Forum
Aloha! Z Liam Lover sva se odločili, da bova napisali zgodbico, va kateri so tudi One Direction. V bistvu sva jo že enkrat začetek objavli, vendar sva se odločili, da začneva znova. Upava, da vam bo všeč in hvala vsem, ki boste brali!

Pa začnimo...
03. april 2013
Annie:
Hejla! Moje ime je Annie Stone. Stara sem 17 let in kmalu bo moj 18. Rojstni dan, ki ga že nestrpno čakam. Rada imam angleške serije. Obožujem modro barvo, ki me pomirja. Sem umirjena oseba,a ko sem v družbi postanem živahna. Am.....kaj sem pozabla....aja...imam sestro dvojčico (nisma enojajčni). Nisma samo sestrici sma bestici. Kaj še...kaj še... aja. POMEMBNO: Z fanti nimam opravkov To sem jaz:

☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮
Next?
03. april 2013
nextttttttttttttttt
03. april 2013
u113639
u113639
next
03. april 2013
Next
04. april 2013
Next
04. april 2013
neeeeexttttttt
04. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. april 2013
neeeeeeeeext
p.s.elaj dalše nexte!!!!!!!!!!!!!!!!
04. april 2013
Hejla. jaz pišem zgodbico z Directioner. Uživajte
04. april 2013
*Emma
Jaz sem Emma Stone. Ann me kliče Em. Imam fanta Jake-a. Jake is the best!!!<;3 Ne predstavljam si lajfa brez muzike. Z Ann in staršema živimo v Sloveniji. Trenutno sta na potovanju. Po naravi sem enaka kot Ann, s tem da imam rada romantiko! Včasih sem tudi sramežljiva. Moja najljubša barva je vijolična, zelo rada imam konje in rada bi se naučila igrati klavir.
To sem jaz:

To je Jake:
http://images6.fanpop.com/image/photos/32200000/Mahonie-forever-austin-mahone-32253310-433-571.jpg

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Next?
04. april 2013
neeeeeeeeeeeeeexttttttttt
04. april 2013
u73868
u73868
next!!!!!
04. april 2013
*Annie
˝Driiiiiiiin driiiiiiiiiiiinnn˝ obrnem se in vgasnem budilko. Mahnem jo v kopalnico, da se zrihtam. Oblekla sem tole:

(ne glejte verižice!)
Em se še vedno ni vstala, saj je zadnji dan šole. Šla sem v njeno sobo in ji vrgla povšter v glavo. Odprla je oči in se vsedla na posteljo. ˝WT......???˝ Pogledala me je z skoraj zaprtimi očmi, zato sem se začela režat. Jezno me je pogledala in navdušeno rekla :˝Jake prihaja, kopalnica je MOJA!!!˝ Pobrala je oblačila in šla v kopalnico. V mojiih mislih se mi je oglasilo: ˝ Jooooj, spet toti kreten!!!˝ Em je prišla nazaj oblečena v:

In pri vratih je pozvonilo. Šla sem dol po polžje, ker sem itak vedla , da je pred vrati Jake. Po stopnicah navzdol me je Em prehitela in mu padla v objem. Jaz sem samo zavila z očmi. Kot vedno je izgledal mrko, a tokrat tako mrko, da sem ga komaj gledala. Bil je neobičajno tiho, a Em to ni motilo. Ko sva ga povabili v dnevno (starši so v službi) in mu rekli naj sede je rekel, da ne bo ker bo itak hitro opravil. Končno je budalo spregovorilo: ˝Poslušaj Emma. Nekaj ti morem povedati, ker ne zdržim več.˝ Em je nardila presenečeno faco. Jake je nadaljeval:˝Ne moreva biti skupaj.˝ Pogledala sem Em. Bila je zmedena. ˝Kaj? Ne razumem.˝ je rekla. Zavil je z očmi: ˝Ti povem po angleško! I'm breaking up with you!!!˝ V začudeni žalosti sem izjavla: ˝Kaj?˝ Pol pa sem popenla. ˝Zgini kreten!!!˝ Pogledala sem Em za potrditev, a je že ni bilo več. Ko je Jake odšel sem tresnila z vrati in stekla v Emmino sobo.
----
NEXT?
04. april 2013
Emma:
Ko mi je Jake dal košarico (break up) nisem več slišala in vidla, zaradi sloz. Obupano sem po stopnicah stekla v svojo sobo. Po kaki minuti je potrkalo po vratih. Bila je moja sestrica. Zamrmrala sem nekaj takega, ki je zvenelo kot ˝Pridi˝. Ko je prišla noter sem se obrnila vstran, ker nisem hotela, da vidi moje objokane oči (že res, da sva ob spoznavanju drugih ljudi zadržani, ampak nikoli nisva cmeri).

***********************************************************************************************************
Next???
04. april 2013
neeeeeeeeeeext
04. april 2013
u73868
u73868
next!!!!!!!!
04. april 2013
neeeeeeeeeeext
04. april 2013
neeeeeeeeeeext+nova bralka
04. april 2013
u113639
u113639
next
04. april 2013
next
04. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
05. april 2013
*Annie
Še nikoli ni izgledala tako depresivno. Zdelo se mi je čudno, da ni rekla nobene. Ko sem jo vprašala če je OK, je iz njenih ust priletelo nekaj kar ni bilo v njeni navadi: KLETVICE!.......................ne bom komentirala.......... Običajno se to ne zgodi. Torej ji Jake res nekaj pomeni. Pa kako je lahko taka budala. Seveda fant je, kaj pa je pričakovala. Pomirila sem jo in odšla v šolo. Ina je ostala doma. Her heart is broken. Odšla sem v šolo in prijela spričevala in te stvari. Po končani zaključni prireditvi sem se od vseh poslovila in odkorakala domov. Upam, da je Emma kaj skuhala. Ko bila že pri vhodnih vratih, sem zagledala Emmo. Smehljala se je in zakričala....

----
Next?
05. april 2013
neeeeeeeeeeext
05. april 2013
u73868
u73868
nextttttt!!!!!!!!!!!!!!
05. april 2013
u70306
u70306
neeext!