Forum
u77381
u77381
нєℓσυ.,
No, to je moja prva zgodbica in upam, da jo boste brali, in, da vam bo ušeč (:!
UVOD:
V predmestju Londona je živela najstnica Victoria R. Parker. Hišo si je "delila" s svojo mamo Madison in mlajšim-4-leta starmi bratcem Bradley-em. Bila je običajjno a hkrati posebno najstniško dekle, ki s svojimi bff(najbolkšimi prijateljicami) in svojo simpatijo doživlja nore dogodivščine...
1.DEL
Moje ime je Victoria R. Parker, tisti "R." je moje drugo ime, Roxy. Imam vedno "skuštrane" rjavo-črno-rdečkaste lase in kot nekateri pravijo nebeške zelene oči. Jaz ne maram svojih oči niti las.
[img]http://shrani.si/f/1W/th/3KXpEmJE/we-heart-it.jpg[/img]
Obsataja pa človek, ki je popoln, resnično popoln! Modre oči, rjavi lasje, in nasmeh, da "dol padeš" ja to je Alex, fant, ki ga gleda vsako dekle na šoli.
[img]http://shrani.si/f/0/12S/4LMu8fRx/boy.jpg[/img]
ja, to je on♥♥♥!
In, da ne pozabim, to so moje tri najboljše prijateljice: Jess, Mia, Kimberly, skupaj smo torej štiri, vse obiskujemo totalno zafrknjen deveti klass.
[img]http://shrani.si/f/3r/1A/4If03Oju/2/bff1.jpg[/img]
_____________________________________________________________________________________
Next.?!
08. februar 2012
u74864
u74864
neext!
08. februar 2012
neext
08. februar 2012
u77443
u77443
next.! ;3
08. februar 2012
u77381
u77381
2.DEL
"♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫..." je v nedogled zvonila moja budila jaz pa sem si dala poušter čez glavo in spala naprej...vse dokler ni začela še mami: "Victoria, čez 30min imaš avtobus!" hitro sem skočila na noge in nase navlekla hlače ter majico. Za dodatek pa mojo najljubšo verižico.

Odšla sem v kopalnico in si umila obraz. Opazila sem, da imam še nekaj časa zato sem vzela v roke barvco, čopič s senčilom ter šminko in z nekaj potezami je bil moj obraz videti...bolje kot ponavadi. Nasmehnila sem se in odhitela v kuhinjo, kjer je nekaj omamno dišalo, zagledala sem mami, ki je na mizo postavila poln krožnik palačink. "Mljask!" sem rekla in jih hitro zbasala v usta nato pa odšla na avtobus.

Tam sem zagledala Alex-a. Ker sem vedela, da sem zardela, sem se vsedla čisto zadaj, da me ne bi nihče opazil. Ko sem šla mimo njega je rekel: "Jutro, Victoria! Prisedi." In pokazal je sedež poleg mene. Bila sem srečna kot še nikoli, celo vedel je moje ime!
Nastala je tišina, ki jo je po nekaj trenutkih Alex prekinil: "Am, hotel sem te vprašati, če bi šla med prvomajskimi počitnicami v letovišče v Francijo? Saj veš, gremo skoraj vsi iz našega razreda, kot spomin na Osnovno šolo." "Seveda, obužujem Francijo, še posebaj Pariz in druga večja mesta v njej!" sem vsa vzhičena odgovorila. "Bi hod..." je Alex hotel nekaj povedati a ga je zvočnik v avtobusu preglasil: "SMo na postaji NY central!" To je postaja kjer izstopimo mi, tako me je zanimalo kaj je hotel reči vendar je že odšel...
08. februar 2012
u72107
u72107
next!
08. februar 2012
next :'3
obveščej plis *:
08. februar 2012
u71779
u71779
next :*
08. februar 2012
u77381
u77381
3.DEL
Tako sem se odpravila proti šoli, hodila sem 5min na kar sem zagledala...sivo zgradbo imenovano; "Central school" že ob pogledu nanjo sem se stresla, a videla sem jo vsak dan, ki ni sob. ali ned. kar pomeni, da je na mojo žalost to šola, ki jo obiskujem. Obstajala pa stvar, ki mi je zagrenila življenje, zato pa je kriva šola!! Ja, na žalost je to moja grda, šolska uniforma. Zaradi nje sploh ne moram špricat?! Ker bi me vsi videli, poleg tega imamo v šoli norega hišnika, ki sledi vsakemu, ki hoče "pobegniti" iz te šole.

So le določeni dnevi, ko nam ni treba nositi uniform, to so;
-Božič (en dan pred njim)
-Veliko nočjo(dva dneva pred njo oz. pred počitnicami)
in en teden pred prvomajskimi počitnicami. Po svoje pa smo lahko oblečeni en mesec pred koncem šole (junij).
Torej odšla sem v učilnico matematike, kjer je poučevali go. Yelnats Mariah. Bila je znana kot najbolj stroga učiteljica, ki ti zna zagreniti življenje, jaz se je ne bojim, ker že imam zagrejeno življenje in to zaradi šole! Pri vseh predmetih v šoli jaz, Mia,Jess in Kimberly sedimo skupaj zato si dopisujemo tako, da ena nekaj napiše in da drugi potem si podajamo. Tako sem danes začela pogovor jaz;

Danes sem imela na urniku le pet ur, ker je petek, pri nobeni nisem bila zbrana, ker sem ob poslušanju pesmi One Thing razmišljala o letovišču.
Ko sem prišla domov sem začela s pakiranjem,...
u33561
Next.!
Ful dobra zgodbica :3 ;* < 33
09. februar 2012
next :')
09. februar 2012
Nexti!
Full je dobra ;D
09. februar 2012
neext.!
fulj dobro pišeeš (:
09. februar 2012
u25153
u25153
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. februar 2012
u69389
u69389
next!♥♥
09. februar 2012
neext.! :3
11. februar 2012
u77381
u77381
4.DEL
Vzela sem svoj kovček, saj sem sklenila, da bom vzela vse svoje obleke. Ne, da bi se hvalila a imam smisel za modo in oblačenje. Žal sevojih lepih oblek ne moram nosti zaradi grde, staromodne šolske u uniforme.

Ko sem zlagala vse te stvari v kovček sem razmišljala o Alex-u. Še sedaj ne vem, če je povsem res kar je rekel...
"Victoria! Le še pet minut!" mi je tutlila mama iz kuhinje, "Kaj pet minut?! " sem rekla in si mislila; o faq! Vzela sem tisti kup oblek in ga vrgla v kufer. Zlaufala sem dol in skočila v avto od koder me je mama odplejala na letališče. Tam smo se vsi zbrali in se vkrcali na letalo, na moje začudenje je k meni prisedel Alex. Pogledala sem Jess, Mio in Kimberly in jim z "usti" rekla "sorry". Pokimale so mi, kar je pomenilo, "naj mi bo". In nato smo leteli, leteli, leteli, leteli, leteli, PRISPELI! Peljali smo se z avtobusom in prišli do hotela...
u77443
neext.! ;3
11. februar 2012
next ful dober

če kdo hoče še lahko prebere mojo zgodbico http://www.igre123.com/forum/tema/poletne-pocitnice-brez-mej/28850/
11. februar 2012
u77141
u77141
next!♥♥
11. februar 2012
neeeeeeeeeeext
12. februar 2012
u77546
u77546
nextiii!!!!!
12. februar 2012
u71681