Forum
Hej, sem Lucija. Stara sem 14 let in hodim v 9. razred osnovne sole. Moja najboljša prijateljica je Ana in ima fanta Liama. Imam simpatijo, Davida. Za to ve le Ana. Imam sestrico Lizo, s katero se zelo razumeva in se radi druziva. Nismo ravno bogati, a imamo dovolj za hrano, oblacila, sobe in se kaksen dodaten okras. V solo hodim z veseljem, le zaradi Ane in Davida. Povsod smo skupaj. V mestu, v šoli, celo v istih klopeh sedimo in se pogovarjamo o različnih stvareh.

NEXT?
23. julij 2015
Next
23. julij 2015
Nekega dne se je vse spremenilo. Na šolo je prišla punca, lepša od mene! David se ji je ponudil razkazati šolo. Postala sem ljubosumna. Ta ženska je uničila vse! Z Davidom se ne dobivava več, ne ljubkuje me in niti ne govori z mano. Odločila sem se, da se spremenim.
23. julij 2015
Ful dobro next
24. julij 2015
Aja, zgodba je realna in ni izmisljena... tak da bo jasno
25. julij 2015
Pobarvala sem si nohte in postrigla lase, katere je David rad božal, namazala sem si oči, se preoblekla, naslednji dan pa sem v šolo prišla kot neznanka. Noben me ni poznal, noben me ni ogovarjal, kako lepo zgledam, celo Ana se je spraševala, če sem nova. Do mene je prišel David in mi ponudil sprehod po šoli. Takoj po pouku je do mene pristopila Ana in mi rekla: "ej, a veš da si Davidu všeč?"
25. julij 2015
next
25. julij 2015
Sorc.. Neki sn zasralaa.... Bom novo temo odprlaa
04. oktober 2015
Ok, das lahko link?
04. oktober 2015
Ne sej... A mas fejs... Ti u zasebca posilaam
04. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg