Forum
u15323
u15323
zjutri se zbidim. o ne boli me glava in ravno dons k mamo športn dan. spet gremo na pohod. zjutri se pred šolo dubimo s sušolkami. anja(bf) prav da je učeri vidla enga ful cute tipa ampak da ne ve kdo je ker ga je prvič vidla. prav da je najlepši tip kr ga je kdaj vidla. sama se zasmejim in uprašam tejo če gre na isti pohod k js al se je odločila za kerga druzga. in kakšna sreča use (teja, anja, darja in js) gremo na isti pohod. anji sm med potjo razlagala o enmu filmu od učeri k se je mim ns zapelu motor. ob cesti se je ustavu in vidla sm da je fnt k se je prej vozu snel čelado. mel je svetlo rjave srednje dolge lase in božanski obrz. obrz je bil tuk božanski kot nejgov telo. in potem me je pogledu s svojimi modrimi očmi. sej bi blo nurmaln da bi pugled mal umaknu tuk da bi si oddahnla od njegove lepote ampak on me je kr gledu in gledu naravnost u uči. in pol me anja rukne pa reče da je to tist fnt k ga je vidla učeri. nism bla zaduvolna da smo mogl naprej ampak kr je treba je pač treba. duma sm se vrgla na postlo zaprla uči in razmišlala o tem fantu. pol pa slišm smeh pred našo hišo. grem k oknu in pugledam vn. naprej nism mogla vrjet kva sm vidla. ampak vidla sm njega, bil je on in spet je pogled usmeru vame. hitr sm se umaklna od okna in razmišlala kva dela tle???
12. julij 2010
u15323
u15323
nadaljujm?
12. julij 2010
mhm
12. julij 2010
u20705
u20705
ja nadaljuj!
12. julij 2010
u15323
u15323
spet sm se pomankla k oknski polici in pogledala dol. zdej je zravn nega stal še en fant. smejala sta se in mi pokazala nej pridm vn. brez da bi kej razmišlala sm šla u kopalnco si popravla frizuro in makeup pol pa sm šla vn. fant ki sm ga že dvakrat vidla je reku živjo in mi puvedu da mu je ime Rok.
R- rok, J- jz, P- peter
J- iz kje pa sta? k vaju še nikol nism vidla tle?.
R- na pučitncah pr moji babi.
spet sta se začela smejat.
P- no lej zdej pa zares. če ti tvoji dumači kej pumenjo, in nočš da bi se ti kej zgudil, pejt z nama pa bo use okej.
J- kva vama pa je?? itak da ne grem nikamor z vama!
R- resno ti pravm da pejt z nama če nočš da se tvojim tastarim kej zgudi. takoj!
prjel me je za roko in me putegnu k seb. zdej sm upazla da smrdi po cigaretah in alkoholu. pelala sta me za eno hišo in Peter je reku da bo takoj nazaj, sam neki gre iskat da bo zabava bol zanimiva.
J- kva hočta narest z mano? a me lohka pustiš namer!
R- sam mal se bomo zabaval.
J- pust me na mer če ne bom začela kričat!
R- kr krič če čš tle te itak ne bo nuben slišu.
spet me je začel ubjemat in me poljubil. ne tko kukr sm si predstavlala da me bo. ni bil nežen ampak zlo grob. začela sm ga odrivat, ampak brez uspeha ker je bil premočn. slišala sm da se je umes smeju in mi začel udpenat jopco. začela sm kričat in ga brcat ampak ni nehu. takrt pa sm slišala da je še en pršu. najprej sm mislna da je petr pršu nazaj ampak ni bil on. N- nejc
N- pust jo namer kreten p********!
R- ti mi boš reku kva nej delam. zgin od kjer si pršu!
N- pust jo sm ti reku!
J- prosm a lohka kdo pumaga!!!
takrt sm slišala da sta se začela tepst. Roka je tist fnt vrgu na tla in ga začel tepst po ubrazu. js sm sam začela tečt in nadna stvar k sm jo vidla je bla da je fanta k me je rešu neki udarl po glavi.
13. julij 2010
u15323
u15323
naprej?
13. julij 2010
nadaljuj please sam blj slovensko !! prosimmm!! sej nec ne tezim!!
13. julij 2010
u15323
u15323
okej bom probala bol po slovensko
13. julij 2010
hvala!! nadaljuj please!! (prosm)
13. julij 2010
u15323
u15323
odprla sm vrata svoje sobe in se vrgla na postlo. začela sm jokat in glih takrt je v mojo sobo pršla mami. M-mami
M- Leja, a si že puspravla omaro? a ti jokaš?
J- ne mami sam a veš te rože k mi jih je prnesla teta, mislm da sm alergična na njih.
M- nikol nisi bla na nič alergična. bom pa za vsak primer rože odnesla. lahko noč.
šla sm v kopalnco in si umila obrz, se šla skopat. k sm bla uredu sm šla na postlo in se zavila v odejo. kako se mi lohka nardi kej takšnga! najlepši fant kar sm jih kdaj vidla me je ravnokar hotu posilt. no zdej nism bla več prepričana v to da je bil najlepši sej sm mal vidla tut obrz od mojga "rešitelja". mel je zlo temne lase, skori črne in temne oči. mogla sm si priznat da sm se kar mal stresla k sm ga vidla. bil je neverjetno lep. in zakaj me je sploh rešu? zakaj se je šou stepst zarad mene? sama sm mela temno rjave lase s posameznimi svetlejšimi prameni. rekl so mi da mam čudovito postavo, ampak sama nisem bla takšnega mnenja. če sem mu bla ušeč še ne pomen da bi se mogu stepst zarad tega. šla sem spat ker sm bla preveč utrujena da bi še razmišlala. sanjala sem o fantu k sem ga vidla prejšno noč. ko sm se zbudila sem še malo razmišalala o sanjah in ugotovila da sm se najbrž zaljubila v tega fanta. nujno ga morem še enkrat vidt! hvala bogu mi ni blo treba v šolo ker so se začele dvotedenske počitnice! odločila sm se da grem malo na zrak in ko sm stopila ven je na klopi pred hišo sedel on.
13. julij 2010
u15323
u15323
nadaljujm?
13. julij 2010
u15323
u15323
tut če hočte da nadaljujm boste mogl mal počakat.
13. julij 2010
ja nadaljuj pliss!!!
in hvala
13. julij 2010
u20705
u20705
nadaljujj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. julij 2010
u15323
u15323
nehala bom pisat in nehala sem pisat ker je bednoooo
19. julij 2010