Forum
u97971
u97971
Takšnega naslova še nisem videla.
Upam, da vam bo zgodbica všeč in da jo boste brali.
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Moje ime je Cassie. Cassie Wilson. Stara sem 16 let in živim v New Yorku.
Obiskujem drugi letnik srednje šole. Na šoli nisem priljubljena in nimam prijateljic. No, razlog je preprost; nosim očala, moda me ne zanima kaj dosti in vedno imam štirice.
Spadam med zgube, čudake, sploh pa med špeglarje...
Moja starša sta zelo uspešna, saj je mama manekenka, oče pa je pisatelj. Nisem edinka. Namreč imam mlajšo sestro Amando (4 leta) in starejšega brata Seana (18 let).
V prostem času zelo rada igram klavir. To me pomirja.

Če ti je uvod te zgodbice všeč, preprosto napiši "next" ali "nadaljuj".

Ali boš bral/a zgodbico Špeglarka s prikrito lepoto?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2012
u100342
u100342
next
24. avgust 2012
next
25. avgust 2012
nextii
27. avgust 2012
hey tole je anne <3 - poglej na prejšno to zgodbico...
me veseli, da nsi taka ko ene, ko ti kr zamirjo, če jih kej opomneš...
pa nekstaj seveda...
31. avgust 2012
u97971
u97971
Še minuta. Še minuta do konca zvonenja pred zadnje ure v šoli. In res; "ciiiiiiinnnnnnnn!" Vzela sem torbo in ko sem hotela odkorakati proti učilnici geografije, slišim za sabo znan glas. "Hej, špeglarka!" reče. To je bila Aisha, moja sovražnica.

Aisha je najbolj priljubljena punca na šoli...
Nato pa je šla mimo mene in se nalašč zaletela vame. "Upss!" reče. "Daj pusti me pri miru!" sem se nekako poskušala braniti, nato pa sem šla v učilnico geografije. Usedla sem se na stol za katerim ni nihče sedel. "Tukaj sedim jaz!" je rekla Aisha, ko je prišla do stola za katerim sem sedela. Vrgla me je iz stola, nato pa so za sosednje stole sedele še njene tri prijateljice. Začela sem jokati in se spraševala, zakaj me nihče ne mara. Ni mi preostalo drugega kot, da sem se usedla v zadnjo klop. "Dober dan, učenci!" slišimo gospo Aniston, profesorica geografije, naša razredničarka. Obrisala sem si solze. "Danes sprašujem geografijo...pa naj bo prva Cassie Wilson." je nadaljevala. Odšla sem k tabli in postavila mi je nekaj vprašanj. Nato, pa je ugotovila, da kot vedno tudi danes znam za štiri. Nazaj sem se usedla za stol, ko je k tabli poklicala Aisho. Ta je znala komaj za dve. "Vsaj nisem tako grda kot si ti!" mi je rekla, ko se je vrnila na mesto. Tako je profesorica spraševala, postavljala vprašanja... dokler je ni prekinil zvonec. Vzela sem torbo in odšla domov. Tam sta bila že mama in Sean. "Živjo," ju pozdravim. "Pozdravljena," reče mama in me objame.
01. september 2012
nextiiiiiiiiiiiii
01. september 2012
next
01. september 2012
neeeeext !!!
05. september 2012
u68726
u68726
nextti
05. september 2012
next