: Ok bebica komi že čakam.
J: Jz tut.Alo z Tynah se dobimo na msn-ju.
N: Baaibai
J: Bjee

Prekinem klic in odhitim na msn.Kliknem Tynah in v pogovor dodam Ninnie.Veselo klepetamo ko ...
06. junij 2010
Ko dobim vsaj 1 komentar nadaljujem(če ga bom sploh kdaj dobila)
06. junij 2010
dejmo dejmo začetek je zlooooooooo dober!
ti maš zdej samo to nalogo da nextaš!
06. junij 2010
u15499
u15499
next nujno!!
:3
06. junij 2010
Nextttt.*

Zakonn zgodbicaa.^^
06. junij 2010
Happy sm da vam je všeč...

...se spounem da sem pozabila ostale povabiti.Hitro natipkam Čau nekej še morem naredit. in stečem po stopnicah in zagrabim telefon.Utipkam vse številke sošolcev razen Lizine in Tanyine.Vsi se javijo in obljubijo da pridejo.Presrečna sem in ugotovim da sem najsrečnejši človek na svetu.Odločim se da pokličem Tynah in Ninnie in se dobipo pri čokoladnici Luciffer na soku.In tako se dobimo.
06. junij 2010
Aja da bote vedl nasledn dan od Roxy-jinega b-daya se bo začele grozne stvari.
06. junij 2010
Oziroma se bodo že prej=)
''Hej bejbe kaj pa če bi šle še u šoping?'' uprašam.Obe sta naudušeni,In tako gremo u šoping.Zasanjane hodimo po trgovinah dokler ura ne odpije polnoč.Ko se na križi šču ločimo greva z Ninnie skupaj saj bo ona pri meni prespala.Nekaj minut pozneje zaslišiva za sabo hitre korake in sopihanje.Prestrašeni se obrnema in vidimi Tynah.''H Roxy moramo čim hitreje se zakleniti''.Stečeva za njo.Zaklenemo čisto vsa vrata in vsa okna.Nato nama Tynah pove kaj se je zgodilo:
''Po nekaj minutah sem za sabo zaslišala korake.Obrnila sem se in videla človek oblečenega v črno.Rekel je če grem z njim na sladoled in sem rekla ne.In potem me je zagrabil.Izvila sem se mu in vama tekla naproti.Šel je za mano.''.Prestrašeni sva poslušli.''Gremo takoj v posteljo'' sem rekla.Vse smo se stiščale v mojo posteljo in pustile majhno namizno ličko prižgano.Vse tri pa nas zbudi grozlji zvok...
06. junij 2010
omg carsko
nadaljuj !
06. junij 2010
u22175
u22175
nextai
07. junij 2010
''Kaj je to'' prestrašeno zašepetam.Tynah in Ninnie se le prestrašeno pogledata.''Pogledati moramo'' rečem in vzamem bejzbolsko palico.Nenadoma zaslišim krike''Ker ste mi ušle vam bo še žal.Brez skrbi čaka vas krvav konec''.''Sta slišali'' neslišno zašepetam''od vzunaj je prišlo'' reče Ninnie.Prestrašene se vležemo v posteljo in se tako skupaj stisnemo da bi še najmanj 2 človeka lahko se vlegla zraven.Zjutraj že na vse pozabimo.''Pojdimo na zajtrk'' zakričim da bi me slišala cela hiša.Vsaka vzame žemljico in pate.Namažemo si in pojemo.Nato se odpravimo u šoping za moj b-day.
08. junij 2010
u12163
u12163
omg fuul je dobr..
nexT.!=)
08. junij 2010
Veselo gledamo po trgovinah in izbiramo hrano,obleke,čevlje in še vse ostalo kar prava dama pač potrebuje.Z veliko vrečami stopamo prosti vratom.Ninnie odnese vreče noter midve z Tynah pa ravno se namenima zakleniti vrata ko mimo pripelje avto.Nasmejano naju pozdravi.Pogovor poteka tako(N-Neznanec.J-Jaz,Np-Ninnie):
N:Živjo morda vesta kje je smer za Ljublano
Jeveda tam naprej in potem na vsakkem križišču levo
N:Aha hvala
Np:Ni za kaj
Nendasoma pride Tynah.Ostrmi v neznanca.Ta pa v njo.Njegov nasmeh izgine.Želi stopiti iz avta.Tynah naju povleče v hišo in zaklene vrata nato še preostala vrata in zapre vsa okne.''Kaj se dogaja?'' jezno vprašam Tynah.Ta le pogleda naokoli da bi se prepričala če nikogar ni ki bi jo slišal.''Ta moški'' zašepeta''je tisti o katerem sem vama pravila da me lovi.''Debelo jo pogledam''Kaj?''
09. junij 2010
neeeexxxxtttttttttttttttt
09. junij 2010
nextttt!!!!
18. junij 2010
u16515
u16515
NADALJUUJ!
18. junij 2010
nadaljuj!!!!
18. junij 2010
naprej!
19. junij 2010
u15499
u15499
next nujn
19. junij 2010
Tynah nemo prikima.''Vredu'' začnem''torej bomo ves čas doma'' rečem bolj veselo čeprav mi je zelo tesno pri srcu.Ninnie in Tynah se najprej nejevoljno pogledata nato pa prikimata.Ura začne odbijati 4h.''Še jedle nismo'' smo presenečene in si hitro naredimo špagete.''Hmm kaj mislita'' začne Ninnie''bi potem danes morale odpovedati zabavo??''Malce sva začudeni a nato se strinjava.Medtem ko onidve gledata komedijo,jaz pišem mesiče da zabava odpade.
Večer je.Pohitimo v računalniško sobo na računalnike.Odprem svoj facebook in vidim...
20. junij 2010
u16515
u16515
NADALJUUJ!
20. junij 2010
Še kak koment??
25. junij 2010
u22470
u22470
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT D:
25. junij 2010
NAPREJ PLIS