Forum
Sem nova na IGRE123 in to je moja prva zgodbica,v njej bo tudi skupina 1d.Upam,da jo boste brali,no pa da začnem.

-----------------------------------------------|Uvod|-----------------------------------------------------------------------
Ime:Neli
Priimek:Novak
Starost:16
Kraj:Ljubljana

Jst

Ime:Ana
Priimek:Založnik
Starost:16
Kraj:Ljubljana

Moja BFF Ana
Ostale osebe izveste v nadaljevanju
----------------------------------------------------------|1.Del|---------------------------------------------------------
Neli!Neli!Kaj?!sem zavpila iz svoje postelje.O naj se vam predstavimem Neli Novak in stara sem 16 let.Imam Mamo Polono in očeta Marka.Imam tudi 18 letnega brata Luka,ki še vedno živi pri nam.Počasi sem vstala in se napotila v kopalnico.Stuširala sem se in se počesala.Oblekla sem si lahko poletno modro-zeleno oblekco in odšla na zajterk.Pojedla sem kruh namazan z nutelo in zraven spila skodelico kakava.

(Kakav,ki sem ga pila za zajterk).Zaklicala sem Adijo in odšla v šolo.Danes je zadnji dan 2 letnika gimnazije v Ljubljani.Ob 13:00 sem prišla domov in pojedla špagete.Mami je odšla v službo,oče pa pride domov ob 14:30.Odšla sem na fb,ker pa ni bilo kaj pametnega sme odšla gledati TV.Videla sem selitveni tovornjak nasproti moje hiše.Odšla sem iz nje,ko sem zagledala skupino One Direction!Kaj pa oni delajo tukaj,sem se vprašala?
No to je 1 del upam da vam je všeč

Ti je zgodba všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2012
u90468
u90468
nexst
26. avgust 2012
u90327
u90327
NEXT!
26. avgust 2012
OO hvala za nexte evo pride 2 del
----------------------------------|2.Del|-----------------------------------------------------------------------
Nekaj časa sem še gledala nato pa sem odšla v hišo saj je prišel domov oči.Odšla sva v mesto kjer mi je za 16 rojstni dan(imam ga danes jutri praznujem ker je sobota in začetek počitnic) kupil zelo lepo majico,all-starke in telefon:

Majica

All-starke in

Samsung Galaxy

Ko sem prišla domov,sem si dala polniti telefon in odšla do hiše kjer naj bi stanovali One Direction.Potrkala sem,ko se je prikazal najlepši izmed njih Harry.Pogovor j-jaz h-harry
H-Prosim?
J-Vi ste 1d ne?
H-Smo smo
J-Jst sm Neti Novak,živim v tisti hiši(nasproti njihove hiše)
H-O lepo,saj nas poznaš ne?
J-Skoraj fanica
H-Hehe,prideš naprej?
J-Seveda
Družili smo se do 23:00 nato sem odšla domov.Z Harrijem sva si izmenjala telefonske,ko sem prišla domov,sem se stuširala in dobila sem SMS od Harrija.Pisalo je:
Haj Haj Neti.Se dobiva lahko jutri v baru MI AMOR?Nujno je lpo spi čawč.Odpisala sem haj,vredo ob 15:00 ok? Čaw.Odšla sem spat,sanjala sem,da me je Harry objel in poljubil.O,ko bi le bilo res.Zbudila sme se ob 11:30 in pojedla kosiloalačnike.Oblekla sem se,obula nove all-satrke,vzela torbico vanjo pa sem dala,denarnico,labelo in telefon.Do bara imam 10min.Odšla sem,ko sem hodila sme na drugi strani ceste zagledala Harrija.Odšla sva tja,tam sva popila Pepsiko in odšla v park.Tam je obstal pred mano in rekel:Neti,od prvega trenutka sem zalublen vate,bi bila moja punca?Ja sem rekla in mu skočila v objem

Nato me je tako poljubil(ta slikca).Bila sem zelo vesela,ko sem prišla domov,so mi ostali fantje 1d in starši pripravili prresenečenje.Od Harrija sem dobila to:

.Ob 00:30 smo se rašli in jaz sem se stuširala,ter odšla spat.Naslednji dan sem na fb dobila čudno sporočilo.Pisalo je..next?
26. avgust 2012
u90327
u90327
next next next
ka je pisal??????
26. avgust 2012
še 1 next,a prosim oglašujete?
26. avgust 2012
|2.Del|
Nextam sam za veverica12,pa pls veverica12 če lahko še oglašuješ mal pls

Pisalo je: Pusti skupino 1d in še posebej Harrija čisto pri miru!Drugače ti bo še žal!
Začudila sem se,ampak nisem jemala resno,pa že kakšna zmešana baba,ki je naju z Harrijem videla ko sva s poljubila.Odšla sem na kosilo.Oblekla sem se zelo lepo saj greva z harry-ijem najprej na spreehod,nato bar,kino in večerja,komaj čakam da ga spet vidim .Oblečena sem bila še uro časa imam.Zato sva se z bratom Lukanom odšla igrat karte enka.Ob 15:00 je pozvonilo.Prišel je Harry.Objela sva se in z roko v roko odšla na sprehod okoli parka.

Harry me je tako poljubil spredi parka.Bila sva v sedmih nebesih!Odšla sva v bar,ki je zraven parka in jaz sem pila:

Harry pa:

.Nato sva odšla v kino gledati film Ameripka pita obletnica . Film je trajal uro in pol,ato pa sva šla na večerjo-pico.Pojedla sva in ura je bila že 22:43.Odšla sva domov,prišel je spat k meni.Odšla sva v posteljo se stisnila,poljubila in zaspala(saj veste kaj je še bilo ).Zbudila se se,Harry-ija pa ni bilo nikjer.Videla sem listek na omariciprosti Neti,pozabil sem ti povedati,da imamo koncert v Kranju danes in sem moral oditi že ob 04:00.Se vidiva v petek(danes je torek).Hoh,spet ga bom pogrešala.Ker nisem bila lačna,sem spila samo kavo,se zleknila na kavč in gledala TV.Ravno je domov prišel Luka z svojo novo punco.Neti,to je moja punca Renata,Renata to je moja sestra Neti.Me veslei,sva obe rekli.Skupaj smo jedli kokice in gledali film,ko je nekdo potrkal na vrata.Ko sem jih odprla je bila pred vrati...next? sedaj pa res 2 nexta
26. avgust 2012
u90327
u90327
next
pa sej sem oglaševala sam ne pomaga
še sama probi js bom pa tut
26. avgust 2012
oki
26. avgust 2012
next
08. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani