Forum
u139082
u139082
odločla sm se da napišem zgodbo. moje prejšnje niso bile preveč usepešne... saj nisem našla bralcev. zgodba govori o dekletu kateri gre vse narobe. seveda pa v zgodbi nesme manjkati one direction....
_____________________________________________________________________________________
ѕρєcιαℓ ωαу...1

gremo viki ustati bo treba. "kaa pa ti veš kurba." mama je z zmajajočo glavo odšla iz sobe. naj se vam precstavim. sem victoria, and my life sucks! mam 17 let in sem še kar mlada glede na to kaj počnem. ustala sem se oblekla in se po kolenih splazila do kopalnice. vrtelo se mi je... ja preveč alkohola. prišla sem dol vzela torbo in šla. "bye matka grem js u šolo ajd" u šolo ja! mah kaj čem s šolo. usi lahko vidijo da nisem preveč nadarjena učenka. ubistvu sm kr fuknena u glavo. pa kaj pol. šla sm u lokal kjer se zbirajo drogeraši, eden od njih je bil moj fant. sama sicer še nisem na tej stopnji ampak, tako daleč nevem če bom šla. "hei beybe" hei sem mu odvrnila. "what?!! a si kr pozabla name a? kr tako a? ne ne ne... ni šans. greva malo sama da te mal pofukam a? dej come on. veš da te rabm no!" "a nism razpoložena no. kaj ti ni jasno" prijel me je za lase in me zvlekel na wc. ja kako veste "spolno me je zlorabl" ha ha pa kaj še, tak je moj običajen dan. pač pofuka me usak k me vidi... eni celo misljo da sm kurba al kej tazga. nemorm si pomagat. pač sm kar sm. ja seveda. pijem alkohol in kadim. morda še kaj več. in sedaj najverjetneje mislite da poslušam nekakšno rock gazbo? ne... neboste vrjeli ušeč so mi one direction. še sama sebi ne verjamem da jih poslušam. in ubistvu je to moja skrivnost. no to je pač my life, in prow happy sm!!!
__________________________________________________________________________________

hope you like it!!!
next?
14. junij 2013
u139082
u139082
to je pač prvi del. drugi bojo zelo daljši...
14. junij 2013
next
14. junij 2013
next
14. junij 2013
u139082
u139082
pišem doooug next. celo zgodbo mam že u glavi...
16. junij 2013
suprca
17. junij 2013
u139082
u139082
Za to da poslušam 1D vejo le moji starši. Ja itak. mislte da vejo za use ostalo??? Hahaha ni ni ni, ni šans. Haahah no pač po 3 tednih sem se odločila da grem spet u šolo hotela sem popraviti moj lajf. Pah. Neuspelo. Ko sm prišla u šolo so me usi zajebavali ampak jaz sem se hotela rešiti moje preteklosti ki je še vedno sedanjost. Žal. Ja na usaki šoli more bit tud en cute tip in tud na naši je biu. Sicer je starejši od mene ampak zgleda da ima veliko zanimanja zame. Ime mu je louis. Louis smith. Hahaha vem da ste nekateri najprej pomislili na 1D. ne ne niti malo mu ni podoben. Louis 1D ima rjave lase, tale ki pa ga jaz provkar gledam je pa bloooond. Vedno so mi bili ušeč fantje z rjavimi lasmi ampak louis (iz naše šole ) je bil prfect. Ja. Ta dan sem ugotovila da šola ni zame zato sem zadnje dve uri izginila in se ta teden nebom pojavila nazaj. Spet sem šla k mojemu fantu, Benu. Od učeraj ga sovražim. Ker nisem hotela fukati z njim me je pretepel. Zato danes nosim sončna očala. Ko sem bila še v šoli sem morala iti k ravlatlci ker jih nisem hotela snet. Ja ona mi jih je dala dol z glave, in nato me je prašala ali potrebujem psihično ali fizično podporo? Ma wtf? No ampak vse skupaj je bil razlog da sem se hotela pozdraviti. Staršem sem povedala kaj se dogaja, ampak da nočem iti na odvajanje. Starši namesto podpore mene zajebavajo u glavo. Začeli so kričati name jaz pa sem stekla proč od njih in se zaklenila u kopalnico. Začela sem se rezati. Po roki se mi je vlila kri… čez pol ure sem prišla iz kopalnice. Morala sem sicer počistiti za sabo. -.- v tisti lokal nisem hodila več zaradi hišnega pripora. Zato sem začela jesti tabletke ki sem jih našla v hiši. Dan za dnem je bilo huje. Ko so se starši pomirili, smo skupaj obiskali šolskega psihologa. Ta je nakladal o razlečnem sranju, katerega so starši zavzeto poslušali. Nato sem morala ven iz sobe da se je »socialni delavec« na samem pogovoril z mojimi starši. Pred vrati sem zgubila živce. Začela sem kričati in udarjati po stvareh. Ven iz tistega prostora iz katerega so me napodili so prihrumeli moji starši in tisti neumni človek s socialne. Zgrabili so me za boke in me poskušali pomiriti. Padla sem skupaj. Že od nekdaj imam neko čudno bolezen, za katero se še ne ve dobro vzroka. Kadarkoli lahko padem v nezavest. Napad je lahko hud ali blažji, zgodilo pa se je tudi že da sem morala na intenzivno nego. tudi tokrat smo se odpeljali v bolnišnico, ampak samo zaradi pregleda, saj je bilo samo lažen preplah. Kar pa se tiče drog so starši rakli da se bomo še domenili. Pa kako lahko odlašajo tako pomembne stvari!? Kar ap se tiče mene že nekaj dni nisem kadila, pila, se rezala…

Next?
17. junij 2013
u139082
u139082
ni tolk doug ker ni bloo cajta. naslednič se bom bl potrudla
17. junij 2013
next
18. junij 2013
next
19. junij 2013
u140555
u140555