Forum
u108932
u108932
Hej!
Tole je moja druga zgodbica. Prvo sicer še pišem, a tudi za to bom imela dovolj časa. Vem, da obstaja že par takih zgodb, vseeno sem se odločila še jaz eno napisati. Vsekako bo MALO drugačna od drugih. PODNASLOV MOJE ZGODBICE JE: IZ NEVIDNE V NAJBOLJŠO. Imam tri pravila, ki jih moraš nujno prebrati.

1. Ne mi pisati cele gore nextov.
2. Neprimenre komentarje zadržite in mi jih napišete po ZSJU.
3. Kjer je to DOVOLJENJO, PROSIM OGLAŠUJTE in NEXTATE.
upam da vam bo moja druga zgodba všeč. MOJA PRVA JE:http://www.igre123.com/forum/tema/vse-popolno/45154/1
PA ZAČNIMO

Bi bral mjo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. november 2012
next
nova bralka
Nexti že enkrat
14. november 2012
u108932
u108932
POTREBUJEM ŠE VSAJ 2 BRALCA IN 2 NEXTA. prosim oglašujte, kjer je to DOVOLJENO
14. november 2012
NEXT
15. november 2012
u108932
u108932
ŠE VSAJ EN NEXT.
15. november 2012
u108932
u108932
Živjo!
Glede na to, da imam bralca, bom kar napisala prvi del. Upam, da se bo nabralo še bralcev. Kdor bere to, naj prosim pove prijateljem za to stran. Bolj na sredini bo bolj napeto. SLEDNI PRVI DEL ZGODBICE SPREMENILA SEM SE IZ NEPRILJUBLJENE V PRILJUBLJENO.
###############################################################################
1. Del

Tako. Naloga je narejena, zvezki pripravljeni, nimam nobene obveznosti več… Jupi! Prosta sem. Odprla sem računalnik in takoj odšla na facebook. »Jaz grem. Popazi na sestrico!«, se je od spodaj zadrla vrata in nato se je slišalo le še obračanje ključa v ključavnici. Verjetno vam ni nič jasno. Seveda, prvo bi se mogla predstaviti. Sem Cathrine Meyer in stara sem 16 let. Imam krasno mamo, ki ji je ime Stephanie Meyer. Vem, priimek vam je že nekje znam. Ja, moja mami je napisala zbirko Somrak Saga in zato sva zelo bogati. Nisem se srečala Kristen , Roberta in Taylor-ja, mami mi je obljubila, da jih bom kmalu srečala, ker jih zelo obožujem. Očeta nimam. No, saj ga imam, a mami in on sta se ločila. Sama sta se tako odločila in tega jima nisem preprečila, saj vem, da ni nobenemu hudo. Mojemu očetu, ki zdaj živi drugje, je ime Simon Driston. Imam manjšo sestrico Dano, staro 9 let, katero moram zdaj paziti saj je šla mama v mesto. Imam najboljšo prijateljico Jeniffer, po moje Jeni. Ko je Steph (kakor jo kličem jaz včasih) odšla sem vstala in odšla v spodnje nadstropje. » Dana, da boš pridna, jaz bom zgoraj. Če boš kaj rabila me pokliči. Lahko pripelješ prijateljico.«, sem še dodala in odšla v svojo sobo. Spet se je slišalo obračanje ključa v ključavnici in nato zapiranje vrat. Čez nekaj časa je sem prišla Danina prijateljica Kyle, s katero sta šli v sobo. Jaz sem iz torbe za torek povlekla učbenik in zvezek za biologijo, ker jutri sprašuje, kar smo se naučili. Seveda sem se hotela javiti, da bi bila čim prej vprašana, zaradi snovi. Ko sem ponovila učbenik in zvezek, je bila ura pozna. Pogledala sem na urnik in si glede nanj nastavila budilko za ob 6.00. Pripravila sem se na spanje, se pravi sem se stuširala in oblekla v spalno srajco. Zaprla sem oči in zdelo se mi je, da me je budilka takoj zbudila. Saj me ni, ampak samo tako se mi je zdelo, saj je bilo že jutro. »Kaj, ali nisem šla ravnokar spat?«, sem potiho zagodrnjala in se zraven oblačila v raztrgane kavbojke, majico in nogavice sem odšla v spodnje nadstropje na zajtrk. Moja sestra je še sladko spala, mama pa je bila že budna. »Danes pridem prej domov, Cath.«, mi je razložila in vstala. Ko sem pojedla, je pospravila za mano in se mi nasmehnila. Ko je odšla, sem napisala SMS prijateljici, da prihajam. Nato sem odšla zbuditi sestro, ki se je ekspresno hitro preoblekla in pojedla zajtrk. Ko sta se sprehajali do šole, ki nama je zelo blizu, sva molčali. Pri šoli sem se Dane znebila in se odpravila proti Jeni in ji že od daleč pomahala. Ona me je zagledala in mi pomahala nazaj. Ko sem se usedla zraven nje, sva se objeli. »Živjo. Kako si?«, me je takoj vprašala. »Živjo. Super in ti?«, sem jo vprašala nazaj in se ozrla po igrišču. Oddahnila sem si, ko sem uvidela, da moje največje sovražnice Avril ni. Bil pa je tam njen fant, po imenu Taylor. Ne, ni Taylor Lautner, na žalost. Všeč mi je že od osnovne šole, a vedela sem, da nimam možnosti, saj je bil le Avrilin fant. Ko pa sem se drugič ozrla na igrišče sem videla Avril in njene srake, njenega fanta, ki so se jima približevale. Cath je vstala in Jeni tudi. »Samo pusti me na miru.«, sem takoj rekla, še preden je prišla do mene. Ona se je vstavila točno red mano in se začela zloglasno poljubljati z Taylorjem in kakor sem videla jaz, ji je on vračal poljube. Prekipelo mi je. V očeh so se mi nabrale solze od žalosti. Pobrala sem torbo in stekla proti šoli. Avril se mi je smejala. Še zadnjič sem se ozrla na dvorišče in videla Taylorja, kako je stegnil roko in jo drži proti meni. Pripravljal se je , da bi stekel, a bil je v precepu.

Cathrine:

Stephanie (njena mama):

Kristen, Robert in Taylor:

Jenifer (BFF):

Avril:

Taylor:

Cathrine, ko joka:

16. november 2012
nextii ženska... oprosti napaka...Ana
16. november 2012
u108932
u108932
ŠE 2 NEXTA
18. november 2012
next
18. november 2012
next
18. november 2012
u108932
u108932
OD RAZLIČNIH OSEB
18. november 2012
Next
18. november 2012
u108932
u108932
Živjo!

Upam, da pridno oglašujete, ker nam primanjkuje bralcev, kot vidite. ALONE WOLF in vsi ostali, vedno bom zahtevala next od RAZLIČNIH OSEB. SLEDNI 2. DEL ZGODBICE SPREMENILA SEM SE IZ NEPRILJUBLJENE V PRILJUBLJENO

2. DEL

Stekla sem v stranišče in po poti jokala. Nisem prenesla tega, da je Taylor Avrilin in ne moj. Umrla bi, če se ne bi odločil zame. Jeni ni tekla za mano, saj sem jo to enkrat že prosila. Ko sem prišla na stranišče, sem se nagnila nas umivalnik in se zagledala v moj obraz, čisto umazan od maskare. Hotela sem, da Taylor pride sem, da bi se mu izpovedala, kaj čutim do njega. Moja želja se je uresničila. Taylor je prišel v stranišče in se žalostno nasmehnil. »Kaj pa ti tukaj? Raje se pojdi poljubljat z Avril, čaka te.«, sem mu zabrusila jezno. On pa je bil tiho. »Prišel sem pogledat, kaj je s tabo, da si kar stekla.«, mi je razložil in se mi približal. V roki je držal robček, s katerim sem se pozneje tud obrisala obraz. »Kaj pa je s tabo, da si šel za mano. Veš zakaj sem stekla? Ker… KER TE LJUBIM!«, sem se zadrla in se obrnila proti njemu. potrpežljivo sem čakala na njegov odziv. Videti je bil zelo začuden. »Cath, jaz… Jaz pa tebe… ne ljubim. Nikoli te nisem. Važila si se, ker si Meyer, Avril se pa ni. Ona je najlepša punca na svetu in prijazna tudi. Ti se pa samo važiš. Po domače povedano: nekako te SOVRAŽIM. In prav mar mi je, ker me ljubiš. Vseeno mi je!«, je povedal, jaz pa sem ga samo poslušala. Ko je povedal do konca, sem se zlomila od bolečine in žalosti. Padla sem na tla in imela še toliko moči, da sem ga pogledala v oči. »Vseeno te bom ljubila, do konca svojega življenja, tudi če ti mene ne.«, sem rekla z zadnjimi močmi in on je odšel. Zunaj sem slišala Avrilin smeh in med njim zaznala tudi Taylor-evega. Nisem imela volje in moči ter razloga do življenja in zakaj bi živela. Kar naenkrat je vse okoli mene postalo temno in slišala nisem prav nič.
Cathrine:

Tema:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPREJEMAM KOMENTARJE, PREDLOGE, KRITIKE, PRIPOMBE. POTREBUJEM 9 NEXTEV.
18. november 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uouuuuuuu!!!!!!
19. november 2012
u108932
u108932
CC, lepo te prosim, da ne oglašuješ.
19. november 2012
next
19. november 2012
next
22. november 2012
u100342
u100342
next