Forum
olja

jst vam bo predstasvla mojo zgodbo ki govori o moji družini naprej predstavim
družinske člane

vloge: družinski člani družine Fajs ostale vloge
prijateljice Anja,Mojca in Sandra
mama Vanesa sošolci in sošolke .
oče Matjaž
sin Matt
Hčerki Aleksandra in Zoe Aleksandro kličemo Adi
Teta Meta
Sestrični Kaja in Maja
bratranec Mitja
babica Marija
dedek Marko

hočte da napišem nekt?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2011
01573529‑300.jpg
16. april 2011
naj Nexttam?
16. april 2011
No dans je prvi šolski dan ko sm pršla v našo šolo sm imela čudn občutk kmal sta dio mene prišli moji frendici predstavila njima sem Kajo in Majo tr ji razložila zgodbo . Naša šola je zlo velka ima 5 nadstopij tko da sto to Osnovna šola in srednja šola. Kaji in Maji sm razkazala nujn class Kaja je v mojem classu ,Maja pa v tretjem letniku jst sm 1 A letnik. Ko Maja in Kaja odideta strn mi Mojca pove da imam prijazni sestrični in bi ble lohk prijtlce men se to ni zdelo preveč pametno posebej ne še za Majo kr bi ji bla vsaka reč otročja zato je Mojca predlagala le Kajo se hodmo v ist class.Zazvonil je zto mormo v svoje class v mojmu classu so dobr poznani obrazi sej smo sdkupi lani bli 9 razred,le dva nova sošolca imamo nekega Petra in Nejca. Nato dobimo vsaki enden prenosni computer kr ga bomo lets rabli zelo sm presenečena 4 uri v šoli mi minijo kot 1 minuta. Kaja je spoznala tud neki novih frendic mojo sošolko Dano in njeno sestrco Lano. Jst sm šla potm k moji omarci ko je tm ravno Peter ki je zlo lep . Nism pričakovala da me bo ogovoril ampak to je tud on na mojo srečo storil vpršal me je kje najde stranišče medtem ko sm mu kazala je vesčas gledal me vse bi blo dobr če ne bi lih prišla ena zlo taka fina lepotica ki se ma za malo več in hodi z mano v class seveda ji nism poznala sej je z pararelke in ona pride mimog in se zanalšč zaleti v mene jst ji sam rečm če je slepa ona tkoj začne osvajat Petra ravn takrat k men prideta moji sestrični Maja in Kaja in ta punca ki ji je ime Sara kolk sm slišala ko se predstavlala Petru me je tkoj vprašla kdo sta te2e jst sm ji rekla nj je ne briga a Maja se je šla predstvt tko sta Sara in Maja postale frendici seveda je hotla Sara še Kajo a ta se ni dala . Jst sm nato sam šla do mojih dveh frendic Kaji sm predlagala pred njim če bi bla naša frendica naprj se je obotavljala na koncu je privolila Anja,Mojca in Sandra so pa itak privolile. Sandra je povedla da bi izbrale ime za našo skupino in res poimenovale smo se super punce ne vem koko a nekako se je lih te v garderobi našla Sara ki nas je slišala in je ponovla za nami tko smo zdej razdeljeni v dveh skupinah ki se sovražijo to je celo Sara upala priznat na glas medtem ko so delale prisego. Super punce: Zoe,Sandra,Anja IN Mojca ter Super zvezde: Sara,Maja,Sanja,Zala no to sta naši dve skupini k nam je ravno zdej sta pristopli Lana in Dana Kajini novi frendici niju smo tudi sprejele v svojo best skupino .Nato smo šle vse Super Punce v kavarno in si tm naročle Kafe tm smo zagledale....
17. april 2011
naj nextam
17. april 2011
Saro z Petrom bla sm tko jezna da sm zapustla kavarno brz da bi spila svojo pijačko do konca . To so opazle prjatce in so pohitle za mano Petra ni blo saj ni vedel zakva sm jst odšla čepru je biu v mene zatreskan.Prijateljice smo se opravle domou pri men doma ni blo nikogar doma zato smo naročle pico čez neki minut pride prinašalec ki se predstavi kot Sandi Neimanovan( primk vam ne bm izdajala) ko je odšel smo neki še pregledevale še neki račun spodi je bl primk in ime prinašalca naenkrat me Anja močno rukne
" ej nima te enak primk kot Peter " Jst sm ji seveda to priznala potm smo naredle
seznam kako bi biu ta Sandi povezan z Petrom
1. lahk je njegov sorodnik
2. lahk ma sm ist priimek drugač ni sorodu z Petrom
3. so narobe napisl njegov primk
4. ima izmišljen primk.
Najboljša se je nm zdela 1 in 2 poved . Odločle smo se da bomo vprašle Petra in njegova
prjatle . Nato je iz službe pridrvela mami zto sta se Anja in Mojca raj poslovile čeprav se nista bali moje mame ampk zto da ne bli doma kregani jst Kaja sve naredle nalogo pogledale nauno naljubšu nadaljevanko tr odšle spat. Drugi jutro sm ravno pršla v šolo in sm še zaspana odprla omarco notr je bla polita voda tkoj sm vedla kdo je to storl nihče drug kot Sara .Učitlce sm rekla in mi je verjala nato me je vprašla če koga sumim rekl sm da Saro sej nisve ravn prjatlci. Učitlca je nato povprašla po clasu če je kdo vidl koga ki bi polil vodo v mojo omarco.Oglasle sta se dve tud sovražnce Sare tr rekli da sta jo vidli koko je polivala vodo v omarco z steklenico zravn pa na wc-ju vesel razlagala koko bm jst presenečana in bo to najboljše maščevanje.Sara in njeni dve frendici so tkoj zanikale zto smo vedle da so one kr drugač ne bi zanikale učitlca nas je vse poslal k ravnateljici te dve punci sta to tud posneli povedli da sta hotle it k ravnatlci z dokazm a sta se bojali moji frendice so se kassneje ko je bla Sara kaznovana in je mogla počistit učilnico tr mojo omarco zrauen seveda bla učitlca da ne kr ona odšla domov . Deklici ki sta imeli dokaze sta postali naši frendici vklučl smo jiva v naš klub ble sta presrečni ime jima je blo Andreja in Mateja in sta najbolj pridni učenki na naši šoli. Nato smo šle domou ....
19. april 2011
Doma sm dobla prefektno zamisl da bi se super punce spremenle v glasbno skupino.
kr jst igrm Sintesajzer
Sandra: flavto
Anja: kitaro
Mojca: električno kitaro
Andreja : sintesajzr
Mateja: bobne
vse sm skupi zbrala in jih vprašla če bi mela me glasbno skupino
use so tkoj ble za nwn zakj ampk td Andreja in Mateja nista ml kej proti
nprj smo mogle najd eno pesm ki jo znamo igrt use zbrale smo pesm
Jennifer Lopez feat. Pitbull
On The Floor čeprau je španska smo jo vedli zaigrt ,vadle smo vs popoldne nto je pršla mama domou in se je jezla moj brat tr sestra in sestrični so bli pa navdušeni.
Naslednje jutr smo mel zjutri glasbo in je učitlca uprašala če ma kdo koko skupino ki bi lahk zstopla našo šolo jst in moje frendice smo se javle . Sara je tkoj rekla da nimamo pojmo o glasbi kr smo se prve javle smo prve lohk pele. Nwn kej je blo ampk usi sošolc in sošolke razn Sare in njejih frendic so bli navdušn da so ns pršle gldt še z usi razredi naše šole . Petr ni navijl in ploskl kr mu Sara ni dovolila ampk je naskrivj za hrbtom se en plosku. Ko smo nehle pet so navijl naj še enkrt ravn je zvonl zto so Sara in njena frendice ušle vn učitlca za glasbo ki jo kličemo kr Nota kr vedno teži z notami je bla tud navdušena. Tko smo postale priljubljene na šoli . Pri kosilu so hotli usi mt podpise kr je bla Sra tko ljubusumna je poklicala Ravnatlco imenovano Kopriva kr se je pisala Koprivnik .In ko je pršla smo ravn pele in tud smo navdušle Kopriva sej ni rekla zraun ns nč Sari pa sm da naj ne dja lažne prijave . Tko je Sara mogla it v garderobo kjer je z svojo bando....-
23. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg