Forum
u104290
u104290
Iz Londona se bom odpeljala nazaj domov v Miami.V Londonu sem preživela lep teden in škoda ker nisem ostala še nekaj dni,po drugi strani pa že dolgo nisem videla prijateljev in prijateljic.Mami mi mi je umrla pred tremi leti in sedaj sta moja edina sorodnika moja mlajša sestra Lissa in oči Jack.Js mam 19 let Lissa ma pa 18let.Z Lisso imava hiši v Miamiju oči pa v L.A.-ju zato se le poredkoma vidimo.Najin oči je zelllllooo bogat saj ima verigo hotelov restavracij in trgovin.Sama imam ogromno prijateljev pa tut Lissa jih ma fuuull.Moja najboljša prijateljica je Samntha.Moje ime je drgač Sarah

Prišla sm na letališče in oddala kovčke.Ker nism vedela kaj nj delam sm poklicala Lisso.

Pogovor:
J-js. L-Lissa
J Hey sestrca zdela sm na letališču oddala sm že kovčke zdj sam še čakam kdaj ns bojo poklical za vzlet
L živjo Sarah veš kok te pogrešamo a si mogoče srečala 1D v Londonu?!
J Nee
L ah sj je vseen no Samantha te pozdravla
J pozdrav jo ej a ves da sm si v londonu kupila eno res ful dobro obleko
...Tako se je najin pogovor nadaljeval vse dokler nisem prišla na letalo.Letalo je bilo skoraj prazno le nekaj ljudi je bilo še gor.Še vedno sm se pogovarjala z Lisso ker šenismo vzleteli.Nakladala sm sto na uro in medtem iskala sedež.Našla sm sedež in se usedla .Sploh nisem opazila dva fanta zravn mene ki sta me je gledala kako žlobodram v telefon.Prekinila me je stevrdesa ki me je opozorila da bomo vzleteli."I love u čao"Sm se poslovila in pospravila telefon.Šele zdaj sem opazila da dva fanta sedita zravn mene.Pogledala sm ju in ju pozdravila.Odzdravila sta.Pogovor sm začela js.
19. avgust 2012
u104290
u104290
Next
19. avgust 2012
u104290
u104290
"Louis in Harry ane?"Sm ju uprašala
"Ja ti si pa?" Me upraša Louis
"Sarah Waston"Jima odgovorim
(Zdej k sm povedala njuna imena bom pisala kot pogovor)
J-js L-Louis H-Harry
J Potujeta v Miami
H Potujemo (me je popravil in pokazal na sprednje sedeže kjer so sedeli Liam,Zayn,Niall)
J Aaaaja
L Si Američanka ker nimaš ravno Angleškega naglasa?
J Jp živim v Miamiju sam na počitnce sm pršla v London.
L No mi gremo pa v Miami na počitnce v hotel za 2 tedna
J V ker hotel pa?
H V Bloue Sea
J Oojoj
H Kaj ojoj?
J No pač moj oči je bogt pa ma verigo hotelov Bloue Sea in kukr sm zvedla od njega so ta hotel učer začel prenavlat!
L Šit!
H Kje bomo pa zdej?
J Loh greste k men
(Pogledata me)
Mislm če hočte,itak je ful velka pa sama živim v njej pa še čist ob plaži je
L Bi res to loh nrdila za ns
J Ja itak če je blo že kkšne 10 ludi pr men in to za 1mesc
H No prov
Potem smo se še mal pogovarjal.Povedala sm jima veliko o meni pač ker js ful rada govorim.Po dolgih urah vožnje smo pristali.Ko smo se odpravljali iz letala so si fantje oblekli jope in kape pač da se nebi razkrili oboževalkam.Ko sm pršla do njih so imeli že kovče v rokah js pa sm jih mogla še iskat.Liam upraša medtem Louisa zakaj me čakajo.Louis mu razloži calo zgodbo o hotelu in kmalu pridm js s šeenkrat več kovčki kot so jih oni mel skupi."A si šla res sam za en tedn v London al za kkšn mesc."Me upraša Harry
"Sj sm ti že povedala da sam za edn tedn."Rečm in se zasmejim.Tudi ostali se zasmejijo.Ko smo pršli do avta sm vse kovčke zmetala v avto in potem smo odšli.Med potjo sm se nekje še usavila in jim rekla."Ej js grem sam neki še iskat Harry greš z mano?"Ga uprašam."Emm ok."Mi odgovori začudeno.

Louis
Ko sm Sarah prvič videl na letalu sm zagledal popolnost.Bila je tako lepa in te njene velike rjave oči ko te pogledajo skoraj padeš v šok!Ko nama je povedala da smo lahko pri njej sem se skoraj razjokal od sreče.Sicer veliko govori a je ševedno najlepše bitje na svetu.A ko je uprašala Harrya če gre lahko z njo sem postal kar malce ljubosumen.Zakaj on zakaj ne js.
19. avgust 2012
u104290
u104290
Next
A)Kam bosta šla Sarah in Harry?
B)Se bo med njima kaj zapletlo?
Slikce dela dam
19. avgust 2012
u104290
u104290
js (SARAH)

lissa