Forum
Heei.! Ta zgodbica bo napol izmišljena napol resnična :3 Hvala pa evici17 da sem jo lahko sploh napisala
24. februar 2012
Sem Becky in imam 16 let.! S starši živimo v vili. K sreči se ne kregata pogosto! Nisem kaj popularna na šoli, sta pa zato to Anna in Sophia. Te dve z mojo BFF Megan ne marava. Sovraživa!! No dan ko se bova z Megan noro zabavali je tukaj. Najprej sva odšli v Kolosej in si ogledale film... Nato pa peš proti Mc Donalds-u. Ni nama šlo kaj dobro zato sem Megan rekla da naj vprašava za pomoč. Ker sem pa rekla to kar naglas me je fant od zadaj slišal. Huhu :$ Bil je najlepši fant na svetu $
O-on, B-jaz, M-Megan

O: Slišal sem da potrebujeta pomoč?! Lahko pomagam?
B: am, am, am...Ne h-hvala!
M me z komolsem udari) ja ja ja seveda potrebujeva!
O: Hehe kam pa bi radi prišli?
B: Do tistega Mc Donaldsa preko mostu ampak ne poznama poti na njega!
O: Ni problema. Pridita!

Vso pot smo bili tiho. Bila sem čisto zasanjana, in vsak pogled me je vlekel k njemu! Ko smo le prišli sva se mu zahvalili in odšli. Molila sem da bo še kaj rekel. In jeeesss$

O-on, B-jaz
O: Am kaj lahko grem z vama?
B: Ja seveda! P-pridi!

Rabim najmanj 3 nexte za dalje.!
24. februar 2012
next
nexšt!
Nextii*
***********neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!

*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*
evo ji 4!
25. februar 2012
haha ok za tebe :3

In tako mi sedimo v Mc Donaldsu. Med jedjo pa smo se pogovarjali vse mogoče....Ime mu je bilo Josh $ Ko se tako lepo poslavljamo pa se Joshu porodi ideja da bi lahko šli še v trgovine.! Seveda nisem znala odgovorit, zato pa je namesto mene Megan :/ seveda je privolila. Sprehod do teh trgovin je bil dolg, bilo je tudi že mrzlo zato sem Megan šepnila da me že zebe. Ker pa ima Josh tako dober sluh me je zopet slišal.

J-Josh, B-jaz
J: Becky, a zebe te? Ni čudno če imaš samo jopco. Hehe
B: Hehe...Brrr
J: Izvoli.!

In nisem mogla verjet svojim očem. Slekel je njegovo jopco in mi jo potisnil v roke. Bila sem zmedena in rekla sem lahko samo: Hvala.! Hitro sem si jo oblekla. Bila je tako topla $ Vprašala sem ga če tudi njega zebe in rekel je da imajo dame prednost.! Celo pot do trgovin sem razmišljala kaj naj bi to pomenilo! In rešila sem uganko! Jopco je dal meni čeprav je tudi njega zeblo.! V takem smislu da imamo prednost dame. $ In končno zagledam prvo trgovino Cela srečna vstopim v trgovino, ko opazim čudnega tipa z črno masko na obrazu. Takoj sem vedela kaj to pomeni. Bila sem čisto zmedena, še bolj pa ko je ta tip tekel proti meni! Zadnji čas me je nekdo prijel za roko in potegnil iz trgovine. Bil je Josh $

J-Josh, B-jaz

J: Zakaj nisi šla takoj iz trgovine ko si ga opazila!? Kaj če bi te poškodoval ali pa še hujše?!
B: Oprosti no, ti nebi bil zmeden če se veseliš priti v trgovino in zagledaš čudnega tipa ki leti proti tebi?!
J: Oprosti no, skrbelo me je!
B: Tebe je skrbelo? Zakaj, še poznava se ne!

Naenkrat se mi z glavo pribiliža.......

Rabim 3 nexte.! :*
26. februar 2012
neext
03. marec 2012
neext.carsko.
30. avgust 2012
neeeeeeexttt

neeeeeextttttt
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike