Forum
Hej!
Na igrah123 sem *novejša* in sem se odločila, da napišem zgodbico. Zgodba bo govorila o dekletu, ki ji življenje poteka nekaj časa srečno, čez nekaj časa pa se nekako spremeni v... Zvedeli boste, če boste brali

Moje ime je Marija. Stara sem 14 let, hodim v 8 razred. Živim v Mariboru. Imam BFF Rebeko in Natašo. Imam sestro Kajo. Mojemu očetu je ime Peter, mami pa Lidija. Imam tudi simpatijo Aleša. Vsi mi pravijo, da sem prava lepotica. Imam dolge rjave lase in rjave oči. Nisem rada vsiljiva, napadalna. Zmeraj poskušam biti zelo prijazna, pametna. Moji BFF sta obe blondinki, ampak nista neumni, kakor nekateri pravijo. Rebeka ima poleg dolgih blond las tudi lepe modre oči, Nataša pa ima poleg blond las, zapeljive zeleno-rjave oči. Zelo se prilegajo njenim lasem (slike dodala, samo zdajle nemorem).

1.DEL
Pipipipipipip! Jezno udarim po svoji budilki. Danes je ponedeljek, dan po odličnem vikendu. Cel vikend sem vsekakor uživala z svojo sosedo, BFF Rebeko. Nataša je sicer oddaljena pičel kilometer, vendar je cel vikend ni bilo. Z Rebeko sva šli v šhoping, bli na pici, v kinu, lunaparku in še marsikje. Zeloo sva se zabavili. Na nek način pa sem komaj čakala ponedeljek. Da sepet vidim njega, mojega princa na belem konju, Aleša. Tudi Rebeka je zaljubljena, v Boštjana, Alešovega sošolca. Aleš hodi v 9 razred, vendar je od mene starejši le 4 mesece. V Aleša sem zaljubljena že od 4 razreda, vendar on se dela, kakor, da me ni. Zame se bolj zanima Boštjan, Rebekina simpatija, medtem ko Aleš ves svoj čas naklanja Rebeki. Z Rebeko sva ugotavljali, da gre kot kaže za veliko težavo, da je Boštjan zaljubljen vame, Aleš pa v Rebeko. No dovolj o tem. Po nekaj minutkah dremanja le vstanem in oddidem v kuhinjo, kjer me že čaka zajtrk. Nekje na pultu pa me je že čakam moj mali kosmatinček Timi. Igral se je z neko rečjo, ki mu jo je mama že nekaj časa poskušala vzeti.

Timi
Pod mizo pa je že drnjohala sestrina mucka Nicky, ki je zaspano dremala in ni niti trznila, ko sem prišla.

Nicky
No to bo zaenkrat vse Upam, da vam bo všeč Nadaljujem po 2-3 nextih..
12. marec 2013
sepet=spet
čakam=čakal

se opravičujem za napaki.
13. marec 2013
u126315
u126315
Neeext
17. marec 2013
Zaspano se usedem za mizo. Čez nekaj trenutkov mi mama postreže z zajtrkom-kruhom z Nutello. "Kje pa je Kaja?" vprašam mamo. Mama me pogleda in odgovori "Vrjetno še spi. Jo greš zbudit?". Rahlo ji pokimam, vzamem kozarec vode za nujne primere in oddidem v sestrino sobo. "Kaja zbudi se!" kričim po sobi in narahlo ploskam, da ne bi razbila kozarca. "Danes ne grem v šolo. Preveč sem zaspana." leno odvrne Kaja. "Tudi prav, sama si izvala!" ji tiho rečem in se približujem postelji. Počasi začnem prevračati kozarec nad Kajino glavo. "aaaaaaaaaaaa!" se že sliši krik čez nekaj trenutkov. Mama hitro pridrvi v sobo. "Kaj se pa tu dogaja?" jezno vpraša. "Marija me je polila!" jezno zakriči Kaja. Mama le odkima jaz pa se oddidem uredit v svojo sobo.

Nadaljujem še danes, vendar trenutno moram nekam iti..
17. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext kul
23. marec 2013
next
24. marec 2013
Odprla sem svojo veliko omaro. "Hm... Kaj naj danes oblečem?" sem se kot vsak dan med tednom vprašala. Odločila sem se za modre kratke hlače in kratko majico z srcem-saj je pomlad in je zelo toplo. Oblečem se in oddidem v kopalnico. Odločila sem za nežno vijoličen make-up in ustnice namazala z rdečo barvico.

"Marija, Kaja, čas je da gresta v šolo!" kliče mama. Pospravim vse stvari, ki sem jih potrebovala, šla v sobo po svojo torbo in odhitela navzdol po stopnicah. "Adijo, mami!" še zakličem, preden izginem skozi vrata. Takoj ko se pokažem na pragu že zaslišim znan, prijateljski klic "Marija!" Seveda to ni bil nihče drug kot Rebeka. "Kako si?" me kot ponavadi vpraša. "Kot vsak dan, ekstremno super!" ji z smehom odgovorim. Za sabo obe zaslišiva tek, saj se obe obrneva nazaj. "Hej, hoj!" zakriči znani glas, ampak ko sva se ozrli, sva videla, da ta glas ne pripada Nataši. Ta glas je pripadal Boštjanu-Rebekini simpatiji. "Boštjan?!" rahlo zmedeno odvrne Rebeka. "Ja? Je kaj narobe z mano?" hecno odvrne Boštjan. Zdaj se vsi nasmejemo. Boštjan nas zmeraj heca Pred sabo že zagledamo šolo. Ravnokar smo se nehali smejati, ampak zdaj me je obšla žalost, ker sem videla nekaj kar nisem morala vrjeti. Nataša moja zdaj bivša BFF se je poljubljala z mojo simpatijo-Alešom! Tudi Rebeka je bila zelo jezna in začudena, saj tega ni pričakovala od Nataše, Boštjan pa ni moral razumeti zakaj sva začudeni. "Na W-C moram" z solzami v očeh rečem in tečem proti šoli-stranišču. Boštjan je dolgo gledal zakaj tečem in zakaj jočem, Rebeka pa je odhitela za mano. Malo pred straniščem sem se sesedla na tla, naslonila na zid in v mojih očeh so se nabrale solze, ki jih nisem več morala ustaviti.

24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
prokleta prasica nataša
24. marec 2013
hehe
24. marec 2013
js bi jo že skurcala
24. marec 2013
next (sori k tu tle objaulam sam če se kdo dougočasi kdaj bi prosila http://ask.fm/emonusa )
25. marec 2013
"Marija umiri se." me je mirila Rebeka. Še zmeraj sem jokala in solz ni bilo mogoče ustaviti. Zaslišali sva korake, tihe vendar rahlo preveč odločne. Rebeka je ustala. Čutila sem njeno jezo. Počasi sem povzdignila glavo. Ja, prav sem vedela in mislila. Nad sabo sem zagledala Natašo. Počasi sem ustala. "Je kaj narobe Marija?" Nataša vpraša, kakor da nič ne bi bilo. S tem vprašanjem sem poleg solz v sebi začutila veliko jezo. Ustavila sem solze, stiskala pesti. Ne morem udariti bivše prijateljice. "Kaj je narobe?" spet nevedno vpraša Nataša. Zdaj sem imela dovolj. Moja roka je avtomatično pristala na njenem licu. Padla je na tla in se držala za boleče lice. "Kaj ti je?!" je zgroženo začela, nadaljevati ji nisem pustila. "Tii! Ti! Ti koza! Kolikokrat sem ti povedala, da sem nora na Aleša, kolikokrat je Aleš dokazal, da te ne mara!? VIDELA SEM TE! Poljubila si Aleša! Ti KOZA!" sem začela kričati in padla je še ena klofuta. "Auu.. Pusti me!" je začela kričati Nataša. Počasi se je začela pobirati, ampak zdaj je bil v meni izbruh jeze. Padla je še ena klofuta in še ena. Nataša ni več vedela za katero lice se naj drži. "Marija, zdi se mi da bo dovolj." je tiho rekla Rebeka, ki je to opazovala. Ampak Nataši sem prisolila še zadnjo najmočnejšo klofuto. "Ti koza! Nikoli ti ne bom odpustila!" sem še zakričala nato pa stekla. Tekla sem stran in nisem hotela, da me kdo vidi, ulovi. Tekla sem, po šolskem dvorišču, po poti v gozd. Tam sem se spet sesedla. Hotela sem umiriti svojo jezo. Za mano je pritekla Rebeka. "Se ti ne zdi, da si pretiravala?" je tiho vprašala. "Kolikokrat sem ji povedala naj pusti Aleša pri miru! Prav ji je, zakaj pa izda prijateljico!" sem zakričala nazaj. Rebeka je doumela, da bi bilo bolje, da bi bila sama. Tekla je proti šoli. Slišala sem kako je z nekom govorila. Kmalu sem spet slišala tek, tokrat dveh ljudi. Pred sabo sem zagledala Rebeko in... Aleša.. Zakaj je pripeljala ravno njega? Poskusila sem se umiriti. "Marija.. Rebeka mi je razložila. Oprosti." je počasi in previdno rekel, vrjetno zato, da me nebi še bolj razjezil. "Aleš, vedno sem te ljubila. In zato sta vedeli le Rebeka in Nataša in Nataša me je izdala. V meni je izbruhnila jeza." sem z solzami v očeh rekla. Ja, spet me je premagal jok. Zdaj sem se zavedala, da sem s klofutami mogoče čisto malo pretiravala. "Veš, Marija.. Tudi jaz te ljubim." je počasi in previdno rekel. Počasi sem ustala. Aleš se mi je rahlo nasmehnil. In nato.. kiiiiiis. POLJUBIL ME JE!

"Osrečil si me" sem tiho rekla. "Si zdaj mirna?" je tiho vprašal in me še enkrat poljubil. "Zeloo sem mirna " sem rekla in se mu nasmehnila. "Bi.. Bi bila moja.. Bi bila moja punca?" je zatikajoče vendar z vso ljubeznijo vprašala Aleš. "Jaaaa!" sem zakričala in se mu vrgla v objem, in ga poljubila.

Počasi smo se odpravili nazaj k šoli. Pouk se bo čez nekaj minut začel, zato smo na koncu tekli do garderob. Nataša pa je pri stranišču naslonjena na zid jokala. Aleš jo je pogledal z hladnim pogledom, meni pa namenil grozno ljubečega. Odšli smo v razred kjer se je začel pouk, kotkaže bo Nataša manjkala.
NATAŠA:
Poljubila sem Aleša. Klofutala me je. Storila sem napako. Moje misli so bile prazne. Zakaj za vraga sem poljubila Aleša? In na nek način zdaj razumem Marijine klofute. Zagotovo si še bolj jezen če te izda prijatelj. Na začetku je jokala, nato pa spravila vso svojo jezo ven, name. Na koncu sta z Alešom veselo šla proti razredu. Vrjetno ji je povedal, da jo ljubi in jo vprašal, če bi bila par. Zakaj sem poljubila Aleša, če sem zaljubljena v Blaža? Zakaj sem bila tako zelo neumna? Imela sem mnogo vprašanj in čisto nobenega odgovora. Kaj naj zdaj storim? Izgubila sem prijateljici in vso zaupanje Aleša. Nimam več prijateljev in spet bom osamljena, kot sem bila na začetku:
PRED 4 LETI
Z svojo družino sem se preselila v Kranj. Prišli smo zaradi očetove službe. Zavedala sem se, da bom morala najti nove prijatelje, ampak nisem vedela če jih bom. Do zdaj jih še nisem imela. Ko sem šla prvi dan v šolo so se mi vsi smejali in se norčevali iz mene. Tako je potekal en teden. Nato pa sem spoznala Rebeko in Marijo in takoj smo vedele, da bomo najboljše frendice za vedno.
V ZDAJŠNEM ČASU:
Ampak zdaj, sem to prelomila. Nebomo frendice za vedno. Ne tako dobre kot smo bile prej, pred mojo trapasto izdajo.
27. marec 2013
MARIJA:
Po pouku:
Končno je zazvonil zvonec. Mnogo učencev je kar takoj zbežalo iz učinice, saj so se bali, da bi jim učiteljica dala kakšno dodatno nalogo. Z Alešem, Boštjanom, Rebeko in Blažom smo zadnji odšli iz razreda. Sem Blaža že predstavila? On je.. Luštkan fantič-seveda ne tako kot Aleš, zelo prijazen, rad pomaga.. In je Natašina ljubezen. Sem rekla Nataša? Sem rekla ime, ki ga totalno sovražim? Žal res. Ampak.. Zdaj se ne razumem več. Nataša je bila vedno moja bestica. Nenadoma, pa se odloči izdati prijateljico. Bi bilo bolje, da bi govorila z njo? Ja, to bo to. Samo poiskati jo moram. Dozdevalo se mi je, da je kje pri straniščih, zato sem se odpravila tja.
NATAŠA:
Še zmeraj sem jokala. Še zmeraj nisem razumela zakaj sem storila to, kar sem. Razmišljala sem o dogodkih, ki sem jih doživela z Marijo in Rebeko. Ne bodo se več ponovili. Ker sem naredila gromozansko napako. Nenadoma sem zaslišala tihe korake. Zdelo se mi je, kot da me nekdo kliče. Koraki so postajali glasnejši in tudi rahlo hitrejši. Ozrem se navzgor. Je to res? Marija me je iskala? Počasi sem vstala in se pripravila na najhujše-klofuto. Marija je imela rahlo solzne oči. "Zakaj si sploh storila to?" je tiho vendar brez jeze vprašala. "Še sama nevem. Saj veš, da ljubim Blaža." tiho rečem, ampak lagala sem ji. Vem, nisem še povedala, ampak... Na šoli je tudi važička Klara, ki zmeraj dobi kar hoče. Zaljubljena je v Aleša. In prepričala me je, da ga poljubim, češ, da ga bom s tem osvojila. Tega najprej nisem hotela, ampak sem to vseeno storila. Sesedla sem se. Po licih so mi tekle solze. "Nevem, zakaj ti lažem." sem pojasnila svoj jok. Marija je hotela nekaj reči, ampak raje me je pustila samo. Kako sem trapasta. "Marija!" jo pokličem. Obrne se in počasi pride k meni. "Oprosti mi. Nevem kaj počnem" sem tiho s solzami v očeh rekla. Marija je rahlo pokimala nato pa odšla. Kako bi zdajle potrebovala njeno bližino.
28. marec 2013
No zdaj pa nekaj nextov
28. marec 2013

Marija

Klara

Kaja

Blaž

Boštjan

Aleš

Dam še od Rebeke, mame, Nataše in očeta gor.. samo da najdem
28. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. marec 2013
Kaj meniš, da se bo zgodilo zdaj?
Bodo Nataša, Rebeka, Marija spet BFF?
Next?
28. marec 2013
neeeeeeeeeeext
nwm
jaaaaaaaa itak
a ti veš da bom rekla ja
29. marec 2013
u122985
u122985
nextt
30. marec 2013
Mogoče bom danes nextala Če bom našla čas
31. marec 2013
Ta next je posvečen moji zaročenki: TheMonsterGirl. In tudi ostalim
---------------------------------------------------
MARIJA:
Odšla sem od Nataše. Nisem več morala trpeti njenih solz. Ampak ne razumem zakaj mi je to storila. Sem jo mogoče tudi jaz kdaj razočarala? Zdi se mi da ne. Odšla sem do Rebeke, ki je sproščeno klepetala z Boštjanom. »Si kdaj imela fanta?« sem zaslišala zakrbljeno vprašanje Boštjana. Rebeka pa je rahlo prikimala. Žal je res imela nekega kretena. Simon, mu je bilo ime.

Boštjan je rahlo razžalostil svoj obraz. Se je zaljubil v Rebeko? In je zdaj razočaran, ker je že imela fanta. Ampak zakaj, moraš biti razočaran, če je imela fanta, vendar ga zdaj sovraži? Ko pogledam Rebeko opazim, da opazuje nekoga drugega. Hej, kdo pa je ta luštkan fant?

Počasi se sprehodim do njega. Rebeka me rahlo očitajoče pogleda. Ga mogoče pozna? »Hej, kdo si pa ti? Si nov?« začnem z nasmehom na obrazu spraševati. Res je lep in hotela sem ga osvojiti, nevem zakaj »Na nek način sem nov. Bil sem že na tej šoli, vendar smo se preselili, zdaj pa smo se vrnili.« mi je odgovoril na drugo vprašanje. Naredila sem korak nazaj. Je kakšna možnost, da tega fanta poznam? »In ime mi je Nejc.« še doda. Nejc, Nejc? Zdi se mi, da mi je to ime rahlo znano. »Nejc, Nejc Robnik?« sem tiho in zelo presenečeno vprašala. »To sem jaz. Si ti.. Marija, Marija Dolenec?« je z velikim nasmeškom na obrazu rekel. »NEJC!« sem zakričala in se mu vrgla v objem. »MARIJA!« je on z nasmehom na obrazu zakričal in me močno objel. On je moj najboljši prijatelj iz otroštva. Poznala sva se od 3 do 7 razreda. Potem je nenadoma odšel. Zdaj pa se je vrnil. Nisem morala vrjeti. Je to res on?
ALEŠ:
Slišal sem znani krik. Marija je poklicala nekega Nejca. Ko sem se ozrl po njej sem videl, kako objema, verjetno novega fanta. Odšel sem k njima. »Marija!?« sem zmedeno in ogorčeno rekel. Rebeka me je pogledala. Videl sem, da je pričakovala. Pričakovala, da bo Marija pretiravala. »Aleš, to je Nejc, moj najboljši prijatelj iz otroštva. Nejc, to je moj….« »Nisem več tvoj fant!« sem jo prekinil. Marija je stopila korak nazaj. »Aleš, saj je bil samo…« »Samo objem! Nemorem več prenašati, kako kar za hec objemaš fante. Najprej Boštjana, potem Blaža in zdaj še tega Nejca. Med nama je konec!« sem zaključil in nato odšel k moji druščini. Ne, to nista bila več Blaž in Boštjan. Zdaj sem spadal v novo druščino: Andrej, Tilen, Jakob in Miha. Za njih sem bil prepričan, da me ne bodo izdali. Vsaj ne tako boleče.
NEJC:
Po dolgih letih sem spet videl Marijo. Ta ni bila le moja prijateljica, temveč tudi velika ljubezen. Ko je hotela predstaviti svojega fanta sem se hotel pogrezniti v tla. Ampak, ko ji je zabičal,da ni več njen fant mi je na nek način odleglo po drugem, pa sem bil še bolj jezen. Zaradi mene Marija ne bo srečna, lahko pa jo bom osvojil. Ampak jo bom zmogel?..........

Bo Nejc osvojil Marijo?
Se bosta Aleš in Marija pobotala?
Želje za naslednji del:
Next?
31. marec 2013
u122985
u122985
hvala next
31. marec 2013
ja
verjetn ne
nwm odloč se
jaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. april 2013
yap
ne......
nwm
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! nujno!!!!!!!.!.!.!._
nextttt
01. april 2013
u122985
u122985
ja
ne
nevem
jaaa
01. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
02. april 2013
Spet en daljši next Namenjen (Acacia Clark)*
----------------------------------------------
MARIJA:
Kaj je narobe z Alešem? On ve, da sem zaljubljena vanj, ampak on me zaradi enega ubogega objema pusti. Z žalostnim pogledom sem pogledala Nejca. Videla sem da o nečem razmišlja. Le o čem? »Nejc?« sem tiho rekla v upanju, da me pogledal. Pogledal me je z svojimi čarobnimi zelenimi očmi. »Želiš?« je z solzo v očeh rekel. Hej! Je tako žalosten, zaradi mene? »Če sem jaz kriva za tvoje solze mi povej. Ker nočem biti kriva.« sem mu rekla. Pogledal je z kančkom upanja. Zrl je v moje rjave oči. »Nejc? Kaj je narobe?« sem tiho vprašala in za prijela za roko. Mislila sem, da mu bo zdaj lažje. »Vse je v redu. Naj te ne skrbi zame. Pa adijo.« je spet z solzami v očeh rekel. Nisem vedela zakaj je tak. Prepričana sem bila, da sem bila kriva jaz. Odšel je. Tekel je. Tja kamor sem tekla jaz, ko sem bila prizadeta. V gozd. Naslonil se je na tisto drevo, na katerega sem se tudi jaz- takrat ko me je izdala Nataša.

(predstavlite si, da je žalosten)
Hej! Kje pa je sploh Nataša? Ko sem videla Nejca, sem pozabila nanjo in Rebeko. Na zid naslonjenega Boštjana. Kot kaže danes nisi moral biti srečen. »Kaj je narobe?« sem vprašala in prisedla k njemu. »Ljubim tvojo prijateljico. Ampak zdaj nemorem biti z njo.« »In če hočeš govoriti z njo, je tamle« je še dodal kot, da bi vedel kaj bom vprašala in pokazal na skupino deklet. V njihovi sredi je stala Rebeka. Počasi sem odšla k njej. »Lahko govoriva?« sem rekla. Rebeka se je obrnila k meni. »Oprosti, ampak zabavam se z novimi prijateljicami. Nisva več BFF.« je rekla. To je rekla vzvišeno kakor, da bi bila glavna. Od kod ji taka sprememba? Kaj se je zgodilo moji bivši BFF? »Kaj se dogaja s tabo?« sem jo vprašala. »Nič. Škodila mi je tvoja družba. Mimogrede, prste stran od Nejca, on bo moj.« je rekla. V meni se je spet kopičila jeza. »Kako…« sem hotela reči, ampak nisem morala. Jeza me je premagala. Moja prijateljica, ki sem ji mislila, da ji lahko zaupam me je izdala. Prisolila sem ji klofuto. »Ne drzni sem me poniževati! Ti nisi nič več kot jaz!« sem ji zabrusila. Rebeka tega ni pričakovala. »Pojdimo drugam.« je še šepetajoče rekla. Ko so odšle sem padla na kolena. Kaj se dogaja v mojem življenju!? Prijateljica mi hoče vzeti ljubezen, poljubi jo, prisolim ji klofuto,dobim fanta, Nejc se vrne, izgubim fanta in izda me še druga prijateljica. In vse to v enem dnevu! Kaj se dogaja!? Izgubila sem obe prijateljici. Izgubila sem starega prijatelja in osebo, ki sem mislila, da ji lahko zaupam-Aleša, mojega bivšega fanta. Ali lahko zaupam samo še Boštjanu? Je le še on pravi prijatelj? Ali samo čaka, da mi bo povedal kakšno bolečo resnico. Tekla sem. Tekla sem v gozd. Ni mi bilo mar, če je bil Nejc še tam. Naslonila sem se na drevo in z mislimi na Aleša zaspala.
NEJC:
Jokal sem. Pravi moški ne jokajo-pravijo. Ampak jaz se s tem ne strinjam. Moški moramo kdaj pokazati svojo šibko stran. Vstal sem in se sprehodil po gozdu. Nenadoma sem zaslišal tek in jok v enem. Še nekdo obžaluje v tem gozdu? Stopil sem korak v stran in videl Marijo, ki teče k drevesu in joka. Naslonila se je nanj. Zdelo se mi je, da je zaspala. Zato sem tiho in počasi odšel k njej. Prečudovita je ko spi. Rahlo sem odmaknil lase z njenih ustnic. Nežno sem jo poljubil.
MARIJA:
Sanjam. #Približeval sem mi je neki fant. Ko sem ga videla od blizu sem šele videla, da je to Nejc. Približal sem mi je in mi rahlo odmaknil lase z ustnic. Nežno in ljubeče me je poljubil. »Ljubim te« mi je zašepetal in odšel.# Zbudila sem se. Kakšne sanje. Ampak.. Je možno, da so bile resnične? Me Nejc ljubi? Ali ga ljubim jaz in sanjam o njem? Vstala sem in se počasi sprehodila domov. Pred sabo sem nenadoma zagledala postavo. Bil je Nejc. Ko se je obrnil sem mu skočila v objem.
»Vedno bom ljubila oči te zelene, oči zelene kot sonca sjaj.« sem tiho zapela Nejcu na uho, vrstico Brendijeve(R.I.P) pesmi. Pogledal me je z tistim sjajom, ki sem ga omenjala. »Ljubim te.« sem mu tiho zašepetala. »In jaz tebe.« mi je odvrnil. Poljubil me je. To niso bile več sanje. » Bi bila moja punca?« je direktno in brez zatikanja vprašal, kakor, da bi se že leta pripravljal na te besede. »Jaaa!« sem zakričala in ga poljubila. Ljubeče in nežno. Nisem ga več hotela izgubiti. »Se vidiva jutri, ljubezen moja.« mi je zašepetal in odšel domov. Tudi jaz sem se napotila domov. Usedla sem se za moj rdeči računalnik-Apple. Dobila sem ga za rojstni dan od moje mame.

Na Facebuku(vem ni prav napisan) ni bilo nič novega zato sem šla zelo hitro dol. Šla sem igrati igrice na moj carski telefon-imela sem zaslon Pariza

Kmalu sem se naveličala. Šla sem v kuhinjo, kjer sem pojedla kosilo. Spet sem šla v sobo. Tokrat brati knjigo Harrya Poterja-3 del. Ko sem ga že skoraj prebrala sem je začel oglašati moj telefon. #Nataša# je pisalo na zaslonu. Se naj ji oglasim?........
Se bo Marija oglasila Nataši?
Kaj se je zgodilo Rebeki?
Bodo vse 3 kmalu najboljše prijateljice?
Kakšen se vam zdi ta del(ker nisem imela idej.. sam trapaste)?
Next?
02. april 2013
u122985
u122985
ja next
02. april 2013
ja
zlagale so se da je marija neki nrdila
ja
men je ful dobr
jaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeext