Forum
Morda ta tema že obstaja in nič zato, saj imam jaz itak svojo.
Torej, zgodba govori o punci Ani ki se vpiše v srednjo šolo. Tam spozna ljudi vseh vrst. Na prvi pogled se zaljubi v fanta Marka, čigar bivša za Ano pripravi posebej maščevalne metode.

Kaka se vam zdi zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2012
Next
29. julij 2012
Začela bom s prvim delom, ampak potem potrebujem 4 nexte za nadeljevanje..
...................................................................................................................
"Ampak mami,to je odlična šola. Zakaj moram iti na gimnazijo če si bila tam ti!?" Tipična jutra sem podoživljala že pet dni odkar se je končala šola in z njo valeta.
Sem Ana Mulc.

Mnogi me imajo za lepotico. Sem plavolaska ''ostrega'' značaja in sem pravkar končala 9. razred. čez dva dni gremo na morje in mami in oči sta panična. Takrat se prepirata in se raje zaprem v sobo ter malo poslikavam.

Imela sem najlepšega fanta in punce so mi do zdaj močno zavidale, dokler me ni pustil zaradi šole. od danes naprej sem spet samska. Imam sestro in mlajšega bratca Davida.
Po pakiranjo smo sedli v avto in se odpeljali. Naredila sem par fotk nato pa si v ušesa nataknila slušalke in zaprla oči.........................................................................
29. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg