Forum
Hei !

Odločila sem se, da napišem eno zgodbico z naslovom "Spet ti !" . Ubistvu je zgodbica napisana po enmu najstniškem filmu z naslovom "You Again".Upam , da vam bo všeč.

Kakšna se vam zdi ta zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. januar 2012
No pa kr začnimo :

Odraščala sem v New Yorku. Obiskovala sem Harvard , najbolj priznano šolo kar jih pozanam. Lahko bi rekli , da nisem bila ravno najpopularnejša deklina na šoli in sem bila pogosto "žrtev" popularnih in razvajenih smrkovcev , ki mislijo , da lahko zavladajo šoli. Moja grozna prinčeska , mozoljast obraz in zobni aparat nista ravno dvignila moje samozavesti , kaj šele popularnosti.

Jaz (Marni):

Spominjam se , da smo neko poletje v šoli organizirali zelo pomembno košerkaško tekmo. Tam se je zbralo ogromno ljudi , med njimi tudi razigrane navijačice . Bila sem ena o njih ... in to kakšna ! *_* - ponavadi so navijačice Harvarda postavna dekleta , ki mahajo z cofki in se nalašč delajo neumne. No ja če preidemo h bistvu ... bila sem njihova maskota. Oblečena v krokodila sem se podila po igrišču vse dokler ni nastopil ta pomemben dan za zgodovino naše šole. Kot sem že omenila , so bili vsi zbrani v telovadnici. Moj brat je bil član košerkaške ekipe. Za razliko od mene je bil postaven in popularen član naše družbe. Njegovo ime je Will ( ljubkovalno ga imenujem Willy ) . Čeprav je bil na šoli deležen velikega slovesa je bil še vedno zvest nesebičnosti in zaščitniški za razliko od večine ljudi tega sloja.

Will:

Jaz krokodil :

Torej ... bližalo se je zadnjih 10 sekund tekme in Will je imel zmago na dlani. Še zadnji skok in vse bi bilo obločeno ... a zaradi mene žal ni bilo tako. V trenutku ko je želel vreči na koš me je neka naduta navijačica po imenu Christin porinila in BOOM zgodba je bila končana . Žoga je močno zgrešila koš in vse je bila moja krivda. Od takrat naprej so me učenci dobesedno odnesli iz šole in pri tem prepevali : "We are the champions" . Super ... zaradi moje nerodnosti sem se iz zgube spremenila v MAXIMUM zgubo !

Christin :

Okej ... pač tole zgodbo bom pisala po "poglavjih" in to je blo prvo poglavje. Zdaj nameravam napisat še drugo pol mi pa lohka poveste kako se vam zdi ...
16. januar 2012
2 ODRASTI ŽE !

Po mojem incidentu na košerkaški tekmi je še huje kot se spominjam , da je bilo ko sem bila fazanka. Takrat so me vsi zasovražili ni že prvi dan sem svoje kosilo izstrelila v glavo najpopularnejšega fanta na šoli . Na vsaki šoli je vedno nekdo , ki je tako slaven , da zasenči vse ostale. Pri nas sem bila to jaz. Pa nisem bila popularna v pozitivnem smislu ampak bolj v negativnem ... kakorkoli , fant , ki sem ga "polila" je bil Charlie. Uff kakšen fant ! V njega sem bila zatreskana vse od šestega razreda Osnovne šole.

Charlie :

Življenje se je počasi začelo obračati na bolje . Bližal se je konec šole in postala sem pridna maturantka. Za frizerja sedaj porabim več kot le 8 evrov in aparata nimam več. Postala sem uspešna poslovničarka . Svojo življensko zgodbo sem predstavila mladim ustvarjalcem in šef mi je podaril ORJAŠKO NAPREDOVANJE. Bila sem zelo vzghičena in ko sem mislila , da ne more iti nič bolje se je vse porušilo na trdna realna tla.

"Prenovljena jaz" :

next?
16. januar 2012
next
29. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg