Forum
u44221
u44221
Noo govori o 2 najboljših prijateljicah in pač ena od njih se preseli u new york in pač boste potem zvedli no...upam d boste brali

a boš brau?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2012
u44221
u44221
potm pa vm bom že kazala slikce zravn....k bo blo potrebnoo...
13. oktober 2012
neext pleease
13. oktober 2012
Next
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u44221
u44221
No ime mi je Nelly.Imam svojo BFF Lizzie. Živim v kraju po imenu Brookville.No pa naj začnem z zgodbo. Prebudila me je budilka. Bil je 1. dan šole. Najraje bi zarila glavo nazaj v pouštr. No to je naša hiša: [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXaAPMuR6JlmseB9BEFXLeSd3NGh1_AGSUgLPPEnajOU0gUpN_[/img]
Ja pred kratkim smo jo zgradili in je zelo moderna...No hitro sem ustala saj nisem hotela zamuditi 1. dneva v šoli saj bom videla Lizzie. Uredila sem se in napravila vse kar sem potrebovala. Mama me je odpeljala v šolo. Pred vhodom v šolo pa me je že čakala Lizzie. Stekli sva si v objem. Lizzie se je čez nekaj časa obrnil nasmeh. Vprašala sem jo kaj je narobe. Rekla je da se selijo v New York. Najprej nisem hotela vrjeti a čez nekaj časa sem ugotovila da se moram sprijazniti s tem. Tudi moj nasmeh se je obrnil. Ta trenutek mi je začelo močno biti srce. Moji občutki so neopisni. Vprašala sem jo kdaj se bodo preselili. Odgovorila je da se bodo preselili čez 1 teden. Čutila sem pospešek srca. Rekla je da bo prišla sem na obisk med počitnicami. To mi ni nič pomagalo. No če nekaj časa sva odšli noter. Skupaj sva odšli v razred. Skupaj sva odšli v razred. Tam sva zagledali moje ostale sošolce. Zelo lepo jih je bilo videti. V razred pa je ustopil zelo hud fant.
NADALJUJEM U NEXTU KAJ SE JE ZGODILOO PA HITR NEXTITE
13. oktober 2012
Next
13. oktober 2012
u70306
u70306
next
14. oktober 2012
u44221
u44221
Nisem mogla sneti oči iz njega.
14. oktober 2012
u44221
u44221
Nisem morala sneti oči iz njega. Nobenega nisem slišala. Umirala sem od njegove lepote. Kar naenkrat pa sva navezala očesni stik. Njegove oči so bil modro-zelene. Nikoli nisem še videla tako lepih oči .Lizzie me je uprašala če mi je ušeč, saj ga tako bulim kot sova. Vse sem ji pojasnila. Kar naenkrat je usala in okorakala proti njemu. Vprašala je če je novinec. Reku je da je . Vprašala mi je kako mu je ime. Odgovoril je: '' Ime mi je Lucas''. Popouno ime . Nekaj časa se je pogovarjala in nato pokazala s prstom name. Takoj sem obrnila glavo v drugo smer. Misliala sem si: OO BETT ....TA ŽENSKA JE NORRAA!!. Čez nekaj časa je prišla nazaaj k meni. Vprašala sem jo kaj sta se pogovarjala. Rekla je da ga je uprašala če je novinec, pa kko mu je ime. Vprašala sem jo zakaj je pokazala s prstom na mene. Rekla je da mu je povedala kko se kličem. Primila sem se za glavo. Bilo me ej enmejčken sram. Čutila sem rdečico v licih. V razred je prikorakala učiteljica. Zaprla je vrata in odkorakala do svoje mize. Rekla je: Dober dan. Zdajle vas pa bom razdelila po mizah. Molila sem da bom sedela z Lizzie. Vendar ko je poklicala Kelly in Lucas tukaj sedista sem začutila pospešek srca. Učiteljica je rekla naj se takoj usedeva. Usedla sem se u klop, on pa zravne mene. Dal mi je roko in rekel: Živio, ime mi je Lucas. Kako pa je tebi ime? Najprej sem izrekla: Ammmm.Lepe oči imaš,soorii mislim reči ime mi je Kelly. Zasmejal se mi je. Njegov nasmeh je bil tako popoun. No kadar je učiteljica use razdelila po klopeh je rekla: no tako boste sedeli vse leto ii mislim da tudi pri usakem predmetu. Moji občutki so neopisni. Pogovarjala sva se , saj je učiteljica rekla da lahko počnemo kar hočemo do konca šolske ure. Rekel je da prihaa iz Chichaga. Rekla sem : OOO to pa je hudoo. Vprašal je kje živim. Vprašala sem ga če mora vse vedeti. On pa je odovoril: No kdaj pa bi le te prišel pogledati. V glavi sem si mislila: OMG!A se hecaš? Rekla sem : Aha potem pa ti lahko povem kje živim. Oba sva planila v smeh. Spet sva po nekaj času navezala očesni stik. Od sramežljivosti sem pogledala v tla. Zazvonil je šolski zvonec in to je pomenilo da je konec prve šolske ure. Ko sem odhajala iz razreda je prihitel do mene in uprašal če mu lahko po pouku razkažem šolo. Odgovorila sem k. Odhitela sem h Lizzie. Vse sem ji razložila. Najprej ni verjela, potem pa je končno verjela. Obe sva se smejali.
14. oktober 2012
Next
14. oktober 2012
u70306
u70306
dj sliko od Lucasa ,next
15. oktober 2012
u70306
u70306
Sory si že dala slikco-sori
15. oktober 2012
u70306
u70306
http://www.igre123.com/forum/tema/lakota-the-hunger/43364/

Če katera želi pogledat.

Sori k smetim!
15. oktober 2012
u44221
u44221
ok zdejle sva si fifty-fifty....
15. oktober 2012
u70306
u70306
jp
15. oktober 2012
neextt
21. oktober 2012
u44221
u44221
NEEXT------> No odšli sva do omeric. Tam sva srečali mojega brata Alexa. Zelo je popularen . Ok nemorm verjet d bom to rekla sam je ful sexi...Zgleda pa takole:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQAtqQdH4ITTdmR0w0whf4L5mAgv3Aa2uxi3JulwyRk29gDwUGq[/img]
Starša sta ga posvojila kadar sem imela 2. leti on pa 1. leto. No nazaj h zgodbi. Kmalu je zazvonil šolski zvonec. Vrnili smo se v razrede. Pri filmu sva se z Lizzie dali skupaj. Kar naenkrat pa je zraven mene premaknil stol Lucas. Spet sem zardela. Gledali smo film: Medvedek Ted. Vsi smo se zelo smejali. Ko ej bilo konec filma je rekla učiteljica rekla da je za danes konec pouka saj je 1. dan šole. Lucas je prišel do mene in me uprašal če mu razkažem zadejle šolo. Rekla sem d lohk .. No pa sva šla.. Ko sem mu rakazala šolo se mi je zahvalil in nasmehinl. Ko sem prišla ven iz šole sem zagledala Lizzie. Uprašala sem jo kaj še čaka. Odgovorila mi je da čaka mene da greva skupj peš domou. Bila sem vesela da me je počakala. Po poti domou sva se pogovarjali o selitvi. Obljubili sva si da bova za zmeraj BFF. Ko sem prošla domou sem se preoblekla. Kmalu je bilo kosilo. Po kosilu sem se šla rolat, saj sem potrebovala malo spostitve. Moji rolarji pa zgledajo takole:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSuVys-ROjjiahCXYUQDVaUzbnIde50nIbMbhobeNSmSd4u6fd6[/img]
Na poti sem srečala Lucasa...
Kar se e zgodilo naprej zveste potem ...
hitr nextite....
26. oktober 2012
u108259
u108259
NEXT!
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u110086
u110086
neext
26. oktober 2012
u70265
u70265
Nextiii
P.s. nova bralka =))
26. oktober 2012
u44221
u44221
NEXT-----> Pozdravil me je . Tudi on je mene pozdravil. Vprašal me je če greva skupaj na sladoled. Zardela sem again. Odgovorila sem da lohk. Oba sva naročile sladoled z okusom Redbulla. Pogovarjala sva se kako živi svoje življenje. Rekel mi je da mu je umrla sestra. Izrekla sem sožalje. Vprašala sem ga: Kako si se sprijaznil s tem? Odgovoril je: Nikoli se nisem in se tudi ne bom. Moje življenje ne bo nikoli tako kot je bilo prej. Vprašala sem ga kaj se je zgodilo da se je to zgodilo. Odgovoril je da jo je možki na motorju zbil. Nekaj časa sva bila tiho potem pa je rekel: No saj bi bil še tukaj s tabo, vendar se mi mudi naprej. Se vidiva ju3 v šoli. Čau. Rekla sem : Ammm..ok...čau!
Odšla sme nazaj domou. Bila je že večerja. Po večerji sem odšla v sobo in poslušala hude komade. Kmalu je prišla mama v sobo in rekla nj si napravim torbo in grem spat. Spala sem v tem:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjt97-u_QyZapBA_lA3rEP1PVMgE__0wdmAul_SbugCqoY1WZR[/img]
Mama me je zapeljala do šole. Prišla sem na hodnik. Odšla sem mirno h Lizzie. Pogovarjali sva se o New Yorku. Niva vedeli ali bova na tako veliki razdalji ostali še vedno BFF
Drgoo u naslednjem nnextu
hitr nextite
26. oktober 2012
u44221
u44221
sorii ne too mi je neki zbrisal
26. oktober 2012
u44221
u44221
NEXT-----> Pozdravil me je . Tudi on je mene pozdravil. Vprašal me je če greva skupaj na sladoled. Zardela sem again. Odgovorila sem da lohk. Oba sva naročile sladoled z okusom Redbulla. Pogovarjala sva se kako živi svoje življenje. Rekel mi je da mu je umrla sestra. Izrekla sem sožalje. Vprašala sem ga: Kako si se sprijaznil s tem? Odgovoril je: Nikoli se nisem in se tudi ne bom. Moje življenje ne bo nikoli tako kot je bilo prej. Vprašala sem ga kaj se je zgodilo da se je to zgodilo. Odgovoril je da jo je možki na motorju zbil. Nekaj časa sva bila tiho potem pa je rekel: No saj bi bil še tukaj s tabo, vendar se mi mudi naprej. Se vidiva ju3 v šoli. Čau. Rekla sem : Ammm..ok...čau!
Odšla sme nazaj domou. Bila je že večerja. Po večerji sem odšla v sobo in poslušala hude komade. Kmalu je prišla mama v sobo in rekla nj si napravim torbo in grem spat. Spala sem v tem:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxcdEtYl0Uag9ZWZw5b_lDHDBs4X1jAELHNQFimthyfnNfh4eR[/img]
Dobro jutro me je zbudila budilka. Hitro sem se odpravila.. Oblečena sem bila v tole:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjt97-u_QyZapBA_lA3rEP1PVMgE__0wdmAul_SbugCqoY1WZR[/img]
Mama me je zapeljala do šole. Prišla sem na hodnik. Odšla sem mirno h Lizzie. Pogovarjali sva se o New Yorku. Niva vedeli ali bova na tako veliki razdalji ostali še vedno BFF
Drgoo u naslednjem nnextu
hitr nextite
26. oktober 2012
u110086
u110086
next
26. oktober 2012
u70306
u70306
next
26. oktober 2012
u44221
u44221
next--------------> No čas je bil da gremo u učilnico. Počasi sva se zvlekli v učilnico. Usedli sva se usaka na svoje mesto. Kmalu je prišel Lucas. Nasmehnil se mi je. Tudi jaz sem se mu nasmehnila. Usedel se je zraven mene. Najprej sva se pogovarjala kako sva. Nekaj časa sva se gledala na 4 oči nato pa je prišla učiteljica in use pokvarila. Prvo uro smo imeli mato. Pri matematiki sem usako leto odlična , vendar sovražim matematiko. Lucas mi je rekel da ima nekaj težav pri matematiki. Pomagala sem mu. Občutek sem imela da me je ves čas gledal namesto poslušal kaj govorim. Reševali smo večinoma v DZ. Kmalu je zazvonil zvonec. Z Lizzie nisva mogli verjeeti da se bo preselila. Počasi sva odšli do automata s slaščicami, saj nam je mankal cukr. Vsaka si je vzela:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzCtlcsKcPOS4yQZd6ps-VxKsn5XNhMRZZixQ-FtdXgZT6nhdb5A[/img] , saj je pauza po tvoje. Ko sva se vračali po hodniku h učilnici sva se pogovarjali o Lucasu. Toliko stvari sem ji povedala da se je kmalu zgubila. Kmalu smo morali nazaj v učilnice. Imeli smo angleščino. MOJ NAJLJUBŠI PREDMET. Vsi smo de posedli. V učilnico je prikorakala učiteljica. Celo uro nam je razkladala kaj bomo delali čez celo leto... Lucas me je uprašal če mi gre angleščina. Ogovorila sem da mi gre ja. Pri angleščini je bilo malo dc. Zazvonil je šolski zvonec. Bila je malica. Z Lizzie dva se skupaj usedli pri malici.Tisti dan nisem bila lačna. Vzela sem si samo polovico kruha z sirnim namazom...Vse ure so se odvijale enako vsi učitelji so pridgali kaj bomo delali čez leto. Ko je bilo konec pouka sva se z Lizzie odpravile na pijačo....
drugo pride u nextu...
hitr nextite
27. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg