Forum
Napisala sem zgodbo JAZ SEM, VENDAR NE OBSTAJAM, zdaj pa bom napisala še 2.del, ki je nadaljevanje prve z naslovom SREČA JE NA STRNI POGUMNIH.
Upam da vam bo všeč
01. januar 2011
DNEVNIK VSAKODNEVNE NOVICE
Kaj se je zgodilo???

V Psihijatrični bolnišnici, na robu mesta je na adolescenčnem oddelku zgodila nesreča. V sobi pacientke, ki bi danes postala polnoletna je eksplodiralo nezano eksplozivno sredstvo. Bolnica je umrla na kraju dogodka, sestra Ivana pa je lažje ranjena........................

Hahaa..neznano eksplozivno sredstvo, seveda da je neznano, če pa sem ga sama izdelala. »Sestra Ivana, da je ranjena...« malo sem pobrskala po spominu in ugotovila , da je po vsej verjetnosti to sestra, ki me ja sprejela prvi dan, potem pa je oddšla na dopust. Bolje zame, vsaj poznala jo nisem. Čeprav sem si še vedno želela, da bi košček kakega stekla priletelo v oko sestre Čistezlobe. »Pa kaj, samo upam lahko načimprejšnje okrevanje sestre.« sem si rekla.
Listala sem po časopisu naprej in našla osmrtnice.
»V 17 letu starosti je umrla Maja......«
In nisem si mogla pomagati, da se nisem vprašala, od kdaj me imajo tako radi da zame plačujejo objave osmrtnic. Prej te naklonjenosti nisem zaznala.
S kotičkom očesa sem opazovala svojo tarčo, ki je nasproti kavarne mirno pila kavo. Moški, srednjih let s tatujem na zapestju. Vse je ustrezalo mojim zahtevam.
Počakala sem, da je spil in se odpravila za njim. Med tem, ko se je kobacal v svoj glamurozen avto, za katerega me je prijelo, da bi ga razbila, sem zlezla v prtljažnik in zaseboj tiho zaprla vrata. Speljal je in se z menoj v prtljažniku, ne da bi to vedel, odpeljal v službo, kamor sem morala priti.
01. januar 2011
u29720
u29720
Neeext!!!! Eeej ti rees fuuuul hudo pišeeš!!!!!!!!!!
JAZ SEM, VENDAR NE OBSTAJAM je bla reeees same pohvale vredna zgodba!
In tota bo tudi!!!!!!!!!!! Ker si ti najboljša pisateljicaaa!!!!!!Reees nexteej!!!!
01. januar 2011
ooo Lari
01. januar 2011
ti tut fuul dobr pišeeš veeš to?!?!
najlepšaa hvaaalaa!
01. januar 2011
next (: ful dobr pišš (:
01. januar 2011
u29720
u29720
Jaas pa res neje ful dobro pišem! To ti ful dobor pišeš! pa ne samo: ful dobro- ti pišeš: najboljše, super,..!

NžK! :]
01. januar 2011
01. januar 2011
waaa.ušeč mi jeee ! nexxt !
01. januar 2011
Nekaj minut zatem, ko je zavil s glavne ulice na temačno in nepriljudno stransko, je možak stopil iz avtomobila. Počakala sem par minut nato pa potegnila za ročko. In glej ga zlomka, vrata se niso odprla. Poskusila sem še enkrat, pa še enkrat-toda vrata so ostale tam kjer so bila prej. »Bravo Maja!« sem si čestitala in z vso močjo brcnila v vrata prtljažnika. Jaz bi morala presenetiti njega, ne on mene. Zdaj pa sem ostala ujeta v njegovem prtljažniku. »Sranje!« zopet sem na vso moč brcnila, toda prot pritistrelno pločevino nisem imela možnosti za zmago. Vsaj jezna sem se obrnila na drugi bok in se zagledala v sedeže pred mano. Iz škornja sem potegnila nož in zarezala v hrbet sedeža. Mehko blago pod rezilom se je začelo parati. Zarinila sem še globje in prerezala peno, lahko bi si izrezala luknjo v sedež avtomobila..
Takrat sem zaslišala korake. Nekdo je prihajal proti avtomobilu. Zaslišal se je zvok, ob katerem se odklenijo vrat. Oseba se je približala in začudila sem se, zakaj. Takrat pa sem ugotovila. To ni bil mož s tatujem. Ob hladen beton so udarjale visoke pete, po vsej vrjetnosti drage znamke. »Kaj za vraga se do..?« Stavka nisem mogla dokončati. Avtomobilska vrata so se odprla in ženska je sedla v avtomobil. Prižgala ga je in pohodila plin. Morala bi biti živčna, toda bila sem popolnoma sproščena. Sprostila me je vožnja. Pa ne katerokoli vožnja. Ta je bila še posebej posebna in občutek sem imela, da sem se že peljala s to osebo. Toda z nikomur od tetovirancev (pripadnikov mafije s katero sem imela opravka) se še nisem vozila. Toda ta vožnja me je tako zelo sprostila...
02. januar 2011
u29720
u29720
neeext!!!
02. januar 2011
ooo dejj fuj..kako lohka too beretee!?!?!
bljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
02. januar 2011
aa deej šadap jaitaqXD..spet se ti oglašaš..
zjebi s forumaaa

neext!
02. januar 2011
u34333
u34333
naprej
02. januar 2011

02. januar 2011
Po dolgem času se je avto nenadoma ustavil. Voznica je iztopila. Ko korakov počasi nisem več slišala. »Ena, dva, tri«
Prijela sem za nož in se obrnila na bok, medtem pa sem z desno roko zadela v kluko. Vrata so se počasi začele odpirati. Še bolj sem potisnila in...vrata so se docela odprla.
»Kako za vraga...?«
Nikogar ni bilo, ki bi mi odgovoril, torej sem si morala pomagati sama. Voznica je pozabila zakleniti. Toda tako prestižen, lep in vreden avto že ne bo pustila odklenjenega, ali pač?
Mogoče je pa le tako pozabljiva.
Skobacala sem se za bljižnje drevo in pogledala okrog sebe.
Parkrat sem pomežiknila in se za zagotovila še uščipnila v roko, če morda ne sanjam.
Pred menoj se je košatil prelep dvorec.
Tu naj bi imela mafija sedež?
Ali sem na napačnem kraju?
Vprašanja so mi begala po glavi in za seboj sem zaslišala kako nekdo kosi travo. Morala sem odditi. Toda pred dvorcem je bil majho jezero in če bi ga obhodila bi me lahko vsakdo videl.
Toda ne skrbite. Imela sem načrt.
02. januar 2011

02. januar 2011
u34333
u34333
naprej
02. januar 2011
u23965
u23965
next *_________*
02. januar 2011
u29720
u29720
neeext!!! pliss!
03. januar 2011
waaaaaaooo !!! nextiiiii
pa pogrešam tvoje komentarje na moji zgodbici...
03. januar 2011
Na videz brezkrbno sem oddšla proti strnaskemu vhodu za zaposlene. Samo ugibala sem lahko koliko časa imam, dokler me ne odkrijejo, to pomeni,dokler ne najdejo nezavestnega moškega v grmovju. Pri hoji me je ovirala njegova prevelika moška delovna obleka. Toda, morala sem se zadovoljiti. Skrivoma sem opazovala uslužbenko pred seboj, ki se je približevala vratom. S svojim telesom je zakrila ključavnico tako da nisem videl kaj je naredila, da je odklenila. Ženska je izginila za vrati.
»Sranje!«
»Je kaj narobe?«
Poskočila sem od prestrašenosti in se sunkovito obrnila da bi videla tega vsiljivca, in skoraj bi ga napadla. Nato sem spoznala da je mali pritlikavi fant. No, najbrž je bil moški.
»Ničč..« Sem se puskusila zmuzniti.
»Zakaj pa potem preklinjaš?«
»Ah..veste nova sem tukaj in....« možič me je z otroško radovednostjo gledal v pričakovanju kaj mu bom povedala.
»Ne znam odkleniti vrat.«
»Oh ni problema.«s svojo drobno ročičo je potegnil po srebrnem delu po kljuko in vrata so se odprla. V gavi sem se ozmerjala z vsem možnim kletvicam ki sem se jih spomnila tisti hip.
»No sedaj ko sva seže spoznala te lahko še pospremim do sobe, kjer se danes zberejo novinci.«
»Oh..tako ste prijazni..toda jaz se ne odpravljam tja..«V upanju sem pogledala če je nasedel mojemu blefiranju.
Ni.
»Ah, daj no..saj si mi povedala, da si nova«
»Ampak jaazz..«v glavi sem mrzlično iskala primeren odgovor. Čas za rezern načrt, ki je..no ni ga bilo.
»Zmenjena sem z gospodarjem. Že prej sem mu osebno stregla.«
»Aaa..ohh..ahh.«
Samo gledala sem,kaj je z njim narobe.
»Že prav. V prvo nadstropje potem.«
Začudeno sem opazovala možica,ki se je oddaljeval od mene. Je to taka čast da strežeš gospodarju?
Nato sem zagledala osebo, ki mi je prišla naproti. Oblečena je bila bogatejše,njene obleke so bile zlato zarobljene,oblečena je bila..no oblečena je bila manj. Veliko manj od mene. Bila je kurba, gospodarjeva osebna služkinja.
No, sem vsaj razumela možičev odziv.
03. januar 2011
u34333
u34333
next
03. januar 2011
u29720
u29720
neext!!
03. januar 2011
neeext!!!!
03. januar 2011
a dejte kej povedat (nap.kaj vam je ušeč, kaj vam ni, kaj bi lohka dodala...)plisss
03. januar 2011
okkeey... ta dvorc k si ga prlepla zraun sploh ni lep ahahah xD ;P
drgač pa
mi je pa zlo ušeč= tvoje pisanje, ni mi ušeč=0 , lohka bi dodala = nč..ti kr piš tko kukr do zdeej ker obladaaš ;D
03. januar 2011
Okkeej Draga moja Dani.se:

1. moj roman ne bo tko doug k tvoj XD
2. Težko je kej poiskat ker preprosto ni napak. Perfektna zgodbica je!
3. Mogoč bi lahko dodala še slike od Maje, tega šefa in teh ljudi (sori če si že dala pa nism vidla)
4. Obožujem tvoj način pisanja. Tako doživet je! Prou trepetaš s to punco kaj se bo zdej zgodilo... Tko zlo fajn : D
5. Emm... zdej mi je pa zmanjkal pripomb. Ko tako zgodbo prebereš si preprosto brez besed!
6. Mam še neki takih uprašanj : P
7. Maš ti to že vnaprej napisano al si sproti zmišljuješ?
8. Kok maš slovenščino? Ahh kaj sprašujem itak vem da 5 XD Pa spis tut vedno najboljš napišeš, mam prou ne?
9. Le tako naprej! Ko napišeš knjigo, k itak vem, da jo boš mi pošl en izvod
10. THE END!
11.
04. januar 2011
sofiiaa -hahaa..če pa nubengaa lepga nisem najdlaa.pa tale dvorc je drugač is slovenijee in je sam zato lep...
04. januar 2011
smile-girl ..sem ti že napisala en ornk komentar pa se mi je use zbrisaal :C...
no še enkrt..slikce maje pa šefa je že gor..mogoče bom prpopala še kero..paa to mi fuul pomen da si mi rekla da ti je ušeč moj način pisanja in da je doživet!
04. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg