Forum
Hey!

Odločila sem da napišem zgodbo in upam da vam bo všeč!

Sem Emely in stara sem 16 let in zelo rada imam male živali. Obiskujem 2 letnik srednje šole in zelo mi je všeč fant iz iste šole in ime mu je Liam. On pa ima lepega sošolca po imenu Jack ki je všeč moji najboljši sošolki in frendici Lucy.

Jas: http://data3.whicdn.com/images/30585159/IMG_737522_large.jpg

Liam: http://s3.favim.com/orig/41/beautiful-beautiful-boy-cute-cute-boy-fashion-Favim.com-346073.jpg

Lucy: http://u.jimdo.com/www23/o/s7b3e694ca498100a/img/i3c71f4b4c815b3cd/1348686787/std/maja-preprosto-dekle.jpg

Jack: http://data.whicdn.com/images/11696733/beautiful-boy-boy-everything-eye-hair-like-Favim.com-97154_large.jpg

In vse se je začelo takole..........
26. oktober 2013
u147186
u147186
nexttttttttttttttt
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
Prvi dan srednje šole, novi prijatelji, sošolci, novi učitelji in celo tudi simpatija. In vse se je začelo takole. Bil je zelo poln avtobus, ker ni bilo skoraj več nikjer prostora sen vprašala za mesto poleg enega fanta ki se mi je zdel zelo simpatičen in seveda je dovolil da se usedem poleg njega. To je bilo prvič drugi dan pa sem ga spet prosila za mesto in spet mi je dovoili. Med potjo sem opazila da me je gledal in se mi posmehoval. Potem sem cel dan mislila na njega in si ga nisem mogla zbiti iz glave. Tako mi je postal ušeč. Čez čas sem spoznala prijatelje katerim sem vse lahko zaupala. Tudi prijateljico Lucy in sem ji zaupala da mi je všeč fant ki hodi na našo šolo. Ona pa mi je dejala naj ji ga pokažem. To sem tudi storila in ona je rekla da je res lep. Ko sva šle mimo nejga se mi je rahlo nasmejal in jas sem mu naasmeh vrnila. Pri naslednji uri se nisem mogla več zbrat samo on mi je hodil po glavi. In ko naslednji odmor grem po hodniku sen gledala samo dol saj sem razmiŠljala o njemu. Nato še malo grem in na enkrat se zaletim v nekoga. Z roke mi je padla akta in z nje tudi kar predcej listov. Ko pogledam gor sem videla da sem se zaletela prau u mojo simpatijo. Pogledal me je in mi pomagal pobrati liste ter jih zložiti v akto. Ko sva končala me je vprašal za ime ter jas sem vprašala tudi nejga. Potem je zazvonilo in nisva se mogla več pogovarjati. Morala sem do omaric in z mano je bila tudi Lucy. Rekla mi je
27. oktober 2013
u147186
u147186
nexttttttttt
27. oktober 2013
Rekla mi je: si videla kako te je gledal? NiČ ji nisem rekla samo nasmehnila sem se ji. Ko sva Šli nazaj do razreda je on Že sedel v razredu in je bil cel zamišljen.(na šoli imamo taka vrata ta se vidi v učilnico) jas pa sem celo uro matematike razmiŠljala o njem. Nisem sploh vvedela kaj se dogaja v razredu. Hvala bogu so ure hitro minile. Ko sem prišla domov sem na facebooku videla prošnje za prijateljstvo. Dodali so me neki 4 fantje. Ampak nisem vedela kdo so pa sem ji vseeno sprejela. Preden sem šla spat me je poklicala lucy in me povabila po pouku v kopališče jas sem seveda povabilo sprejela. Hitro sem si priprravila kopalke in brisačo na naslednji dan. Bila sem zelo vesela njenega povabila. Nato sem gitro zaspala. Zjutraj me je zbudila budilka na katero sem zmeraj zelo jezna. Hitro sem se oblekla umila in pojedla zajtrk in odšla v šolo. Na poti v šolo se mi je pridružil nek fant in me vprašal če sem se jaz včeraj zaletela v liama. sramežljivo sem rekla da ja. In on mi je povedal da sem njemu jas zelo všeč. Ko mi je to povedal se mi je predstavil in mi povedal da mu je ime Jack. Do šole sva šla skupaj tam pa sva se razšla saj me je prred šolo čala Lucy bila je zelo dobre volje. Rekla mi je: a imaš novega fanta? Hitro sem ji povedala da se mi je pridružil na poti v šolo in da je Liamov sošolec ime pa mu je Jack. Rekla mi je da je zelo simpatičen. Odšli sva v šolo in že na hodniku sva srečali liama ki naju je lepo pozdravil. Midve pa sva se samo začudeno spogledali in nasmejali. Ure so hitro minevale kot včeraj. Domov pa sem šla sama. Ko sem prišla domov sem hitro nekaj pojedla nato pa se preobleka vzela nahrbtnik z brisačo in ostalimi stvarmi ter se odpravila. Zunaj me je že čakal lucy. Po poti sma se pogovarjali o vsem mogočem. Ko sva prišli sva kupili vstopnici ter se odpravili do bazenov. Za nama pa je prišla skupina fantov ki so nama bili na prvi pogled kar znani. Nisva se preveč ozirali na njih, midve sva kar odšle. Najprej sva šli v bazen in takoj so prišli fantje. Z lucy sva se pogledale in nasmejale. Naenkrat pa mi lucy reče: glej ni to tisti v katerega si se ti včeraj zaletela in danes naju je na hodniku pozdravil. Najprej ji nisem verjela, nato pa sem pogledala sama in res je bil on in nejgovi prijatelji. Mene je spreletel srh. Nisem veČ nič govorila samo gledala sem kam gre. Na srečo so šli v sosednji bazen in me niso videli. Midve z lucy sva se samo smejli in bile sva zelo presenečeni saj njih nisva pričakovali. Ko pa sma že en čas bile v istem bazenu me je liam opazil in svojim prijateljem nekaj povedal. Na enkrat so vsi šli iz bazena in prišli.......
30. oktober 2013
Rekla mi je: si videla kako te je gledal? NiČ ji nisem rekla samo nasmehnila sem se ji. Ko sva Šli nazaj do razreda je on Že sedel v razredu in je bil cel zamišljen.(na šoli imamo taka vrata ta se vidi v učilnico) jas pa sem celo uro matematike razmiŠljala o njem. Nisem sploh vvedela kaj se dogaja v razredu. Hvala bogu so ure hitro minile. Ko sem prišla domov sem na facebooku videla prošnje za prijateljstvo. Dodali so me neki 4 fantje. Ampak nisem vedela kdo so pa sem ji vseeno sprejela. Preden sem šla spat me je poklicala lucy in me povabila po pouku v kopališče jas sem seveda povabilo sprejela. Hitro sem si priprravila kopalke in brisačo na naslednji dan. Bila sem zelo vesela njenega povabila. Nato sem gitro zaspala. Zjutraj me je zbudila budilka na katero sem zmeraj zelo jezna. Hitro sem se oblekla umila in pojedla zajtrk in odšla v šolo. Na poti v šolo se mi je pridružil nek fant in me vprašal če sem se jaz včeraj zaletela v liama. sramežljivo sem rekla da ja. In on mi je povedal da sem njemu jas zelo všeč. Ko mi je to povedal se mi je predstavil in mi povedal da mu je ime Jack. Do šole sva šla skupaj tam pa sva se razšla saj me je prred šolo čala Lucy bila je zelo dobre volje. Rekla mi je: a imaš novega fanta? Hitro sem ji povedala da se mi je pridružil na poti v šolo in da je Liamov sošolec ime pa mu je Jack. Rekla mi je da je zelo simpatičen. Odšli sva v šolo in že na hodniku sva srečali liama ki naju je lepo pozdravil. Midve pa sva se samo začudeno spogledali in nasmejali. Ure so hitro minevale kot včeraj. Domov pa sem šla sama. Ko sem prišla domov sem hitro nekaj pojedla nato pa se preobleka vzela nahrbtnik z brisačo in ostalimi stvarmi ter se odpravila. Zunaj me je že čakal lucy. Po poti sma se pogovarjali o vsem mogočem. Ko sva prišli sva kupili vstopnici ter se odpravili do bazenov. Za nama pa je prišla skupina fantov ki so nama bili na prvi pogled kar znani. Nisva se preveč ozirali na njih, midve sva kar odšle. Najprej sva šli v bazen in takoj so prišli fantje. Z lucy sva se pogledale in nasmejale. Naenkrat pa mi lucy reče: glej ni to tisti v katerega si se ti včeraj zaletela in danes naju je na hodniku pozdravil. Najprej ji nisem verjela, nato pa sem pogledala sama in res je bil on in nejgovi prijatelji. Mene je spreletel srh. Nisem veČ nič govorila samo gledala sem kam gre. Na srečo so šli v sosednji bazen in me niso videli. Midve z lucy sva se samo smejli in bile sva zelo presenečeni saj njih nisva pričakovali. Ko pa sma že en čas bile v istem bazenu me je liam opazil in svojim prijateljem nekaj povedal. Na enkrat so vsi šli iz bazena in prišli.......
30. oktober 2013
u147186
u147186
nextttttttttttttttts :9
30. oktober 2013
u116782
u116782
NEXT
30. oktober 2013
Naenkrat so vsi šli iz bazena in prišli mimo naju. Liam me je pozdravil in odšli so mimo naju v restavracijo. Ko so prišli nazaj so šli spet mimo naju in naenkrat se liam ob meni ustavi in reče hej fantje gremo sem. In so prišli v bazen v katerem sma bile midve. Počasi so se približevali nama. Ko so prišli do naju so še naju enkrat vsi pozdravili. In Liam je rekel: kako pa da sta vidve danes sem priŠle mene je bilo zelo sram zato je morala govoriti lucy. Nekaj Časa so se pogovarjali nato pa so zaČeli spraŠevati mene zakaj sem tako tiho. Rekla jim nisem niČesar le nasmehnila sem se in zardela. Potem pa so liama nekaj zajebavali da sem mu vŠeČ pa to takrat pa Še je on zardel in ni veČ hotel govoriti. Tako sva bila oba tiho. Nato samo bili vsi tiho. Kar naenkrat pa pride do mene liamov kolega in me zaČne tunkati. Jas sem seveda njega nazaj. In tako smo se tunkali vsi. Ko pa nam je postalo dolgoČasno pa smo bili tiho. Naenkrat pa mi je postalo slabo zato sem se oddaljila od skupina in šla sedet na rob bazena. Ker so se lucy in liamovi prijatelji zabavali me niti opazili niso le liam me je. Prišel je do mene in mi rekel: j-jas, l-liam. L: ali je kaj narobe?
Najprej mu nisem hotel povedati nato pa mu vseeno sem.
J- ....ja slabo mi je.
Vprašal me je če grem malo v zunanje bazene in jas sem privolila saj je bil notri zelo slab zrak in sem si mislila da mi je zaradi zraka slabo. Ko sva stopila iz bazena so naju prijatelji opazili in naju začeli zafrkavati da sva par. Liam pa se je samo nasmehnil in jim rekel da mi je slabo in da gre z mano v zunanje bazene. Lucy me je pogledala in se mi nasmehnila rekla pa ni ničesar saj si je mislila da se samo delam da mi je slabo. Ko sva šla ven so za nama fante in lucy kričali: da je ne boš utopil. Jas sem se le nasmehnila pa sva odšla. Zunaj ni bilo nikogar saj je bilo kar mrzlo. Hitro sva skočila v vodo da se nebi prehladila. Meni je postalo že malo bolše. Jas sen se vsedla v bazenu liam pa se mi je pridružil. Ko sva nekaj časa tako skupaj sedela mi je rekel: ..............veš res si mi všeč. Od takrat ko si see zaletela v mene nemorem več nehati misliti nate.... ker me je postalo sram sem pogledala dol in malce zardela. Takrat pa je postala tišina. Slišalo se je le pretakanje vode. Ker je bilo že kar predcej temno so se prižgale luči. Vse je bilo kot v pravljici. Naenkrat pa sem začutila da me je Liam prijel za roko. Nisem mogla verjeti. PoČasi sem ga pogledala in on se mi je nasmehnil. Nekaj Časa sva se tako gledala nato pa me je poljubil. Začutila sem njegove sladke ustnice. Bilo je še lepše kot v pravljici. Nato me je objel jas pa njega. Ko sva se izpustila iz objema je moja slabost popustila. Nato pa me je vprašal če bi bila njegovo dekle. Prvi trenutek sploh nisem vedela kaj se dogaja. Nato pa sem ga samo objela in mu rekla ja. Takrat me je zdignil in objel. Bila sen najbolj srečno dekle na svetu! Naenkrat pa .......
01. november 2013
u147186
u147186
nextttttttttttttttttttt
01. november 2013
next
01. november 2013
Naenkrat pa so za nama prišli njegovi prijtalji in Lucy. Midva sva se jih kar prestrašila, saj so prišli zelo potiho. Prišli k nama v bazen in vsi so začeli govoriti da so oni vedeli da se med nama tekaj dogaja midva pa sva se samo nasmehnila. sedaj so izvedeli da sva par. Lucy je bila zelo vesela za naju. Potem me je Liam predstavil njegovim prijateljem in tako smo se spoznali. Opazila sem da sta se tudi Jack in prijateljica nekaj spogledovala a sem raje ostala tiho. ker nam je bil dol čas smo ob bazenu zagledali žogo, jo uzeli in smo se obmetavali z žogo. bilo je kar zabavno. ker je bil petek smo v kopališču ostali kar do 9 zvečer saj bi nam bil doma preveč dolg čas. ko smo odhajali iz kopališča smo prišli na zamisel da bi lahko šli na kebab ali pa hamburger v bližjo mesto. ker je Lucy bila takoj za to smo odšli proti mestu in to kar peš. ker je bila tema me je bilo malce strah, zato sem se cela oprijela liama on pa se je mene in tako mi je bilo lažje. med potjo smo se zelo zabavali da nam je čas hitreje tekel....
30. november 2013
u147186
u147186
30. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg