Forum
u82633
u82633
Živjo.Moje ime je Allyson Jenn.Stara sem 8 let in živim v sirotišnici med mnogo drugimi otroci.V naši sobi sem z Erin Ulahh in Griftonom Isac in z Heleno Dish.Smo najbolši prijatelji in večino časa preživimo skupaj.Naše gospe ki nas čuvajo so zelo prijazne hkrati pa stroge.Najstarejša in ravnateljica sirotišnice je Ga.Francis.druga je Ga.Liston in najbolša je Ga.Quely.Vsi otroci jo obožujemo in se z njo zabavamo.Seveda so še ostali učitelji in vzgojitelji samo če bi vse naštevala bi mi vzelo celo popoldne.

1.del.
Dobro jutro je rekla ga.Liston v sredo zjutraj in nas zbudila ob 7.30.Vsi zaspani smo ji odzdravili.Stekli smo v kopalnico in si skrtačili zobe.Vredila sem si pričesko in odšla do omare in vzela svoja oblačila:Majico s čipkami,Bele nogavičke,Kiklico žametno in čevlje.Erin je vsa zaspana začela kihati in odšla na stranišče.Bilo je že 7.50 in morali smo hitro v jedilnico kjer so se vsi zbrali za zajterk.Ga.Franis nas je lepo pozdravila in bila je zelo nasmejana kar je pomenilo da je danes dobre volje.Na krožnik smo dobili kruh,maslo in robidovo marmelado,katere nisem marala kaj preveč.Ura je bila že 8.20 in hitro smo pojedli,se umili pograbili šolske torbice in odšli ven kjer nas je že čakal šolski avtobus.Vsedla sem se zraven Helene in sve se začeli pogovarjati.Prišli smo do šole in svoje čevle sem nesla v svojo omarico,si obula copate in odšla v učilnico tako sem imela še 5 min.da se pripravim na pouk.

Jaz:

Helena:

Erin:

Grifton in njegova najlepša srajčka ki si jo je sam kupil s svojo žepnino:

nextam?
02. april 2012
u76202
u76202
ja itaq.. NUJNO morš nextat ;'3
02. april 2012
u82633
u82633
hvalaa ress.Če bo šeen next do dans zvečer nextam!
02. april 2012
next
02. april 2012
nexxtt!
02. april 2012
dej plisn next
02. april 2012
neeextt!!!!
02. april 2012
u82633
u82633
woow...hwalaa za use nextee..Tale next je za LoveღBingo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vstopila je učiteljica gospa Kittney.Bila je stroga zelo stroga.Vsi smo vstali in jo pozdravili.Imeli smo uro Slovenščine,kar mi je šlo zelo dobro.Reševali smo delovni zvezek kar naenkrat pa pride ga.Liston in zbere vse otroke iz sirotišnice da bi se z avtobusom odpeljali domov,saj so prišli 3je zakonci posvojiti otroka.Ali dva.Vzela sem stvari in odšla v omarico po čevlje.Ko smo bili vsi zbrani smo se z avtobusom odpeljali v sirotišnico.Stekli smo v svoje sobe in oblekli najlepša oblačila ki jih imamo.Vsak je v svojih mislih mislil in upal da bo vsaj on izmed teh srečnih otrok.Jaz sem bila po eni strani vsa polna upanja,po drugi pa ne,saj nebi več videla Erin,Helene in Griftona.Stekli smo v našo dvorano in se postavili v vrsto.Vedli smo se pridni otroci.Olikani,pokončna drža,umiti obraz,ušesa...Slišala sem go.Francis kako se je pogovarjala z prvimi zakonci ki so prišli posvojiti otroka.Vstopili so in v dvorani je zavladala tišina.Punca je bila lepa visoka,lase je imela spete v čop in imela je obleko z rožicami tako da je prekrila kolena.Gospod je bil tudi velik.Imel je tanjši polover z karirastim vzorcem in dolge hlače.Najprej sta se predstavila.'dober dan otroci.Kako ste.Midva sva zakonca in prišla sva posvojiti otroka ali dva.Sva ga.King in g.King.'Prvo sta prišla do Ine.Ina je bila še zelo majhna in je bolj težko govorila zato se je vsem zdela ljubka.Predstavila se je in pobožala sta jo po laseh.prišla sta do Griftona,Erin in tako naprej...Dokler nista prišla do mene in me vprašala koliko sem stara.Odgovorila sem jima 8 let.Odšla sta naprej in do vseh ostalih.Ko sta si vse ogledala sta se z go.Francis pogovorila o posvojitvi.Trajalo je kakih 20 min.Vsi smo bili nestrpni ko so v dvorano stopili in povedali da sta posvojena dva otroka.To sta....

next?
02. april 2012
u76202
u76202
Next.
šuper pišeš < 333333
02. april 2012
u82633
u82633
awiii..hwalaa < 33
02. april 2012
u82633
u82633
Peggy Lisnsen in Hayla Kuck.Mislila sem si škoda da nisem bila izbrana!Tako močno si želim biti posvojena!.Peggy in Hayla sta se močno objeli in odhiteli rejenikoma v objem.Skupaj so bili videti kot prava družina.Odšli so v njune sobe.Prišel je naslednji par.Ga. in g.Tomson.Vstopila sta in ženska je bila malo manjša kot prejšna gospa.Imela je žametno rdečo krilo,rdečo majico in rdeče balerinke.Bila je zelo lepa.Gospod pa je bil oblečen v kavbojke in v suknjič.(spodaj seveda majica)Spet so si vse ogledali in se pozanimali z gospo Francis.Spet so vstopili in spet je zavladala tišina.Naenkrat pa priletijo besedeosvojila bova Allyson Jenn in Heleno Dish ter Griftona Isaca.Bila sem tako vesela da sem stekla rejenikom v objem. skupaj smo se objeli in izgledali kot družina.Slikali so nas vse objete in ta slika je šla k nam v novi dom v okvir.Pogledala sem Erin ki je bila žalostna ker če pri zadnjem paru nebo posvojena bo ostala sama v sobi.Stekla sem k njej in jo objela ter ji rekla:ne skrbi,se bove še kdaj videle boš videla.Nasmehnila se mi je in odšla sem v sobo pakirati ampak sem bila hitro gotova saj nisem imela toliko oblek.Starša sta nas skos objemala in lubčkala kar nam je bilo všeč.
Peggy:

Hayla

05. april 2012
u82633
u82633
sori k je ful mali next sam res nisem mela časa
05. april 2012
NEEEXXXXTTTT FUL DOBRO PIŠEŠ!
05. april 2012
u82633
u82633
oh...hvala res!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko smo vse spakirali smo odšli.Vse gospe sem objela in se vsedla v avto.Bilo mi je težko ker vem da bom Erin zelo pogrešala.Začeli smo se peljat.Starša sta me vprašala kakšno sobo želim imeti.Rekla sem jima čim večjo.In svojo.Nasmehnila sta se in vprašala še Heleno in Griftona.Zavili smo na dvorišče in stopili iz avta.Starša sta nama nesla kovčke.Mama Christina nam je razkazala hišo ki je bila velika,zelo velika.V zgornjem nadstropju pa so bile naše sobe.Rekla nam je naj gremo in si izberemo najlepšo.Podala sem se po stopnicah in zavila v mojo sobo.Videla sem da v njej ni bilo nič.Ampak videla sem še ena vrata in pogledala.Notri je bila kopalnica.Na svetu sem si želela svojo kopalnico!Notri je vstopil oče in mi rekel naj si oblečem jakno saj gremo po nakupih po pohištvo in obleke ki jih bomo imeli v sobi!Bila sem zelo vesela in šla na sredo sobe in videla steklena vrata ki so vodila v Helenino sobo.Spet smo se vsedli v avto in se odpeljali v nakupovalni center.
Naša predsoba:

staršina spalnica:

Helenina soba:

vidi se jezero
moja soba ki ima veliko postelj

Griftonova soba:

06. april 2012
neext
07. april 2012
Neeexxxttt! Res full dobra pisateljica si! I your story!
08. april 2012
u82633
u82633
Oh.Hvala ti ful!Oblubm da jutr nextam fullll doug next!
08. april 2012
Hvala in res mam zlllooo rada tvojo zgodbico I love IT!
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg