Forum
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ZAYN●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Ta teden je bil preveč naporen, da bi razmišljal še o Tarri.
Kolikor se spomnim je pred enim letom odšla v Afriko, da bi pomagala 'ta bogim' otrokom.
Moja Tarra je vedno imela dobro srce. Ampak odkar smo s fanti naredili še en hit - Kiss you.
Za tale spot smo se res 'pomatrali'...
Ampak, ko sem slišal...
bilo je neverjetno, nisem si mislil, da sva seksala TOLIKO ČASA.
Odkar sem slišal, da je Tarra noseča, res ne morem več nadaljevati s kariero, vsaj mislim tako. Če bom postal očka...mislim...potem mi je Tarrči povedala še za poroko. Mogoče še ni pravi čas,da se poročim, no...Liam ima komaj punco!
Jaz pa že skoraj ženo!
No... bilo je takole:

Kot vsak teden tudi ta dan na ponedeljek zjutraj nisem pozabil poklicati Tarre. Skrbelo me je zanjo. Slišala se nisva že dolgo. Ali pa videla!
"Ja?" se je oglasila.
"Tarra...jaz sem..."
"Zaynčiii! OMG! Sm te pogrešala! Kko? Zayn?"
"Eeem... kako je s tabo?"
"no...mogoče ne preveč dobro..."
"K-kaj? Zakaj??!!!" mi je ušlo.
"Umir se! Reči, da ne boš jezen ali pa žalosten, če ti povem?"
"N-ne."
"no ... stvar je v tem ... da sem noseča!!!!"
Odgovoril ji nisem. Ostal sem brez besed. Dobesedno brez besed. Odvrgel sem slušalko in skril obraz med dlani.
To je bilo pa že preveč! In kakšno novico je imela še na zalogi?!
Star sem dvajset let! Dvajset! Mislim...to ni veliko!

Edino kar sem lahko storil je to, da sem ji napisal SMS.
Dobila se bova v Caffetu Be or Not to Be.

Nase sem hitro vrgel rjavkast pulover s kapuco. Čez spodnjice pa sem si potegnil široke kavbojke in nataknil Piščančke - čevlji, bolj jesenski.
Na listek sem še hitro načečkal 'Pridem domov čez urco ali dve. Sem v Caffetu s Tarro. Menda se je že vrnila. Pozdravček! Zayn <3'
listek sem napisal sestri Safii.
Safaa hodi v službo in po poklicu je prodajalka. Živi z mano, ker zasluži premalo denarja ... svojo sestro imam res rad ...

No, kolikor hitro sem mogel sem odhitel s stanovanja po prašnih stopnicah na svež zrak. V Ferrariju sem si nataknil še sončna očala in čepico s šiltom.

Ustavil sem se pri Caffetu in kar izstrelil iz avta proti edinemu človeku - edini ženski, ki je izžarevala lepoto. Videl sem lahko le njo. Vsi ostali so bili sence. Bila je taka lepotica!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●LIAM●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Za Liama bom nextala takoj po dveh nextih!

α тı נe νšeč мøנα zgøđвı¢α иαρøł яešиıčиα ıи иαρøł иeяešиıčиα؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
08. februar 2013
huuualaa!
08. februar 2013
ni zakaj
08. februar 2013
08. februar 2013
u27814
u27814
neeeext
08. februar 2013
u85929
u85929
neeeeeeeeeeeexxxxxtttttttttttttt
08. februar 2013
u85929
u85929
neeeext
08. februar 2013
u85929
u85929
neeext
08. februar 2013
next
upam da bo kmalu
08. februar 2013
u85929
u85929
aha ja tuuud
08. februar 2013
u85929
u85929
♥♥♥
08. februar 2013
u27814
u27814
js tuut ♥♥
08. februar 2013
Tale next je za vse srčice k berete!!! Hvalaaa! Mvaaa! <333
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●LIAM●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Ko sem zjutraj vstal sem imel nek slab občutek. Kot, da bo danes nekdo ... hmmm... doživel nesečo ali kaj takega.
Za zajtrk sem imel še nekaj kosov pice od včeraj. Sicer pa smo imeli včeraj tudi proslavo s fanti za nov hit 'kiss me'.
Dobil je že na milijone ogledov na you-tubu. Vsi smo zelooo veseli.
No zdaj pa k ne preveč veselim stvarem:
Špelca me je včeraj pustila! Resno. Poklicala je zvečer in me kar lepo pustila zaradi nekega drugega fanta. To me je šokiralo. V postelji sem se cmeral pozno v noč. No ... dokler ni prišel sosed prositi za tišino.

Nase sem hitro vrgel trenirko in majico brez rokavov, si nalil kavo v papirnat kozarček ter stopil ven, malo na zrak. A v trenutku, ko stopim ven se name usujejo paparaci. Zadržim dih in zaškripam z zobmi medtem, ko me polno novinarjev snema s kamero. Nato se mi približa nekaj novinark z mikrofonom in mi teži s stvarmi kot so »kako ste preživeli to noč?« ali pa: »ali vas je res včeraj pustila punca?!«
Vedno sem se spraševal od kje poberejo te podatke. Špele je bilo vedno sram pred novinarji, nikoli jim ne bi zaupala kaj takega.
Ko sem končno vse te ljudi odpodil z moje terase, se usedem na udoben usnjen ležalnik in odprem prenosnika. Hitro sem vtipkal svoje ime in priimek.
Ja, seveda sem našel polno mojih fotografij in novic o meni. In celo na več stotih spletnih straneh je že bilo napisano, da me je pustila punca – Špela Wess.
Z vzdihom sem zaprl prenosnika in se udobno namestil. Razmišljal sem o Zaynu, ki bo postal očka. Pa o Špeli. Še zdaj nisem mogel verjeti, da me je res pustila. Obrisal sem si nekaj solz, ki so mi stekle po licih in se dvignil. Hja, naporen dan je pred menoj. Nisem mogel kaj, da ne bi šel Špele obiskat, da bi se lahko dodobra pogovorila.
Nase sem vrgel še en velik jeans klobuk in se odpravil s svojim kolesom v mesto. Medtem sem moral paziti, da nisem povozil kakšnega paparaca.
Vpile so in cvilile predvsem punce, ko so me zagledale. Jaz pa sem posvetil vso pozornost prometu.
Špela je živela v velikem lepo urejenem bloku. Stopil sem s kolesa in petkrat hitro pozvonil.
Ponavadi sem mogel čakati celih deset minut da mi je odprla. Zdaj pa je bila tu v trenutku.
»čakala sem te.« se mi je nasmehnila brez pozdrava.
Nič ji nisem rekel. Kaj pa naj bi ji? Že, če bi ji, bi moj glas zvenel cmeravo, žalostno in hripavo, ker sem zaradi joka včeraj zgubil skoraj ves glas. Na srečo je Špela živela v drugem nadstropju, tako,da nisva dolgo hodila. Stopila sva v njeno lepo urejeno zeleno dnevno sobo z ogromnim televizorjem.
Usedel sem se na bel usnjen kavč, Špela pa s skodelicama čaja poleg mene.
»Poslušaj, Liam,« je začela »res mi je žal, da sem te morala pustiti. Ampak ... življenje gre naprej in nekaj mi pravi, da si nisva usojena.«
Poslušal sem jo. Poslušal sem jo, kljub temu, da mi ni bilo do tega. Kljub temu, da tega nisem mogel poslušati. Šlo mi je na jok. Najraje bi se ji, kot mamici, vrgel v objem in se cmeral v njenem naročju.
Ampak moral sem jo poslušati. Moral sem ostati resen.
Naredil sem požirek čaja.
» ... samo zanima me, če je s tabo vse v redu.« je dejala in me zaskrbljeno gledala.
»me še ljubiš?« nisem si mogel kaj, da je ne bi vprašal. Reees me je zanimalo. Moj glas se je lomil in šepetal sem. A vseeno, vem, da je slišala.
Globoko je vdihnila in me prebodla s svojimi čudovitimi temnimi in velikimi očmi.
»Ne.« njen glas je bil oster in vseeno sem slišal njeno žalost, kljub temu, da me je gledala ostro in odločno.
Njene besede so me zadele v srce. Kot bi nekdo vame vrgel težek kamen, brez konca in kraja.
Nisem ji odgovoril. Nisem imel dovolj moči. Samo gledal sem jo in pustil, da so se mi vlile solze po licih.
Objela me je. Njen objem je bil močan a obenem nežen. Bil je sočuten in topel. Dišala je po najlepših francoskih parfumih. Njene tople solze so mi močile majico.
Še nikoli nisem čutil tako silne žalosti, tako groznega obupa. Še nikoli.
Vstal sem in ...
a) A se Liam in Špela novta nikoli več videla?
b)jo bo Liam kdaj pozabil?
c)naj nextam?
08. februar 2013
u27814
u27814
a) A se Liam in Špela novta nikoli več videla? nwm
b)jo bo Liam kdaj pozabil? mogooče
c)naj nextam? jaaa; neeeeext
08. februar 2013
Nexxxxxxxtttt prehudo dej plis beri naso temo tm je ko si ti objavla svoji bi ti ble fullll hvalezne drgac pa se enkrat next
08. februar 2013
u85929
u85929
plis beri se našo zgodbo
drgač pa en velik neext na tvojo

http://www.igre123.com/forum/tema/ff-when-dreams-come-true(1d)/50186/1
08. februar 2013
u85929
u85929
daaaaaaaaa
neeeeeext
08. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext!!!
08. februar 2013
u85929
u85929
neeeeeextttt
08. februar 2013
neeeeeeeeeeext!!!!
08. februar 2013
u122009
u122009
next
09. februar 2013
-next
09. februar 2013
neeeeeeext
10. februar 2013
takle, hvala vsem pikaaaaam in piiikcom za enoo vellllkooo spodbudo!
Le še takole naprej!
c:
Evo za vse vas en doooooooooooooooooooooolg next:
Vstal sem in si nataknil čevlje. »Kakor hočeš.« poskušal sem zveneti mirno, pa se mi je glas vseeno tresel.
Pogledala me je, se nasmehnila in mi pokimala.
Stresla je glavo in njen črn konjski repek je veselo poskakoval. Bil je vesel. Ampak ali je bila ona?
»Včeraj sem si umila glavo. Eeeem... danes si povabljen na neko žurko. Moj novi fant Alči ali Alex jo je zrihtu, eeem ... si za? Ob enajstih zvečer je to. Fajn bo. Res Liam, druži se še z ostalimi ne samo s tvojo ... klapo, če me razumeš?« zarežala se je, jaz pa sem ji vrnil kisel nasmešek.
»Aha. Kje pa je, ž-žurka?«
»V Hiši Zabave Balonček, organiziral je vse za najino poroko. To je kooot ... predporočna zabava.«
»Poroko?!« zaletelo se mi je, saj sem komaj srknil še zadnji požirek čaja.
»N-nič nisi govorila o poroki!!!«
»Liam ...« pogledala je v svoje čevlje.
»Težko je. Poslušaj ... Alči mi je res usojen. Mislila sem, da ne boš tako živčen.«
In res sem bil živčen. Kar tresel sem se od jeze in po čelu mi je kapljal švic. Moji lasje so bili razkuštrani, v glavnem sem zgledal kot, da bi me stresla elektrika.
Živčno sem se poslovil in na dvorišču kar skočil na kolo ter z mojo največjo hitrostjo speljal proti najbližjemu baru in tudi baru z najboljšim pivom.
Na veliko srečo je bil tam tudi Zayn.
»Stari!« že od daleč mi je pomahal.
Videlo se mu je, da je grozno.
Komaj sem se usedel na barski stolček poleg njega, že se je oglasil.
»Tole me bo pobilo. Menda bo dobila dvojčke.« zavzdihnil je in me potrepljal po rami.
»Mimgrede, si OK? Slišal sem za tisto s Špelo, živa groza. Sem vedel, da je ena nemarna svinja. Ki je ves čas le blebetala, da si moški njenih sanj ... ali pa o usodi! Samo : To mi je usojeno in to in to in to! Ble ble ble in ble! Madonca!«
Vidno je bilo, da je razburjen, ampak moral sem spremeniti temo.
»Ja ... no ... sigurno boš dobil lušne otroke, saj veš: temni laski, rukeze, temne očke, kot bi rekla Tarra. Ali bosta punčki?«
»Ne. Fantek pa punčka. Madonca, mislim da ne bom dober oče!« Stresel je z glavo in se mi kislo nasmehnil.
Mimo je prihitel natakar, oblečen v zeleno.
»Pivo!« sva z Zaynem naročila v en glas.
»Nekako boš pa že zdržal.« mu odvrnem.
Pokima.
»In kako, kej drugače? Kako s tvojo hišo? Sam živiš?« ga zanima.
Pokimam v upanju, da bo on spremenil temo. Na srečo jo je. Ravno, ko je prišel natakar z dvema velikima vrčema piva.
»Hvala.« Zayn se mu je zarežal in mu v žep predpasnika vrgel bankovca za deset evrov.
»Častim za oba!«
»Zayn. Res. Ni. Treba. Kolikokrat ti moram to povedati? V vsakem baru?«
Zarežal se je že drugič.
Naredim požirek piva in razmišljam. Upam, da si bo Špela nekoč premislila. Zato je najbolje, da frajersko pridem na tisto žurko. In z važnostjo osvojim Špelco nazaj.
Potem pa sem jaz poročil z njo. Jaz. In nihče mi je ne bo vzel. Pač!

Doma sem se preveč, čisto preveč nažrl gobic s tuno. Tako sem se napokal, da sem se komaj dvignil s kavča, ko sem po obroku kar padel nanj.
Sicer pa me je čakalo še veliko dela.
Na lase sem si spackal celo tono želeja za lase in si ga razmazal nato pa še razčesal na vsak kotiček. Nase sem vrgel svežo in dišečo srajico, komaj iz pralnega stroja in lepo polikano. Nato sem se še naparfumiral kot baba.
Oblekel sem si še svoje najljubše kavbojke s frajerskimi žepi in usnjenim pasom, posutim s pravimi biseri.
Obul sem še svoje najnovejše živo – rdeče all-starke.
In odšel. V hišo zabave balonček.
Ko sem se peljal po mestu s črnim BMV-jem, so vse punce kričale in cvilile, ko so me videle. Ja, verjetno sem zgledal res lepo.
Sicer pa, ko sem stopil v hišo zabave Balonček, ki je bila neverjetno lepo okrašena od zunaj, notri pa je bila tema in res pravi disco, so dekleta, lepa kot Zlatolaska kar skočile name. Vsako sekundo me je neka povabila na ples. Moral sem jih zavrniti. Usedel sem se na barski stolček in naročil nekaj, kar je zgledalo takole:

Nisem vedel kaj to je, je bilo pa zelo dobro in naročal sem le še in še...
11. februar 2013
neeeeeext
p.s. ful dobr pišeš
11. februar 2013
fuuul ti hvala!
11. februar 2013
ni zakaj ampak reees dobro pišeš in maš eno od boljših zgodbic
11. februar 2013
11. februar 2013
next+nnnooooooooovvvvvvvvvaaaaaaaa brrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaauuuuuuuuukkkkkkkkkkaaaaaaaaaaa
13. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg