Forum
ooo c: ziher me poznate,sem andreja.prijatelji me kličejo ann,anča,dreja,..kakorkoli.vodila bom to temo.mogoče ste že zasledili kakšno takšno.ta tema je za VSE.od slik,od pesmi,od vprašanj,od novici n do kvizov.če imate proble vpašajte.lahko podaste tudi kakšen dober recept za kuho slaščic,kosil itd.pogovarjate se lahko o srčkanih glasbenikih pa do filmskih zvezd.občasno bo kakšen kviz.prosim vas da če izginem kam za en teden,ne prevzemite teme ker jo vodim jaz.in proosim ne zmerjajte se ali ne žalite te teme ker mi je čisto vseeno kaj mislite ! no zabavajte se ;3

ZABAVAJTE SE :*
love,
andreja,ann < 3
27. december 2011
u70027
u70027
ahoj *:
jas bom napisala malo o moji naljubši pevki seleni gomez *: verjetno jo tudi ti poznaš.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
na kratko malo o njej:
Njeno polno ime je Selena Marie Gomez. Rojstni dan praznuje 22 julija in po horoskupu je torej rak (kot jas) . Rodila se je v Ameriki v mestu Teksas leta 1992. Ima lepega in zelo slavnega fanta: JUSTINA BIEBERA.
naveč se ukvarja z petjem, je pa še tudi filmska in televizijska igralka, voditeljica ter tekstopiska. meni osebno je zelo simpatična in tudi njena postava je vredna pogleda.
če katero zanima je tukaj njena spletna stran: https://www.selenagomez.com/
na linku so njene pesmi, slike itd. to je ona;

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. december 2011
ama:*
hvala ti za super članek o pevki Seleni Gomez.Tudi jaz jo zelo rada poslušam;*
haloo c:
no ama je že objavila en članek na moji novi temi:*
prosim,tudi sem pokukajte;http://www.igre123.com/forum/tema/special-foto-top-model-3/26683/
27. december 2011
u70062
u70062
ahoj tudi od mene!
jaz bom pisala o skupini One Direction.
***************************************************************************************************
Skupino sestavljajo: Harry,Louis,Niall,Zayn in Liam.
Men so res ušeč, ker majo fuŁ lepe glasove,pesmi.
Men osebno je najbolša pesem What Makes You Beautiful.

*************************************************************************************************************
27. december 2011
ριxuʍøπ$†εƦ :З
tudi tebi hvala za čudovit članek c; tudi jas obožujem te mlade prelepe fante.najlepši so mi liam,nial in harry.tudi meni je najlepša pesem What Makes You Beautiful :*
upam da boš še dala gor kakšne zanimive članke ;3
lep dan :*
27. december 2011
u69389
u69389
men je pa pr 1D najlepši Harry *_*
30. december 2011
tudi meni *-* < 333333333333333333333333333
30. december 2011
u72107
u72107
Lindey Vonn
.......................................................................................................
Lindsey je začela smučati že pri dveh letih starosti. Leta 1999 je postala prva Američanka, ki je zmagala na italijanskem prvenstvu Trofeo Topolino (za smučarke od 11-14 leta starosti), kjer je zmagala v slalomu.Ko je debitirala na zimskih olimpijskih igrah, leta 2002, v Salt Lake Cityju je tekmovala na obeh slalomih in kombinaciji, kjer je dosegla šesto mesto. 4.marca 2003 je osvojila srebrno medaljo v smuku na mladinskem svetovnem prvenstvu v Puy St. Vincentu, v Franciji.

Prvo zmago za svetovni pokal je dosegla v Lake Louisu, v sezoni 2004/05, v smuku. Leta 2007 je na svetovnem prvenstvu v Åreju osvojila srebro v smuku in superveleslalomu. V sezoni 2007/08 je osvojila veliki kristalni globus najboljše smučarke v sezoni in mali kristalni globus v smuku. V sezoni 2008/09 je drugič zapored osvojila veliki kristalni globus in mali smukaški in superveleslalomski globus.

V isti sezoni je bilo tudi svetovno prvenstvo v alpskem smučanju v Val d' Iseru, kjer je osvojila zlati medalji v smuku in superveleslalomu. Osvojila je tudi srebro v superkombinaciji, vendar so jo diskvalificirali, ker je narobe šla skozi vrata. V slalomu je odstopila, v veleslalomu pa ni nastopila, ker si je prejšnjo noč, pri proslavljanju zlate medalje iz smuka, pri odpiranju šampanjca porezala prst. :Đ
Rodila pa se je 18. oktober 1984, Saint Paul, Minnesota v USA.

lindey je tudi moja velika vzornica, saj tudi jas obožujem smučanje (:
.......................................................................................................
07. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg