Forum
*po resnični zgodbi*

''Sem grda punca z grdim imenom, slabo družino in komaj nekaj prijateljev ki me ne razumejo najbolj, drugi me nočejo niti spoznat.''

''Vse se je začelo ko sem prvi šolski dan prvega razreda stopila v svoj novi razred. Med seboj se jih je večina že poznala, jaz sem pa edina ostala brez družbe. Morda zato, ker živim na kmetiji, mogoče ker me še sploh ne poznajo. Dan za dnem se je ponavljala ista zgodba, vse do 5. razreda, v katerem sem se začela družiti s sošolko, ki je močnejše postave in je dokaj razvajena. Še zdaj ne vem kak sem se lahk z njo družla, al se je spremenila ali pa sam zato ker nisem imela družbe.''

Ta punca (ampak bol razvajena)

Nadaljujem po 3 next-ih! (i hope you like it)
09. maj 2012
next!
09. maj 2012
next....
13. maj 2012
Pa btw to sm iz večih knjig nardila eno zgodbo. Mal je drugačna k ne govori sam o nekih popularnih puncah pa o sanjskih hišah pa o sexu, ampak o resničnem svetu- druga stran ideala...
13. maj 2012
u74431
u74431
nextt
13. maj 2012
u91307
u91307
next
13. maj 2012
u90248
u90248
next
13. maj 2012
''Mari je bla prva ko me je sploh povabla na svoj rojstn dan. Takrat sm dobila neki upanja in sm mela občutek da se lahko odprem in neki pomenim ljudem.
Všestem razredu se z njo nisem več tak družla, ampak sem se našla z Kristi. Ona je bla kr fajn, ampak je bla hitro zamirljiva, naprimer ko mi je posodla zvezek od angleščine, da bi si prepisala snov ko sem manjkala. V zvezku sm našla slovnične napake (ona ima namreč povprečne ocene 2-3, jaz pša sem odlična) ter sem jih popravila. Ko sem ji vrnila zvezek in ji ti povedala, mi je zabrusila, da ji nimam kaj pisati po njenem zvezku! Drugače je pa bila v redu prijateljica in sem se z njo lahko pogovarjala, ampak se ji nikoli nisem mogla prav odpret in ji povedat vse kar čutim in kaj sem prestala.''

Kristi:

Še 4 nexte...
13. maj 2012
u90248
u90248
next
13. maj 2012
next
13. maj 2012
u91307
u91307
next
13. maj 2012
next
13. maj 2012
V 7. razredu pa se je vse spremenilo...
V biuših 3 razredih je blo preveč učencev in šola je iz 3 razredov nardila 4. Razdelil so nas in vse razrede zmešali. Tudi to leto sem bila vedno skoraj sama. Pri polovici šolskega leta sem se začela družit z Nino, z katero smo bile v isti skupini v vrtcu. S časom sva postali najbolši prijateljici, in ona je sedaj edina kateri lahko resnično zaupam.
V 8. razredu sva že pri vsakem predmetu sedeli skupi, ko je pa zbolela in je ni blo v šoli pa sem samevala, sama hodla po šoli...Takrat sem začela razmišljati, kako pravzaprav jaz ne najdem družbe. Vsi so spraševali le za njo, spraševala sem se ali gdo vpraša kaj za mene, ko sem jaz doma. Ona ima več mozoljev in se zaradi tega preveč preobremenjuje.

Nina:

Gremo probat 5 next-ov, če bo sploh še gdo drug bral...
13. maj 2012
next
13. maj 2012
next...
13. maj 2012
u91307
u91307
next ( sploh ne štekam njihovih imen )
14. maj 2012
u90248
u90248
next
14. maj 2012
next moj je peti next
14. maj 2012
Larisa: Pač tista mari je una bol debela odzgori
14. maj 2012
Z Nino se imava vedno fajn, se zabavava..Vedno mi stoji ob strani in vse se mi je spet zdelo popolno. Zaljubila sem se tudi v sošolca, Mark-a in bila sva (vsaj meni se je zdelo) prijatelja. Vendar sem tudi izvedela da je o meni govoril da sem kmetavzarka, da sexam z biki (to naj bi bil po njegovem razlog zakaj sem 1x zamudila k pouku...), in da se mene nebi nikoli v življenju dotakno in še marsikaj... Takrat sem začela razmišljati o svojem razredu, o nesrečni zaljubljenosti, o svoji preteklosti, o mojem izgledu, o govoricah o meni, žaljivkah, ki so še vedno padale z useh strani (kmetica, grdoba, strašilo...).začela sem z rezanjem, zelo sem se zaprla vase, nobenemu ''novemu prijatelju'' se nisem upala priznati da me nihče ne mara, saj sem se bala da bi me tudi te novi prijatelji zapustili. Razmišljala sem o samomoru na vse načine, ampak od vsega to ni bilo še najhuje...

Mark

5 next-ov.. (mogoč zahtevam preveč :$)
15. maj 2012
next...
15. maj 2012
u90248
u90248
next
15. maj 2012
u75172
u75172
next
18. maj 2012
next
19. maj 2012
next
20. maj 2012
Ko sem mislila da slabše nemore bit se je zgodilo še naj slabše: Da se režem je zvedu moj brat! Ko sem v dnevni sobi gledala TV je pršo do mene, mi dvigno rokav puloverja in videl moje ureznine! Na mene je kričal, me zmerjal, mi govoril kako družbo mam...V dnevno sobo je prišel tudi moj tastar! Brat Miha mu je pokazal moje reze in govoril kako družno mam, da sem navadna smrkla in da sem otročja in nevem ka bi delala in se hodim rezat k eni ''prijateljici'' Tamy (ki je sicer lepa ampak reče da ni in se reže kr ''nima sreče v ljubezni''...v bistvu hočem bit takšna kot je ona: dobrer ocene ma, lepa je, košarico ima b 80, js pa še a75 nimam...) in da mi je ona slab vzgled in še nevem kaj(jokala sem se tako da nisem niti slišala kaj mu je vse lagal). Pol me je je nadiral še fotr! prepovedal mi je vse izhode k prijateljici, vedno sem mogla bit doma, MOGLA sem mu pomagat delat v hlev >.
21. maj 2012
Naslednji dan sem v šoli bila tako otekla v oči in kakršna koli slaba stvar me je lahko spravila v jok. Prav čutila sem kako se mi solzijo oči ko sem prišla v šolo in so vsi strmeli vame. Tisti dan sem dobila -5 pri matematiki in ko sem ob koncu ure prišla do Nine (še vedno sva bili bf) je že mislila da sem dobula šus.
In ŠE SLABŠE je bilo ko je naslednji dan za rezanje zvedla še matka :'c

Tamy:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0Q1jL-7R7siWdbOcqeK7lbUWFNzVcnKKoKZoGVWIMUOm0kkCq6w[/img]

bi blo za next?
21. maj 2012
ja next
21. maj 2012
next
22. maj 2012
next
a lahko kr nadaljujes zdele plis
HVALA ZE V NAPREJ!!!
22. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike