Forum
Sm Hanna hodim u 9 razred u Manhattnu. moja naj frendica je Amy Smith<3

no okej..
Zgodilo se je 12.3 pr nas u manhattnu ko sm po tv vidle reklamo do na nekm resničnostm šovu k se kliče "make a wish" da ispoujujejo žejle moja amy me je na skrivaj prjaula sam js tega nism vedla
tm izpounjujejo celo uro sam željo tko 15 želj in enkrt so mene zbral in k smo tja pršl je blo neki od ene želje z bieberjou... in potem se je oglassil mikrofon.......

Hočš vedt kaj je blo iz mikrofona slišat?? .... napiš NEXT
05. januar 2014
Next
05. januar 2014
NEXT
05. januar 2014
nextttttt
05. januar 2014
u139441
u139441
neeeeeeeeexti
05. januar 2014
wma
neyt
05. januar 2014
next
05. januar 2014
next
05. januar 2014
iz mikrofona je blo slišat...... čs je za zadnjo željo danes! in to je želja Hanne Omegle!
js sm bla uno: fakk*o* kaj? omojbogg!!! ... uno full heppiiiii<33 in pol je povedo un tipo tut kdo je željo pa use prosu in to in pol js uno kaj nej bi pa meni mogl ispount,, al kaka nej bi bla ta želja??.. in pol je blo prou tako kr se spomnm: Hanna a je tebi ušeč justin?.. in js uno: jaa omg fulll! in pol so me prosl če zapojem pesm baby in js uno trema in tko :/ tam u studiju je blo res enih 10 000 ljudi <33 in js pojem in pridem do refrena in slišmmm..... glassekk od justina omojbogg ojoj js sm se začela dobesedno jokat!
in pol smo se objemckala uff<33 js sm bla res uno : sanjam???

http://24.media.tumblr.com/tumblr_meb46xRVDn1r9grino1_500.png

in potem sm slišala še eno novico...... Hočeš slišat? napiši NEXTTTTTT
05. januar 2014
next takoj ceprow nism beliberka je ta zgodba ful carska
05. januar 2014
to je resnična zgodba
05. januar 2014
ja no pac sej
05. januar 2014
omg srečnica
05. januar 2014
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. januar 2014
slišala sem.... da sm osvojila na nagradni igri ki je hkrati potekala 1000$ in 3 katre za jusinou koncert v New Yorku! ena karta je moja druge dve sem dala amy in emily

še zdej hranim sliko! nato smo šle na koncert in ke bilo ful hudo saj se je nekaj spet zgodilo........ Hočeš vedeti kaj?.. NeXTaj!
05. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! Piši malo bolj dalše!!!! moj nasvet :-)))
05. januar 2014
nextttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
05. januar 2014
Next
05. januar 2014
u152390
u152390
next
05. januar 2014
next
05. januar 2014
koncert se je bližal sredini in meni in amy je bilo res hudo.. emily pa ne najbol ker ga ne posluša ampak sem mogla njej dati karto kr je bla nad tem ful naudušena. nato je po pa desetih pesmmih meu manši premor in na odr je prišeu nek tip ki je imen u rokaš ogromne žogice. use tri smo se začudeno pogledale kr so ble res velike O-0 ble so rumena(najmanjši dobitek),zelena (srednji) in modra(največji zadetek!).. ta fant je govoril približno 5 minut potem pa je vrgel nekakšne žogice navodile je bilo: kdor ulovi žogico naj priteče na oder!

nato je moja frendica eil ulovila modro žogico!... bila sm ljubosumna ker ona ne posluša justina in semi je zdelo res brez veze da bi ona kaj dobiila... nato je šla na oder in čakala uvrsi .. u vrsti je bilo 15 ljudi ... ko je prišla emily na vrso je odprla žogico notri je bil papirček in na njem je pisalo : 1. nagrada spoznanje justina..... to je morala na glas prebrati na zlat mikrofon js sm bla čist iz sebe... kr sem si tega res želela ..nato je rekla: jas ne poslušam justina... zato bi mojo nagrado predala moji najbolši hanni omegle
...................................................jas sm **jokala**........................................
res sm bila usa waww****** in nato so rekli da naj grem po koncu koncerta pri zadnjem izhodu levo nato po hodniku naprej u sobo z imenom:justin bieber.... konec je bilo koncerta in jas sm šla po navodilih v sobo in potem......kdo me je čakal tam.kaj sem počela?.. NEXTAJ<333
05. januar 2014
Nexttt nujno!
05. januar 2014
next!!!!
05. januar 2014
Next
05. januar 2014
neext
05. januar 2014
nextt
05. januar 2014
u139441
u139441
Neeeeeexti
05. januar 2014
u sobi je il justin...***joala sm*** res res... in zraven njega pa neka maserka ker mo je masirala noko kt mu po usakem koncert more nujno zaradi izmučenosti nato je šla ven ostala sva sama res bi mu js 100000000000000 reči povedala ampak nisem mogla reč nič na use kar me je uprašal sem bila tiho kr sem bla čisto iz sebe! no sej si predstauljate kako je če vidiš in gledaš justina ki je par centimetrou pred tabo... nato sm končno spregovorila res sm mu use povedala kar sem upala use se in use.... nato je na mizi čakalo darilce odprla sem ga in notri je bila tale najlepša obleka

priznam nisem vedela zakaj obleka...,zakaj meni?...,kako?...,kaj?...
justin je rekel da me čaka presenečenje nato sva se z avtom

odpeljala nekam kjer je bilo tako lepo..... ja k njemu domov.. v tej vili ki je res ogromna.. imate malo več slik da si lahko predstavljate njegovo življenje...

pri njemu sem preživela 3 dni.. imela sem tudi svojo spalnico..

res waw ane?****.... prvi dan sva šla na sladoled...teniis..in mnnogo stvari dugi dan je prirejal zabavo..in za to je bila namenjena obleka ki sem jo dobila .. :*
in odprla sem vrata sobe v kateri jee bila zabava in tam sem zagledala......

Koga sem zagledala? hoeš vedetii..? NEXTAJ
05. januar 2014
Nextiiiiiiii
05. januar 2014
nexttttt
05. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg