Forum
Sem Anja . Stara sem 13 let in za svoja leta sem kar dobro razvita. Imam srednje dolge lase ki so črne barve. Naravnost jih obožujem. Imam modre oči ki niso velike – naravnost majhne so , ampak dovolj velike da vidijo vse okoli sebe. Imam dolgo in vitko postavo… Rada jem kot vsi :
- hamburgerji , pomfrit , pizza ter vse tako.. Najraje pa imam sladoled. To je tak užitek.. Ko ga ližeš in ko občutiš mraz – skratka najboljši je. Ampak užito hrano prehitro porabim kar pomeni da sem skoraj anoreksična – čeprav kdaj jem kot prašič.

Zdaj pa zgodba :
» Anja ! Zudi seee . Ustai ti. » To je moja sestrica Ines ki je stara 2 leti in pol. Vsako jutre me tako zbudi.. In prevod povedi je : » Anja! Zbudi se. Vstani ti. »
Vstala sem in odšla v lastno kopalnico. Bogati smo ja.. Ampak imam samo mamo. Ker oče je umrl v nesreči katere kriva sem jaz. Očitam si in vedno si bom. Ker bil je tako enkraten. Bil je popoln oče. Ko se ravno češem pozvoni pri vratih. Gotovo je bila Maja ki je moja RFZ (kar pomeni : Resnične frendice za zmeraj.)
Ona je bila že v reklami za neka ličila.. Bila je že na TV. Ona je car.
27. maj 2011
Nextala bom z vami al pa brez vas !
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Tamala Ines je šla odpret in noter je vstopil znan visok ter debel moški. Hitro sem se počesala in zdirjala v kuhinjo. Pozdravila sem gospoda in ga povabila sesti. Ko se je vsedel sem spodila Ines naj se obleče in obuje. Nato sem se pa jaz prisedla k gospodu. "Boste kaj pili ? Kavo ? Sok ? Vodo ? Karkoli ? " Moški se je uzrl k meni in se obnašal kot da ni slišal vprašanja "Moje ime je Danilo Hrastnik. Prihajam z studia Movie&Fun. Saj si že slišala za nas ? " Prikimala sem nato je nadaljeval "Kmalu bomo snemali nov film z naslovom Počitnice z njo! Iščemo še mamo , sestro ter eno sestrično. . Aja pa glavno igralko , ki mora biti malo odštekana , prijetna in lepa-kar pa pomeni tudi vitka… In ravno taka si TI! Film se pa gre o tem da so poletne počitnice v katerih glavna junakinja obišče svoje bratrance in sestrične. Ko prispe pa ugotovi da tam stanujejo v razkošni hiši in zraven hiše je neverjetno lepo jezero in jasa.. V jasi se pa skriva koča v kateri naj bi strašilo! Ampak Nika (tako ime ima glavna junakinja) hoče tja. Čeprav ji bratranci ter sestrične ne dovolijo se enkrat izmuzne. In takrat se znajde v nočni mori. Zdaj jo opazuje veliko duhov , demonov in vseh posmrtnih bitij… Kaj praviš ..? Bi igrala .. ? Seveda če ti mama dovoli. Imam s seboj pogodbo… Z mamo jo preglejta in mi nato sporočita.« Dal mi je še svojo vizitko in hitro smuknil skozi vratca.
»No dobro se zdi… Zakaj pa ne? Samo eno oviro imam.. Mamo. Nekako jo bom prepričala.. Moram! » Kar naenkrat me je nekaj zaskrbelo. »URAAA! Ojoooj.. Je že 7.40 , jaz pa potrebujem do šole 30 minut hoda. » Hitro sem odšla po torbo in ključe. Odšla sem še v garažo v katerem je moj zarjavel Poni. (Je pač car xD) Peljala sem kolikor hitro sem mogla..
»Vidim šolo , vidim joo!« Kmalu sem bila pri šoli.. Spravila sem Ponija in odhitela se preobuti. Stekla sem do učilnice in vstopila brez trkanja. »Draga učiteljica Frenk , nič ne morete reči da sem zamudila , ker še ni zvonilo.« Končala sem stavek in takrat je zazvonil zvonec , razred pa se je smejal. »Tišina muli leni! Danes pri matematiki bom celotno uro spraševala.. » Vsak je pogledal prestrašeno razen mene. Pa kaj mi bo matematika.. ? Ne vem zakaj se jo vsi bojite.. » No ker se očitno Anja ne boji , se je MORDA učila.. Pa pridi ven Anja..« Zdaj sem se pa malo bala..
27. maj 2011
u42572
u42572
naprej
27. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeext
27. maj 2011
Naprej , next , gremooooooooooo
28. maj 2011

HVALA ZA KOMENTARJE-... Kmalu nadaljujem :
28. maj 2011
Počasi sem stopala pred tablo.. Prestrašeno sem gledala včasih učiteljico , drugič tablo.
Učiteljica je pisala in pisala na tablo jaz pa sem mogla reševati. Na koncu je pogledala in dobila sem 4. Olajšano sem sedla nazaj k Ines , takrat pa je učiteljica poklicala 2 novi žrtvi. »Hočem Ines in Špelo. Pridita ven… Ups.. Se opravičujem .. Ne Ines , Doroteja. Doroteja in Špela.. » Ines se je olajšano spet vsedla. Druge ure so potekale počasi a brez kakšnih incidentov. Pri malici pa je bilo nekaj narobe…
Z Ines sve hodile proti jedilnici da bi jedle. Gledala sem Ines in ona mene.. Kar naenkrat pa BoooooooooooM ! Zaletela sem se v fanta , ki je najbolj čuden , egoističen in še kar srčkan. =D »Pazi kje hodiš , koza , zdaj sem si zaradi tebe razlil čaj… !!! » hotela sem ga že mahniti a nisem mogla.. »Tiho bodi. Zakaj pa ne bi ti pazil kje hodiš , debil. Itak pa me briga zate in za čaj.. Spelji se mi izpred oči ! Grrrr » Ko sem šla mimo njega sem ga zanalašč sunila v ramo. Nisem se mogla upret temu da ga nebi. Nato me je Ines hotela pomiriti in čez nekaj časa ji je končno uspelo. »Kdo je sploh tisti fant » sem vprašala Ines. Skomignila je z rameni , tedaj sem se spomnila da ji moram povedati za film. »Ej… Ines , pozabila sem ti reč da bom MORDA nastopala v filmu. Naslov je : Počitnice z njo. A ni to super.. ?« Sem pogledala Ines.. Zresnila se je in me pogledala ter kar naenkrat udarila po obrazu. Zabolelo me je in ni mi bilo jasno zakaj. »Zakaj si tako čudna? Zakaj si me zdaj udarila ?« Z gnusom v očeh me je pogledala »To vlogo že imam jaz in neboš mi je prevzela.. Jaz bom sestra od Nike (Glavne vloge) in ne tii. » Začela sem se smejati … Sploh nisem mogla nehati.. »Saj ne bom sestra ampak Nika.. ! C-c-c-c . Oh ti moj Inex.« Nato se je zasmejala še ona.. Objele sve se in bilo je tako kot prej – razen modrica na mojem obrazu.
28. maj 2011
u37271
u37271
hah. kaka modrica to???????? neeexty drgač an.
28. maj 2011
muca1234 : ja kr jo je udarla in pol ji je ratala modrica na obrazu
28. maj 2011
NeeeexT
FuŁ dobr pišešš & cooŁ stiŁ pisanjaaa imaššš
28. maj 2011
Anna94 : HwaŁŁa & HwaŁŁa & FuŁ mi Pomeni PohvaŁa !
Nato sve vzele štručko s sirom in se vsedle na klopce pred šolo. Počasi sve grizljale in se pri tem smehljale. "Oh... Inkooo ! Prideš dns k menii ? Bove plavale v bazenu.. " Ines me je pogledala in prikimala. "Ampak ali ni zanimivo , da bove obe igrale v filmu?! " Je kar naenkrat izbruhnilo iz nje. Smejala sem se in nagajivo gledala če je kje kakšen srčkan fant. Nato zagledam njega. Tistega... Kateri se je vame zabil. Še zdaj sem jezna na njega. Tudi on je pogledal proti meni , jaz pa sem hitro odmaknila pogled in se skrila za Ines. Stopal je proti nama jaz pa sem se vedno bolj skrivala. "Kaj se mogoče skrivaš pred mano? " Pokazala sem glavo in jezno rekla "Ne pa je ne. Kar adijo.. ! Pojdi k prijateljem .. če jih sploh imaš seveda." Nato sem Ines povlekla za roko in odvekla nazaj v šolo. Pritisnila sem tipko za dvigalo in kmalu sve izginile v dvigalo. V dvigalu je Ines zasanjano gledala v nič , in takrat mi je prekipelo "INEEEES ! Zbudi se človek. Prej na klopci mi sploh nisi pomagala ! Nisi rekla besede. In zdaj gledaš v prazno in jaz pa trpim vsakič ko ga vidim. ! " Ines je počasi obrnila glavo proti meni in čisto potiho in počasi rekla "I'm in Love" , nato se je dvigalo odprlo. Izstopile sve in se vsedle pred učilnico na klopco. Vzela sem telefon iz žepa mojih jeans kavbojk in začela igrat Doodle Jump. Ines pa je tam sedela in še vedno zamišljeno bulila v bel zid. Kmalu je bilo konec odmora in prišla je učiteljica za Sloveščino. Škoda je , da z Ines pri slovenščini ne sediva skupaj , ampak to je zdaj v tem trenutku najbolj potrebno ker je ne mislim prenašati vse počitnice tako... Da bo mrmljala in buljila v prazno..
28. maj 2011
Če kdo ne we kaj je doodle jump mu lohka jz povem : NajaĆa igrca ki (se mi zdi) da dela samo na telefonih na dotik.. Zgleda pa tko nekak :

28. maj 2011
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexT! Ti pišeš res coool!
28. maj 2011
next
28. maj 2011
u46504
u46504
next
28. maj 2011
Next ;P
28. maj 2011

Mi ful pomeni da komentiratee ! HWAŁŁA VAM..
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Pri slovenščini sem se tako zelo dolgočasila ker smo celo uro govorili o slovnici. Nakar me vpraša učiteljica "Kako bi sklanjala radiator?" Nasmehnila sem se in ji povedala kar sem pač vedla - in to ni bilo dosti. Kar naenkrat pa pride k meni zmečkan listek na katerem je pisalo : "Danes , ob 20.00h prek kolosejem. Se vidiva." Ozirala sem se ampak nisem mogla razumeti kdo mi je to vrgel. Gotovo je bila pomota - ampak drugače bi tisti ki je vrgel se smejal ali kaj podobnega. Nato sem listek ponovno zmečkala in ga vrgla v smeti. Osredotočila sem se na uro ki jo je bilo kmalu konec. V 5-minutnem odmoru sem hodila proti učilnico ko sem videla spet fanta ki se je prejle zaletel vame. Sošolka Pia je videla kako ga gledam in mi povedala , da mu je ime Luka. "Luka aha ? Ima lepo ime a je pač egoist , kajne Pia?" Čudno me je pogledala in smeje povedala "Luka je prijazen malo odštekam fant , ki ima kdaj čudne dneve in takrat je skoraj res egoist. Ampak je v glavnem prijazen in srčkan.. ¨"
TO JE ZDEJ KRATEK DEL.. VEČ JUTRI
28. maj 2011
NeeexT!
29. maj 2011
exy
neexxxxxxxxt
29. maj 2011
še kakšen next?
29. maj 2011
exy
next
30. maj 2011
Od koga druzga sm mislna.. No nj vam povem da dns ne bo dela.. ! Se oproščam
30. maj 2011
Nej še kdo komentria no... ! Očitno vas ne zanimaa
31. maj 2011
exy
pošli komu link!!
31. maj 2011
Pa fh00l pošilam pa nč-.
02. junij 2011
neext! (zdej lah spet nextaš xD)
02. junij 2011
Okey. Zdej bom nextala.. BO ZLO DOLG DEL
03. junij 2011
Nasmehnila sem se in se zahvalila Pii , da mi je to povedala. Nato smo imeli še eno uro – zgodovino. Govorili smo o 2. svetovni vojni in o Titu. Vedno me je zanimala zgodovina zato sem pozorno poslušala in zapisala vse kar je bilo pomembno. Ob koncu uro je Ines pritekla k meni in se opravičila za prej , ker me ni branila.. Oprostila sem ji in ji povedala za listek , ki so mi ga prej vrgli na mizo. »Boš šla Anjix ? » nisem bila prepričana kar je pokazal tudi moj odgovor »Ne vem Ines..« Skomignila sem z rameni in se uzrla naokrog če bi mogoče videla Luka. Ni ga bilo na spregled zato sva z Ines odšli k meni. Takoj sva odvrgli šolske torbe na postelje in se odšle preobleč v kopalke. Vzele sva še brisače in že sve skočili v bazen. Čofotale sva , tekmovale in se škropile. Naravnost sva se zabavali in smejali. Nato pa Ines zazvonil telefon. Morala je iti domov jaz pa sem se morala pripraviti za kolosej nocoj. Morala sem si posušiti lase preobleči v čudovito obleko , katero sem komaj čakala. Bila je sijoče črna in bila je nad koleni. Oblekla sem jo in dodala par ličil ki so bila prav tako lepa. Bila sem pripravljena. Vzela sem le še telefon , ki sem ga dala v majhno črno torbico.
Odpravila sem se. Hodila sem po pločniku , ko sem zagledala kolosej. Stopila sem hitreje saj me je zanimalo kdo mi je to poslal. Pred kolosej sem prispela ob 19.54 zato sem se usedla na klopco kjer sem vsako sekundo pogledala na uro. Nato je k meni prisedel fant moje starosti. Obrnil se je k meni jaz pa sem začudeno gledala .. » Tii ? Luka kaj pa ti tu ? Čakaš kakšno punco ? » Nasmehnil se je in mi z nežnostjo rekel: »Ne , tebe čakam. Prijatelju sem rekel , naj ti da tisti listek… » »Toda zakaj Luka ? » Sem kar izstrelila iz sebe »Ker hočem biti tvoj prijatelj.. Nočem se kregati.. Prosim odpusti mii !« Podala sem mu roko »Če me pelješ na kakšen dober film , ti bom mogoče. » Zasmejala sem se in Luka potegnila v notranjost Koloseja. Kupila sva vstopnice za romantičen film in zraven mi je kupil pokovko in kokakolo. Usedla sva se v 4 vrsto in 5&6 sedež. Pri filmu sva se smejala , malce jokala in se zelo zabavala. Enkrat me je tako nasmejal , da sem se zvrnila in padla s stola pri tem pa je vsa pokovka padla name in na Luka. »Kaj si Sladek Luka kaj.. ? Hahahahhahaha » Oba sva se začela smejati kot nora in sosednji sedeži so vpili na naju naj bodiva tiho. Ker nisva morala biti tiho sva odšla v park , ki je bil blizu koloseja.
NEXT?
03. junij 2011
Luka:

Anja:

ČE HOČETE ŠE OD KOGA SLIKCE POVEJTE
03. junij 2011
To je obleka ki sem jo mela v kolosej :

Ines :

in še hiša :

In zadaj je pač bazen
04. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani