Forum
Danes je 12 dan šole in vse je že po starem.Učitelji že grozijo z spraševanji in kontrolke se že bližajo.Ampak to ni point tega dneva...Dobili smo novega sošolca. Izgleda približno takole: dolgi kodrasti črni lasje,sinje modre oči velik približno 170 cm in zelo prijazen. Vse sošolke so se takoj zaljubile vanj. Preden je učiteljica prišla v razred se je vsedel točno zraven mene!Juhu!!Danes sem prvič vesela da sem prej sedela sama in da sem sploh v šoli,in v tem razredu. Pouk se je začel in učiteljica nam je predstavila novega sošolca po imenu Nath in povedala,da prihaja iz južne amerike. To me je razveselilo saj obvladam angleščino. Kmalu po začetku pouka me je ogovoril in rekel Hay beautifulm hm...prej o sebi nikoli nisem razmišljala na ta način...je že res,da imam lepe blond lase,zelene oči in tudi debela nisem ...vendar takšnemu lepotcu pač moraš vrjeti ... odgovorila sem : Hello! tanx u don t look that bad too(lažniuka...izgleda naravnost čudovito)tako sva se ubistvu pogovarjala cel pouk... več popoldne
16. september 2010
next!!
16. september 2010
če hočete da nadaljujem napište kak komentar če pa ma kdo kako fajno idejo za nadaljevanje mi naj pošle zasebno sporočilo
16. september 2010
u28099
u28099
nextii
16. september 2010
zle sm ful napisala pa dala pošlji pa se mi je use zbrisal!!!!
16. september 2010
Pouk se je kar prehitro končal. Ko sem si obuvala čevlje in zaklepala omarico je k meni prišel Nath in me vprašal kje živim. Povedala sem mu ulico in on je odvrnil, da živi le eno ulico naprej. Ko sem to slišala sem se zelo razveselila. Skupaj sva šla domov in se pogovarjala o vsem mogočem. On mi je povedal kako j bilo, ko je živel v južni ameriki, jaz pa sem mu povedala kakšne navade imamo pri nas. Dodala sem še nekaj smešnih dogodivščin in ko sem končala s svojimi življenskimi »smešnicami« se je začl tako smejati, da sem se začela še jaz. Ko se smeji je še bolj luškan sem pomislila. (Pre) hitro sva prišla do moje hiše. Poslovila sva se in je rekel: » have fun time and see you« » you too have fun time and bye«. Stekla sem v kuhinjo in ugotovila, da sploh nisem lačna. Ponavadi sem komaj čakala kosilo, zdaj pa se mi ni luštala niti čokolada. Preostanek dneva sem presanjarila in pozabila narediti domačo nalogo. Zjutraj sem se zbudila že ob šestih in se uredila, ter najedla do sedmih. Ob pol osmih sem odšla v šolo in upala da bom kje na poti srečala Natha. Te sreče nisem imela ampak potem sem razmišljala, da morem biti vesela že zato ker sploh sedi zraven mene.. Vesela sem prišla na šolsko dvorišče in tam zagledala Natha, ki je… več ju3 popoudne če pa bo usaj 5 komentarjeu pa že zju3.
16. september 2010
okk zej je pa šlo..
16. september 2010
emm lahk napišete če vam je zgodba ušeč?? če kermu je bom nadeljevala x D
17. september 2010
u20705
u20705
next..
17. september 2010
u28099
u28099
nexti nooo
17. september 2010
in tam zagledala Natha, ki je za roko držal Katarino (katarina=hinauka,lažniuka+misli da je najlepša,najboljša,najbolj luškana..) Vse prste sem si popokala in stisnila pesti a ni pomagalo. Očitno sem se še jaz zaljubila vanj in zdaj me j razjedal črv ljubusumnosti. Stekla sem k omaricam in se nato pojavila v razredu. Usedla sem se na staro mesto in upala, da se Nath ne bo presedel k Katarini. Učiteljica je prišla v razred in vprašala kdo manjka. Povedala sem da manjkata Katarina in Nath. Do konca prve ure sem bila jezna, potem pa se je ta jeza začela spreminjati v zaskrbljenost. Ampak bila je zaman. Nath in Katarina sta prišla med odmorom v razred kot, da se nebi nič zgodilo in nato je ona povedala, da sta zaspala in se opravičujeta. Že sem vdihnila, da bi povedala, da sem ju videla na šolskem dvorišču a me je prehitela Marjana (tožibaba,piflarka+kličemo jo tut mariia-se zvija)in povedala, da ju je videla. Učiteljica ni nič pripomnila le rekla je »neopravičena ura za oba«.
17. september 2010
next next
17. september 2010
ok
17. september 2010
Druga ura se je začela in Nath se je želel takoj začeti pogovarjat z mano jaz pa sem se delala gluho in nemo. Čez nekaj časa je opazil,da ga namerno ignoriram in me začel spraševat kaj je narobe. Ignorirala sem ga do konca pouka (čeprav je bilo težko). Zanalašč sem šla na kosilo in jedla počasi, da ga nebi srečala na poti domov a me je čakal pred šolo. Ni šlo drugače kot da sem šla z njim domov. Molčala sem celo pot on pa me je nonstop spraševal »what's wrong? What's wrong?«. Ponavljal se je kot papiga in sčasoma sem ga imel dovolj zabrusila sem mu » you are wrong!!« in stekla domov..
17. september 2010
NEXT
17. september 2010
17. september 2010
tnx bom mal dans več pa jutr
17. september 2010
Doma sem se vrgla na posteljo in jokala. »Kako sem lahko bila tako nesramna?« Sem razmišljala… naslednji trenutek pa : čisto prav mu je, kaj pa je za roko držal tisto budalo od Katrine… itd. a vseeno se nisem morala potolažit.. več ju3
17. september 2010
nextttttttttttttttt
sem že kr dans prebrala zakon je
17. september 2010
u27029
u27029
nexttttttt
zakon zgodba.... : )))))))))
18. september 2010
u28099
u28099
dej no nexti hitttr nooooo se muddddii
18. september 2010
u27029
u27029
next
si prov pisatelca....bolša ko jst.......
18. september 2010
next
18. september 2010
aa klarč love. tvoje zgodbe so bolše
18. september 2010
Mami je opazila, da sem žalostna in mi, da bi me razveselila spekla palačinka in jih oblila s čokolado. Bila sem začudena saj ima mami ponavadi toliko dela, da pozabi skuhati kosilo. Ona je namreč pisateljica, piše rock besedila, razne članke in uvode tudi za časopis. Torej razveselila sem se in jih na mah pojedla. Kmalu sem se šla stuširat in mrzla voda mi ji zbistrila možgane. »k sreči je jutri sobota«, sem pomislila in šla na računalnik, ter se vpisala v msn ampak tam je bil Nath…
18. september 2010
piš še naprej pa fajn se mej.
18. september 2010
nextttttttttttttttttt
18. september 2010
J-jz
N-Nath
n- hey! Can you tell me what is wrong with me? ( ali mi lahko poveš kaj je narobe z mano?)
j- no I can t . forget ( ne ne morem, pozabi)
n- please!!! ( prosim)
j- izpis is programa.
Nisem mu mogla povedat saj bi izpadla kot neumna zaljubljena kokoš. Potrta sem se odpravila spat.
Zjutraj se sploh nisem želela vstati a mi je mami zagrozil z ledeno vodo in takoj sem se vstala. Pri njej to ni hec ampak čista resnica, saj bi to res naredila. Očka tako ali tako spet ni bilo doma, ker je bil na potovanju. On je turistični vodič.
18. september 2010
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
the best je
18. september 2010
Počasi sem nase navlekla oblačila in se ( počasneje kot moja mama v trgovino z oblekami- sovraži nakupovanje) odpravila v šolo. Nath je bil že tam. Vprašujoče me je gledal in takoj ko sem sedla začel spraševati eno in isto. »what is wrong with me?« Trmasto sem molčala in odvračala pogled od njega ampak cel pouk se zadrževati pred Nathom ni lahko. Tako sem pri peti uri popustila in mu na listek načečkala odgovor. Nato me je presenečeno pogledal in rekel,da je bil tisto le hec in, da ni zaljubljen v Katarino. Oddahnila sem si ampak nekakšnega dvoma ki se je zasadil v meni nisem mogla odpraviti. Skupaj sva šla domov in se pogovarjala, ampak vseeno ni bilo iskreno. Vsaj zase vem, da sem med nama začutila zid, ki ni prepuščal resničnih čustev.
18. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg