Forum
okj supr
25. december 2014
u172703
u172703
Nextam lohk dons al pa v ponedeljek. Ok?
25. december 2014
u172703
u172703
OK, zdaj bom jz nextala. Upam da vam bo všeč. Sicer je pa to res super zgodbica. Aja, pa vesel božič in srečno novo leto. Enjoy!
-----------
Tom:
Ko sem se zavedel, sem ležal v bolniški sobi. Vse, česar sem se spominjal je bil padec in nato tema. Odprl sem oči.
Zagledal sem Jenny, ki je strmela v mene. Poskušal sem nekaj reči, a sem imel usta prekrita z dihalno napravo. Ko je Jenny ugotovila, da sem se zbudil je stekla iz sobe. Čez nekaj minut se je vrnila z zdravnikom.

Jenny:
Tom je odprl oči. Stekla sem iz sobe in se vrnila z zdravnikom. Le-ta je pregledal Toma in mu nato odstranil dihalno napravo. Zdravnik je Toma najprej vprašal nekaj stvari, nato pa je odšel iz sobe ter meni in Tomu pustil, da se pogovoriva. ( T-Tom,J-jaz)
J: Kako si?
T: Dobro. Kaj se je zgodilo?
J: Po lestvi smo šli iz studia, ti pa si padel z lestve. Zdaj ležiš tu.
T:Koliko časa že ležim tukaj?
J: Nekaj ur.
T: In kaj so rekli zdravniki? Bom preživel?
J: Seveda boš. Rekli so, da je tvoje zdravstveno stanje stabilno.
T: V redu.
Nato je v sobo prišel zdravnik:" Gospod Beck, kmalu boste lahko šli domov. Samo še nekaj pregledov opravimo. Vas, pa bi prosil da greste ven iz sobe."
Odšla sem iz sobe. V sobo je vstopilo še nekaj zdravnikov.
--------------------
Upam, da vam je všeč in da sploh še kdo to bere.
25. december 2014
itak da je ful dobr
next!
25. december 2014
Waaaaaw. Supeeer *0*
Neeext+nova bralka
06. januar 2015
Supr pišš!!!
Nextttt!+nova bralka;-)
07. februar 2015
u172703
u172703
Vidim da že dolgo ni blo nexta. I'm sorry. Mam ful dela za šolo. Ampak se mi je dalo napisat next. Pa vesela sm da, vam je všeč in da še kdo bere. Enjoy:-)
******Jenny******
Čakala sem zunaj v čakalnici. Upam da bo lahko kmalu prišel ven. Grozno ga je gledati priklopljenega na aparate. Zdravniki so čez kake pol ure prišli ven. "Sporočiti vam moramo žalostno novico"je začel prvi zdravnik"Kljub temu, da je njegovo zdravje stabilno, smo odkrili, da ima raka že približno 3 tedne. Še zmeraj mu lahko pomagamo. Nekaj operacij in bo v redu. Na srečo smo to hitro odkrili." Nato je odšel. Sesedla sem se na stol. Obraz sem si prekrila z rokami in začela jokati. Kaj če operacija ne bo uspešna? Kaj če ne preživi?
------------------------
Hope you♥it. Next?
08. februar 2015
next!!!
08. februar 2015
Next!
08. februar 2015
u190859
u190859
Ful Dobra zgodba bitte pišite se naprej ne morem nehati brat ful je dobr

NEXT!!!!!!!! NUJNO!!!!!!!!
16. marec 2015
u190859
u190859
Ne zdej nehati pisat
16. marec 2015
u190859
u190859
Bitte ne posnemi tv tm se konča dlih takrat k je najbolj zanimivo in pol trajajo reklame v nedogled
Ti ful sovrazm in nism edina
Tko da BITTE ne posnemi
16. marec 2015
u190859
u190859
Ne zdej nehati pisat
18. marec 2015
Prosiiiiim nadaljuj tok dobr piss!!!!!!!!!!ze 4 mesce cakamo nadaljevanje pa fuuuul ns zanima kaj se bo zgodiiiil!!!!!!can't wait
15. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!nuuuuujn!!!!!
15. junij 2015
Next
17. julij 2015
Next plisss
26. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg