Forum
u46062
u46062
Pisala bom še eno zgodbo po imenu Special school for special kids (posebna šola za posebne otroke) in ne bo resnična;
Tekla sem k mami. Že od daleč sem se drla: "Mami mami!" "Kaj pa je kaj takega?" me je vprašala mama. "Sprejeli so me v akademijo! V akademijo! Neke vrste študij za osnovne šole!" sem ji poskušala razložiti. "Koliko ur daleč?" me je vprašala mama in pomignila na hišo, "Vseeno je. Pojdi se spakirati." Stekla sem po stopnicah v našo hišo. Vedela sem, da to ni navadna akademija, ampak sprejmejo le otroke z darovi; niti sanja se mi ne, s kakšnimi. Vzela sem svojo majco z napisom PEACE 4EVER in hlače z našitkom zvezde✡. Vzela sem še par "Popular star's obleke" in si jih zbasala noter. V drug kovček sem zbasala kar gre ostalih reči za pouk. Ampak nismo imeli delovnih zvezkov. Imeli smo le učenike ovite v trden plašč in jih nisem utegnila prebrati.
Vzela sem še svojo malo muco Rebeko:

next??
18. oktober 2011
u46062
u46062
a ja ta dolge dele delim na dva ta bo dolg
18. oktober 2011
u46062
u46062
ok. delam naprej:
Kmalu sem izvedela da gre tudi moja bff Sarrah. (Moje ime je Lrya.)
Potovanje ni pomembno, bom kar premestila na takrat, ko smo prispeli.
❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂
S Sarrah sva zagledali zgradbo podobno gradu le da z veliko več stolpi. Stekli sva noter in se razgledali. "Vau!Vau!Vau!" sva cvilile dokler ni učiteljica ni stopila na pomožni stol in začela govoriti, v ateri sobi je kdo. Ko je spregovorila ime tistega ki ga je poklicala, je moral oditi v svojo sobo. Ponavadi jih je v eni sobi 2 ali 3, redko pa 1. "...Sarrah Eicon in Lrya Tillition v sobi 3455..." Stekli sva v sobo. V njej je bil čuden urnik. Spogledali sva se in ga prebrali.
❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂
7.00-7.30: VSTAJANJE
7.30-8.00: ZAJTRK
8.00-9.00: SPREMINJANJE OBLIKE Z DUHOVI
9.15-10.00: SPORAZUMEVANJE Z ŽIVALMI
10.20-11.05: IZBIRNI PREDMET (KNJIŽNICA, ZGODOVINA ŠOLE, ŽIVALŠČINA)
11.05-12.00: IZBIRNI PREDMET (KNJIŽNICA, ZGODOVINA ŠOLE, ŽIVALŠČINA)
12.00-12.45: SPREMINJANJE OBLIKE Z ČAROVNIKI
13.00-14.00: LIKOVNA VZGOJA
14.00-14.30: KOSILO
14.30-16.00: GLAVNI ODMOR
16.00-17.00: IZBIRNI PREDMET (KNJIŽNJICA, ZGODOVINA ŠOLE, ŽIVALŠČINA)
17.00-19.30: ODMOR
19.30-20.00: VEČERNE PRIPRAVE
20.00-21.15: VEČERNI ODMOR
POTEM PA SPAT!
IZBIRNI PREDMET,KI GA BOSTE IZBRALI:
☐ŽIVALŠČINA ☐ZGODOVINA ŠOLE ☐KNJIŽNICA
IZBIRNI PREDMET, KI GA BOSTE IZBRALI:
☐ŽIVALŠČINA ☐ZGODOVINA ŠOLE ☐KNJIŽNICA
❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂
Next?
18. oktober 2011
next
18. oktober 2011
u46062
u46062
hvala Pr prvem nextu pri prvem nextanju nxtam, pr drugem dva, pr tretjem 3 in naprej po 3 nexti. O.K.? Nextam.:
Prebrala sem urnik in se spogledala z Sarrah. "OMG! Kako carsko!" sva zaklicale obe naenkrat. Jaz sem pod izbirni predmet vpisala:
☑ŽIVALŠČINA ☐ZGODOVINA ŠOLE ☐KNJIŽNICA
Sarrah si je izbrala isto da bi čim več pouka preživele skupaj.
PRVI DAN POUKA IN DALJE:
Zbudila sem se.Dobesedno sem skočila iz postelje, saj me je zbudila čudna stvar podobna podgani. "Kaj je to?" sem vprašala Sarrah. "Ohh..." Sarrah se je butnila v glavo, "Ok. Imaš dar. In jaz tudi. Razumeš živali ipd. Ampak to je šola v katero spadaš. Tu te noben ne bo imel za drugačno od sebe. Nisi čarovnica kot je bil Harry Potter, nisi vila, nisi duh ampak človek. Človek s sposobnostjo za čudne reči si. Poleg tega, to je aqawqa. Bitje, ki te zbudi in zato rabi 0,82 sekunde! Pa še vse najboljše!" "Hvala, Sarrah!" zagnala sem se ji v objem. "In darilo," mi je namignila, "Palica za čarovnike! Prava! Rabila jo boš." Vzela sem jo v roko. Bila je lepa, lepo oblikovana. "Hvala! Ali poznaš kakšen urok?" sem jo vprašala. V roke mi je podala KNNJIGO UROKOV. Nasmehnila sem se ji in začela brati. UROKI-NA SPLOŠNO. "Evialius!" sem zavpila in iz palice se je pognal bel curek in zadel ob mojo muco Rebeko. V trenutku se je začela spreminjeti. "Pessus!" sem še dodala in Rebeka se je spreminila v psa! "Lrya!" je rekla Rebeka v pasji podobi. "Evialius!" sem spet zaklicala, "Mačkus!" Rebeka je postala mačka. Potem sem jo spravila v torbo za pouk in s Sarrah sva odšli na pouk.
Next?
20. oktober 2011
u46062
u46062
Palica

20. oktober 2011
next
26. oktober 2011
neeext
plisss
26. oktober 2011
u46062
u46062
hvala še 1x
30. oktober 2011
u64926
u64926
a boste nextal al ne?
11. november 2011
u64926
u64926
zmenmo se. če do božiča nau nobenga next-a bom 1 mesec kljub vstrajnemu nextanju gledala v zrak. Če pa do zadnga jnuarja nč ne bo, boom ukinla.
15. december 2011
u64926
u64926
kaj me brigajo nexti!!! bom nextala sama
naša učitlca je mela predavanje o duhovih, kako jih razumemo itd. Pokazala nam je tut kako jih prikličeš. Postavš opremo za sporazumvanje z duhovi in pol so še druge pripeave nato.... komplet za sporazumevanje z duhovi je spadal pod obvezno opremo za šolo.
drugo uro smodobil sovo in smo jo mogl neki uprašat. v mislih. ko sm bla jz na vrsti je blo tko (pogovor v mislih):
"V redu. Ime mi je Lyra. Sem čarovnica."
"Me veseli Lyra. Ime mi je Destery in sem zupnica čarovnika."
"Mi poveš kaj?"
Pri tem se je Destery vzravnala. "Vidim v prihodnost. Napovedovala ti jo bom. Ampak ne pričakuj, da sem drugim to govorila. TI SI POSEBNA. V redu ... Lyra čakala te bo odločitev. Spoznala boš ljubezen. Za izbirni predmet MORAŠ izbrati knjižnico, če ne usoda nobenega srečna. Torej, adijo Lyra. Kdaj pridi v knjižnico v izgubljeni predel. Tam te bom čakala."
Po tej uri smo imeli odmor in jaz sem odhitela h ravnateljici. Ona je bila pol vampir in pol čarovnik.
"Jz bi se odjavla iz živalščine in bi se prijavila na knjižnico." sem rekla.
Ravnateljica ne govori, samo pokimala je. Čudno. :/
Ko sem to povedala Sarrah in Rebeki sta se obe režali. "Dobra šala Lyra!" Ko sem ju pogledala z bolj resnim pogledom sta mi verjeli da se ne hecam.
Učiteljica je rekla naj si ogledamo knjižnico prvo uro drugo pa kakšno preberemo. Šla sem v "izgubljeni" predel knjižnice in gledala knjige. Mislim da si jih bom izposodila nekaj. Nasljedno uro sem brala par knjig ki sem jih mislila izposodit. To so ble POŠASTI ŠOL, NEPOTRJENE POŠASTI, UROKI S POŠASTMI, MOGOČNI UROKI in KNJIGA BREZ NASLOVA. vsebino zapišem pol
-----------------------------KONC POUKA!!! VEČERNI ODMOR
s sarrah sva klicale duhove in....
next???
19. maj 2012
u64926
u64926
(bom cenila če boste napisal neeext)
20. maj 2012
u64926
u64926
neeeeeeeeeeee zbrisal se mi je neki ka sem napisala se mi ne da obnavljati sam opis dam.
no duh je biu princ -čarovnik ki je zdaj duh, ime mu je Edward.
Gledala sem vodne zmajčke in najdla ogrlico. dobil smo sobootni in nedeljski urnik. mamo takrat samo 3 ure in 1 uro zvečer pa še to gledamo v gozdu čarobna bitja.
20. maj 2012
u64926
u64926
Dobr urnik za soboto in nedeljo:
❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂
8.15 BUJENJE
8.20 ZAJTRK
8.35 IZBIRNI PREDMET (KNJIŽNICA, ZGODOVINA ŠOLE, ŽIVALŠČINA)
8.50 ODMOR
9.00 PRAKTIČNI POUK - OPAZOVANJE ČAROBNIH BITJIH
11.00 PROSTO
13.00 KOSILO
13.15 PROSTO
17.30 PRAKTIČNI POUK (V PARIH OZ.TROJICAH) - OPAZOVANJE ČAROBNIH BITIJ
18.30 PROSTO
22.45 SPAT
VSA NOVA OBVESTILA IN SPREMEMBE VAM BOMO POSLALI SOVE!
❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂❂

No v redu. vsebine knjig ki jih ni nujno prebrt.
POŠASTI ŠOL:
(izpušen bo predgovor in kazalo in bodo samo obnove!)
DUHOVI
Duhovi so neoprijemljiva bitja, ki jih vidijo samo jasnovidni (med tem tudi čarovniki, vilinci ...)

Duhovi so umrli ljudje, ki grejo sprva v obliko duhov, potem pa se utelešijo v svojem drugem telesu (drugo življenje). Lahko se znajdejo na neprijetnih mestih kot so pod tušem, med spolnim odnosom itd.

ŽIVE SLIKE

Žive slike oz. živi portreti so znani posebno še na Bradavičarki, saj z geslom odprejo vrata domov. Govorijo, se premikajo. Lahko so živali kot ljudje.

No to so bla krattka odlomka.
NEPOTRJENE POŠASTI:

Aco - Kapiburi
Je ena redkih pošastih, ki spominjajo na mopsa. Imajo mopsov obraz, bel kožuh, 'angelska krila', zlato - rjave noge in zelen, luskast rep. Do zdaj jih je videlo le nekaj ljudi, zato potrditev njihovega obstoja ni prisotna ne pri bunkeljnih in čarovnikih. Vse, kar vemo o njih, je to, da živijo v čredah, so družabni in se hranijo predvsem s plodovi dreves in grmovij. Njihova krila jih ponesejo le par metrov v zrak.

SOU-BENJ
...
15. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg