Forum
Hellow:3
Tole je moja ne vem koka zgodbica. Vse se bo šlo o Spongebobu in njegovih prijateljih, tako da upam, da bo uspelo.
Enjoy!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello!

Sem Spongebob in nekateri me že poznate iz vseh risank o meni. A morem vam povedat, da so tam opisali le delček mojega življenja. Moje življenje je v bistvu čisto drugačno. A, začnimo od začetka.
Imam najboljšega prijatelja Patricka, s katerim se včasih skregava. Imam tudi soseda Squidwarda, ki ga nonstop spravljam ob živce.
Seveda pa hodim tudi na delo v Krusty Krab. Moj šef je g. Krabs. Imam pa seveda tudi BFF Sandy, veverico, ki prihaja iz Teksasa. V mojem življenju pa ne manjka niti tekmec. Plankton. Seveda pa je tukaj tudi moja ljubljena domača žival. Polž Gary, ki mijavka kot mačka. Včasih se skregava, a se pobotava najhitreje po eni uri. Živim pa pod vodo v hiši, ki je ananas. A NI ZA POJEST!!!
Tukaj pa so še slike, če nas slučajno ne poznate.
Jaz in Patrick:

Sandy:

Click^^

Plankton in g. Krabs:

Squidward:

Gary in jaz:

Tako, to je za danes vse, jutri pa vam bom opisal, kako je bilo, ko sem se odločil za domačo žival - polža, ki mijavka.
Nasvidenje!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vam je všeč^^ ?
Poljubčke in Pozdravčke,
Lara:3
17. oktober 2012
nekšt takoj. AWESOME!!!!
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
nextaj no ;'c
17. oktober 2012
Hwala wama pa prooošm povejta še komu:*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -

Hello!

Spet smo skupaj in obljubil sem vam, da vam bom predstavil dogodek, ko se kupil Garya..

Ko sem se tisti dan vstal sem se oblekel, umil, pojedel zajtrk in odšel v Krusty Krab na delo.

Tam se pekel hamburgerje za vse in se po tretji uri odpravil domov. Ko sem prišel domov, pa sem dobil željo, po domači živali, ko sem na televiziji videl neko ribo in njeno mravljo. Odpravil sem se v trgovino za živali, kjer mi je v oči takoj skočil polž.
Povprašal sem koliko stane, trgovec pa mi je odgovoril, da je zastonj, ker je ničvreden. Bil sem jezen na trgovca, zato sem vzel polža in hotel oditi. A potem me je prodajalec vstavil in rekel:
''Pazite, ta polž mijavka!''
Začudil sem se, debelo pogledal in odšel. Ko sva prišla domov, sva se skupaj zabavala in igrala, skratka bilo je zelo lepo. Ko pa sem zvečer odhajal spat, sem Garya (kakor sem ga imenoval) položil v lepo obloženo škatlo. Sam sem se odpravil k svojim postelji, vendar je Gary nenehno lezel ven iz škatle, zato sem mu pustil, da spi poleg mene. Ulegel se je na tla in zaspal. Bil je tako srčkan! Nekaj časa sem ga še opazoval, potem pa sem tudi sam utonil v spanec.
Tukaj, pa so še slike:
Moja hiša:

Squidwardova hiša:

Patrickova hiša:

Tako, to je za danes vse, jutri pa vam bom povedal, kako je bilo, ko sem se naskrivaj priplazil v Squidwardovo hišo in vzel njegovo zobno pasto.
Nasvidenje!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upam, da vam je všeč!
Poljubčke in Pozdravčke,
18. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt takoj I LUF YOU < 3333
18. oktober 2012
cuuuuute < 333
18. oktober 2012
u73804
u73804
nexttttttttttttttt
18. oktober 2012
nexttttttttttttttttttttttt
19. oktober 2012
Hwalaaa vam. Povejte še komu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hello!

Spet smo skupaj in obljubil sem vam, da vam bom predstavil dogodek, ko sem Squidwardu 'ukradel' zobno pasto.

Ko sem se vstal, sem se najedel, potem pa sme odšel v kopalnico. Hotel sem si umiti zobe, a paste nisem našel. Nisem vedel kaj naj naredim, dokler se nisem spomnil, da ima Squidward v svoji kopalnici prav posebno zobno pasto. Z okusom hruške. Ni mi preostalo drugega, kot da se splazim v njegovo hišo in jo vzamem.
Oblekel sem se in odšel. Potrkal sem na vrata sosedove hiše, a mi nihče ni odprl, zato sem vstopil. Zaslišal sem zvok vode in ugotovil, da se Squidward najverjetneje tušira. Potiho sem se priplazil v njegovo kopalnico, a se ugotovil, da tam sploh ni umivalnika in zobne ščetke ter paste. Zato sme odšel nazaj ven, v spalnico in tam se ga le odkril (umivalnik mislim). Seveda sem potem našel tudi sosedovo zobno pasto in lahko sem se odpravil domov.

Odhajal sem že proti domu, ko sem zaslišal glasen vzklik:
''KJE JE MOJA NOVA ZOBNA PASTA Z OKUSOM HRUŠKE?!!!''
Vedel sem, da krivda leti name, saj jo pasto pravkar držim v svojih rokah, zato sem se podvizal domov, še preden bi Squidward uspel pogledati čez okno in kaj opazil v mojem prijemu.
Ko sem prišel domov, sem prijel ščetko, si umil zobe, nato pa odšel nazaj proti Squidwardovi hiši, kjer sem pasto postavil na tla, pozvonil in zbežal. Skozi okno sem opazoval, kako je Squidward jezno odprl vrata, a se mu je pogled spremenil, ko je pred svojimi nogami opazil zobno pasto z okusom hruške.
Tukaj pa je še slika dneva:

NA SLIKI VIDITE HABURGER, KI SEM GA USTVARIL SAM. G. KRABU JE BIL VŠEČ, ZATO GA ODSLEJ LAHKO JESTE V KRUSTY KRABU.

Tako, to je za danes vse, naslednjič pa vam bom pripovedoval o tem, kako je bilo, ko smo se jaz, Sandy in Patrick odpravili po nakupih.
Nasvidenje!

Upam, da vam je všeč!
Poljubčke in Pozdravčke,
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
nnnnnnnnnnexttttttttttt
23. oktober 2012
u109822
u109822
Next^^
23. oktober 2012
Hwalaa vam. Povejte še komu.
Hello!

Spet smo skupaj in obljubil sem vam, da vam bom predstavil dogodek, ko smo se jaz, Sandy in Patrick odpravili po nakupih.

''Ja, Sandy, se že odpravljava...'' Ravnokar sem končal pogovor z Sandy. Patrick je prespal pri meni in, ker smo se z Sandy zmenili, da bomo odšli v trgovino, Patrick sploh ni odšel domov, ampak je kar direktno skupaj z mano odšel proti Sandyini 'hiši'.

Od tam, smo se odpravili po nakupih. Najprej smo odšli v trgovino z oblekami, kjer sem si kupil kratke hlače, Patrick si je kupil zapestnico in ogrlico, Sandy pa dolgo večerno obleko.

Potem smo se odpravili v trgovino z živili. Jaz sem kupil pomaranče, kivije, hrano za Garya, meso, zelenjavo, revijo, WC račko, kuhinjsko krpo, limone, orehe, šilček in bonbone za grlo.
Sandy je kupila: WC račko, kuhinjsko krpo, sadje, zelenjavo, lak za nohte, flomastre, baterije, kalkulator, meso, kruh in mleko.
In Patrick je kupil: meso, sadje, zelenjavo, mleko, kruh, WC račko, bonbone za grlo in kakav.

V trgovini smo se skratka odlično zabavali in odločil sem se, da to moramo ponoviti. Ko smo prišli iz trgovine smo se vsi skupaj odpravili k meni domov, kjer smo pojedli vse orehe in nahranili Garya. Dan je bil res lep, a proti popoldnevu je začelo deževati.
Tukaj pa je še slika dneva:

FUCK LOGIC!

Tako, to je za danes vse, naslednjič pa vam bom pripovedoval o tem, kako je bilo, ko sem v Krusty Krabu naredil čisto svoj hamburger (viden je že na prejšni sliki tedna).
Nasvidenje!

Upam, da vam je všeč!
Poljubčke in Pozdravčke,
10. november 2012
next
10. november 2012
neeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
10. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/welcome-to-london/44994/

Prosim, prosim prijavite se. Fuulj bi mi pomenl:*
10. november 2012
next!!