Forum
u181827
u181827
Oki imam temo strašne zgodbe. Ideje sem dobilam iz neke knjige rabim pet next.ov.
27. oktober 2014
u180693
u180693
next
27. oktober 2014
u181827
u181827
tnx
27. oktober 2014
Grethan
Grethan
next
27. oktober 2014
u181827
u181827
oki kmalu bo 1.
27. oktober 2014
Grethan
Grethan
dej jo že napiš
27. oktober 2014
u181827
u181827
DEDKOVA STARA HIŠA
Bila je ndelja, ko sem šla na obisk k prijateljici Kaji. Hotela sem prespari pri njej. Cel dan sva se potepali po vasi, potem pa je Kaja vprašala, če greva pogledat dedkovo hišo. Dedek je pokopan že 10 let! Umrl je na petek 13. Mislila sem, da se ljudje šalijo o tem dnevu, zato sem Kaji pripovedovala vice. Nisem vedela, da je njegov simbol črni maček. Naenkrat je nekdo potrkal na vrata. Bil je naš sosed. Stekel je v kopalnico, nato pa izginil. Iz kopalnice je začela teči kri. Stekli sva v drugo sobo in iz starih lesenih desk je tekla kri, tudi po stropu! V okno se je zaletel mrtvec-bil je sosed. Stekli sva skozi vrata, zunaj pa je iz zemlje na površje prišel....DEDEK! Začeli sva kričati, saj naju je bilo zelo starh! Z avtom je nekdo zbil dedka.Dve osebi sta stekli v avto in oddrveli starn, dedek pa je začel teči za njima. Zaletel se je v zadnji del avta, ko se je ustavil. Dedek ni mogel več teči, saj je bil utrujen. Avto je peljal naprej, za njim pa je hodila cela četa mrtvecev, med katerimi je bil tudi sosed. Nikoli se niso ustavili, mogoče še danes hodijo po cesti! Kdo ve?
27. oktober 2014
u181827
u181827
Oki. Upam, da vam je bila ta všeč. Dobivam ideje za druge, zato le potrpite!
27. oktober 2014
neeext
27. oktober 2014
Grethan
Grethan
neeeexttttttttttttt
27. oktober 2014
u181827
u181827
naj vas opomnim, da se te zgodbe ne dogajajo meni!
27. oktober 2014
u180693
u180693
next
27. oktober 2014
u181827
u181827
SMRT MOJE PRIJATELJICE
To sem jaz, Majda. Hodim v srednjo šolo. Nekega dne sva s prijateljico Ano šli domov skupaj. Zelo sva bili žejni, zato sva šli v bar, ki je bil nedaleč stran.V baru so bili možje, potetovirani in mišičasti. Niso bili verni. Vsi so naju opazovali, saj sva imeli skuter, možakarji pa dirkalne motorje. Ko sva popili, sva prestrašeni stekli z bara si nadeli čelade, ter se odpeljali. Bilo je zelo grozno. Ko sva se bližali križišču sva naketeli na težave. Možakarji so se z motorji pripeljali do naju. Na srečo so pod drevesom stali policisti. Zakričali sva:''NA POMOČ!'' Policisti so nas zagledali in stekli v avto. Možakarji so videli, da jih lovijo policisti, zato so povzročili prometno nesrečo in zleteli sva čez ograjo. Vstala sem in vprašala Ano če je v redu. Ni mi odgovorila. Policistom sem rekla, naj pokličejo reševalce, ki so Ano odpeljali v bolnišnico, jaz pa sem doma staršem povedala, kaj se je zgodilo. Policisti, so nas obvestili, da so možakarje odpeljali v zapor. Naslednji dan smo odšli v bolnišnico h Ani na obisk. Z nami se je pogovoril zdravnik in povedal, da je z Ano vse vredu in da mora počivati. Po nekaj tednih je prišla domov in nekaj dni za tem, se je zgodilo... Šli sva iz šole, ko jo je nenadoma začelo nekaj dušiti. Hotela sem poklicati pomoč a je bilo prepozno. Ana je urla. Šla sem na pogreb, da se od nje poslovim. Ane in najinih dogodivščin ne bom nikoli pozabila.
27. oktober 2014
u181346
u181346
neext
27. oktober 2014
u181407
u181407
Neext
27. oktober 2014
u181827
u181827
ESTHER SE VRAČA
Bil je običajen petek, sploh ne petek 13. Z bratrancem sva se odločila gledati veliko grozljivk:Unborn, Sinister, Paranormalno... Med njimi je bila tudi grozljivka z naslovom 'Orphan'. Meni se je zdela dolgočasna, zato sem jo hotela zabrisati iz računalnika, pa ni šlo. Rene je vstrajal, da si jo ogledava in sva si jo... Zgodba je govorila o deklici Esther, ki sta jo posvojila dva rejnika zaradi izgube otroka, ki se ni mogel roditi. Esther je bila mlada, nadarjena deklicam ki je rada slikala. Njena družina je umrla v požaru...no, vsaj šlo naj bi za požig. V celotem filmu je Esther pobila veliko ljudi, ampak je niso ujeli, saj se je pretvarjala, da je dobra, mila deklica, ki je malenkost drugačna os drugih vrstnikov. Tudi v šoli ji ni bilo prijetno, v parku pa je z igral porinila majhno, nič krivo deklico... Po ogledani grozljivki sva si zunaj postavila šotor in šla spat. Mene so tlačile grozne nočne more o tisti srhljivi deklici in pobijanju. Zbudila sem Reneja in ga vprašala, če je imel kakšne nočne more. Rekel je, da jih je tudi on imel in, ko jih je opisal, so bile enake kot moje. Sanjala sva, kako je deklica obesila svojo ''sestrico'' na drevesu, ki sem ga dobro poznala, saj je bilo moje najlubše. Odhitela sva h drevesu, da bi se prepričala, če so bile samo neumne sanje. Ampak izkazalo se je, da niso bile samo ''sanje''. Videla sva vrv, ki je bila obešena na drevo. Takrat sva se zelo ustrašila in z vso močjo stekla nazaj v šotor in zaspala. Naslednje jutro sem vprašala Reneja, ali se česa spomni (deklice, ogleda grozljivke, drevesa,...)? Pa se ni spomnil ničesar, samo ogleda grozljivke in spanja v šotoru. A JAZ VEM, DA SE JE TO ZGODILO!
27. oktober 2014
Neeeeeeeext *-*
28. oktober 2014
u181407
u181407
Neext!!!
28. oktober 2014
Grethan
Grethan
nexxttttt
28. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani