Forum
Pisala bom zgodbo. Ker bo moja 1. se ne čudt če ne bo perfeckt.
Ime mi je Isabel. Imam očeta iz Brazilije in 2 leti staro polsestro. Ponoči pa imam nekaj miljonov oboževalcev. Seveda jih nimam v resnici le kadar nemorm predstavljati sanjarim. Zadnje čase sanjarim, da sem slavna pevka z imenom Aba Abedi. Moja največja želja je da bi imela najboljšo prijateljico, ker je ta s katero sem zdaj »najboljša prijateljica« prava sovražnica in take kot je ona res ne morem imeti niti za prijateljico kaj šele NAJBOLJŠO prijateljico. Ta moja »najboljša prijateljica« je Lola. Pred kratkim je na našo šolo prišla nova učenka Dagmar, ki je zelo čudna. Ker sem tudi jaz bila nova sem želela postati prijateljica z Meto, ki pa je kot sem kasneje ugotovila zelo vzvišena in slučajno je prišla k nam in hotela na wc ravno ko se je moj oče tuširal. Takrat sem pač sprejela da bom o najboljši prijateljici lahko le sanjala vseeno pa sm svojo željo napisala na listek in poslala v nebo z balonom. Tu pa se tudi vse šele začne.
2 NEXTA pa nadaljujem

ali naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2012
kadar ne morem zaspati si nekaj predstavljam in sanjrarim* (tam sm neki popravlala pa je pol čudn stavk ratu)
23. maj 2012
NEXT. en predlog: lohk bi bla 15 stara
23. maj 2012
aja še slike,
Isabel:

oče:

polsestra:

ko Isabel sanjari da je Aba Abedi si predstavlja da je taka:

Lola:

Dagmar:

Meta:

26. maj 2012
ups polsestra je:

26. maj 2012
dej plis nexti sam zame noo...nebom nextala svoje zgodbice dokler ti ne nextaš te!!!
26. maj 2012
ok ok..sam da boš nextala svojo
26. maj 2012
Oče se je vrnil z dolgega potovanja. Že na vratih me je pobožal po laseh in se nasmehnil. Velikokrat mi je govoril, da sta z mamo želela sinčka ampak, ker sm že ob rojstvu izgledala močno in nepremagljivo kar ne moreta skriti ponosa nad mano. Bilo je že pozno zato sem stekla v svojo sobo in v posteljo. Nisem mogla zaspati zato sm si predstavljala da sm Aba Abedi in da sm stara 15. Sem najbolj slavna pevka z ogromno oboževalci in denarja saj na pesem zaslužim 5 miljonov in pol. Kupila sem nam hišo:

Mami je medicinska sestra zato ima sobo za paciente:

Obožuje tudi borilne veščine in ima posebno sobo kjer vadi vse mogoče in tja ni pametno vstopati če je prej nekako ne obvestiš:

Oče rad slika zato ima slikarski atelje:

Obožuje tudi gledanje filmov in za to ima poseben domači kino:

Polsestra ima svojo sobo:

jaz pa imam seveda največ sob. Soba za plezanje:

Plesna soba:

Soba za raziskovanje. V njej se pretvarjam da sm raziskovalka:

Glasbena soba:

Soba strahov. V njej se na raznih zabavah skrivamo in strašimo, kličemo duhove, ipd.:
http://www.scrapbookpages.com/mauthausen/MauthausenPhotos/GasChamber/CreepyRoom02.jpg
Ampak vse to je samo kadar si predstavljam da sm Aba Abedi. V resnici sploh nisem slavna, nimam oboževalcev in nisem bogata. Prav tako nimamo take hiše in vseh teh sob. To, da je mami medicinska sestra in da ima rada borilne veščine pa je res. Tudi to da oče rad slika in gleda filme je res.
26. maj 2012
tokrat pa res hočem 2 NEXTA
26. maj 2012
nexti plisss
26. maj 2012
še 1
26. maj 2012
neext
26. maj 2012
že pišem pa tnx k bereta
26. maj 2012
nb : )
26. maj 2012
next
26. maj 2012
No v resnici sem stara 9 oz. 9 pa pol. Moje pravo ime je Isabel Henze. Ime mi je izbrala mama, priimek imam pa po očetu. Očeta kličem papaj ((izgovori se papej)). Velikokrat se pogovarjava portugalsko.
Nehala sem sanjariti in razmišljati saj mi je budilka povedala da je sredino jutro in da je ura pol osmih kar je čas za u šolo. Z mamo sva zajtrkovali ((nje vam prej nisem predstavila zato vam jo bom zdej)) in bila sem vznemirjena. Kadar sm vznemirjena me srbi glava in tokrat me je zelo. Stanujemo v Tržiču kjer je tudi šola, ki me je čakala.
Mami ima do bolnišnice 20 minut vožnje, oče pa ima svoj slikarski atelje tudi blizu. Zraven nas živita babica in dedek, ki imata restavracijo in polsestra, ki ji je ime Renata je večino časa pri njima. Šola se je komaj začela zato sem še iskala najboljšo prijateljico. Z upanjem sem odšla v šolo. Prišla sem v razred kjer so vsi tekali okoli ali klepetali v kakšnem kotičku, dva pa sta se obmetavala z mokrimi gobami. Punce smo bile jst, Dagmar, Meta, in še tri, ki so sedele pri Meti. Bilo nas je malo v primerjavi s fanti, ki jih je bilo polno. Usedla sm se k dvema fantoma in čez pou ure, ko se je pouk že začel je prišla tudi Dagmar, ki se je usedla k nam.
Punce, ki so sedele pri Meti:

babi:

26. maj 2012
Ta dan smo imeli gospodinjstvo in učili smo se razkosati piščanca. Sovražim piščance. Kot živalce jih imam rada ampak kot hrano jih sovražim. Dagmar pa jih obožuje. Če sem hotela opazovati učiteljico sem morala glavo tiščati ravno v njene lase. Učiteljica, ki ji je bilo ime gospa Žnidar je povedala, da bo naša šola kmalu praznovala 100 let. Dagmar je povedala, da je njen vzdevek Dag in vprašala ali je moj Is. Ni mi bilo do pogovora z njo zato sva se na hitro skregali. Hotela sm se presesti a ob edinem prostem mestu je bila lslika velikega pajka jaz pa imam fobijo pred pajki zato sem morala ostati pri Dagmar. Odločila sem se, da bom mamo še tisti dan prosila naj gospe Žnidar pove za mojo fobijo pred pajki. Ko sem prišla domov pa je mama že odšla v službo. Imela je popoldansko izmeno kar je pomenilo, da se bo vrnila šele zvečer. Papaj je pripravil ribe in jst ribe obožujem. Babi jih sicer ne mara ampak jst, mami in papaj jih obožujemo. Oče mi pravi tudi fiška, ker jih imam tako rada.
O-oče, j-jst
o: kako je bilo v šoli
j: (s polnimi usti) dobo e bo
saj se niti nisem zlagala. Po odmoru je bilo nekoliko bolje saj Dagmar ni več toliko smrdela. Punce, ki sedijo pri Meti pa so me povabile zraven k igri. Ime jim je bilo Metka, Marjeta in Mojca. ((naštela sm jih v takšnem vrsten redu kot so zgoraj slike, da boste vedeli katera je katera)). Torej se papaju niti nisem zlagala glede tega kako je bilo. Prišla je babi in me povabila v restavracijo, ki jo je bilo potrebno še urediti. Dedek je pleskal robove in kote, babi in jst pa stene. Imeli smo čepice iz časopisnega papirja, nismo pa imeli halij zato se je mama zvečer zelo jezila, ko sem vsa popacana prišla domov. Papaj mi je pomagal popraviti računalnik in medtem sem ga prosila, da se pogovori z gospo Žnidar o moji fobiji pred pajki.
26. maj 2012
next
27. maj 2012
next
(nekj podobnga sem pa že brala v eni knigi, samo da je tam punca imela fobijo pred žabami)
03. junij 2012
¸next
03. junij 2012
em pišem namest Anax..rekla je da bo nekstala okol 20:00 in ja...idejo je dubla v Prihaja Lola kjer ima Lola Veloso fobijo pred žabami sej pol se bo zgodba drugač razvila (gospodar prstanov ali harry potter al pa kej tazga..vampirji, volkodlaki)
03. junij 2012
evo..pišem next. pa šušy plis ne jim cele zgodbe povedat nooo
03. junij 2012
neexttt
03. junij 2012
Naslednji dan sm šla v šolo in k meni je pristopil čudovit fant. Ime mu je bilo Frodo Imea. Vprašala sm ga s kot je a mi ni odgovoril in temu se je izogibal. tudi učiteljica ni vedla in nihče na šoli. Vedela sm le da je sin smrtnega sovražnika mojega očeta in da ga ljubim, on pa ljubi mene saj sva v naslednjem odmoru začela hodit. Njegov oče je bil Aragorn Imea. Ko sm prišla domov in to povedala očetu se je vidlo da ni bil vesel pa čez nekaj časa se je odločil da zamere med očetoma nesmejo ovirati otrok pri ljubezni in se s tem sprijaznil.
Aragorn Imea:

Frodo Imea:

03. junij 2012
NEXTAM KO DOBIM 2 NEXTA
03. junij 2012
nextt
03. junij 2012
Vete že kakšne sobe imam v sanjah...no v resnici imam tako sobo:

in papaj mi je predlagal da bi jo skupaj preuredila in sva jo. Zdaj mi je veliko bolj všeč:

Ker mi je pomagal pri prenavljanju sem jst njemu pri gospodinjskih opravilih in tudi odtok sem mu pomagala odmašiti. Zamenjala sm žarnice in zašila strgane obleke, pripravila majonezo, papaj pa jo je namazal v sendviče, seveda sm se tudi naličila in lepo oblekla, in zdepilirala da sm bila prava lepotica. Odstranila sm še trdovratne madeže z oblek in tako sva pričakala mamo. Imela je rojstni dan in ko je prišla iz službe ter zagledala vse to je bila presrečna. Spat sm odšla bolj zgodaj in slišala sm kako papaj razlaga mami o mojem novem fantu. Ulila se mi je kri iz nosa in ko sm to uredila sem ponesreči ruknila v posodico ki se je razbila. Pospravila sm črepinje in pobrskala po predalih ter dala ves najden denar v šparavc da si bom kupila novo. Šele po vseh teh opravkih sm legla v posteljo ampak zaspala nisem saj sm si predstavljala da sm slavna Aba Abedi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 NEXT še rabim (mal sm zmanšala število nextov zarad nove bralke ℓιℓү*ριxii )
03. junij 2012
next
03. junij 2012
No pri 9 letih že postajaš dama in moraš imeti nekatere stvari vedno pri sebi. Tako sm se zjutraj zbudila in si tokrat v torbo dala stvari, ki jih po navadi ne nosim v šolo:
-potni list in osebno izkaznico
-ključe
-mobitel
-vlažilno kremo
-denarnico
-krtačo za lase z ogledalom
-žvečilne gumije z okusom mentola
-škarjice
-odišavljene vlažilne robčke
-šminko za ustnice
-i-pod
-trakove za depilacijo
pozabila pa sem na zvezke in peresnico, športno opremo in pribor za likovno...skratka to kar potrebuješ ko greš v šolo.
03. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg