Forum
нєєנ вιтcнєѕ! кαкσ ѕтє؟ ѕαנ νєм, ∂α נє Ι∂ zgσ∂вιc σgяσмησ αмρкα נвg вσ вιℓα ραč šє єηα zяανєη. ησ кσт žє νєѕтє вσנσ ν тєנ zgσ∂вιcι вιℓι тυ∂ι Ι∂ ƒαηтנє. αмραк мσgσčє вσנσ ν ∂σgαנαηנє ρяιšℓι мαℓσ кαѕηєנє ησ тσ zgσ∂вιcσ вσм ριѕαℓα z little one. ησ čє кαтєяα žєℓι ℓαнкσ ρσgℓє∂α ηαנιηι zgσ∂вιcι, кι נιн ριšєνα ρσѕαмιčησ мσנα zgσ∂вιcα: http://www.igre123.com/forum/tema/carme-diem-ft.-one-direction-ff/65397/2 zgσ∂вιcα σ∂ little one: http://www.igre123.com/forum/tema/lizzyno-nepopolno-zivljenje/64287/1 є нσčєš ℓαнкσ ρσgℓє∂αš. čє ηє ρα ραč ηє. ηє вσνα вιℓι ηιč ρяιzα∂єтι αℓι кαкσ ѕє ηαנ ιzяαzιм :∂ ρяσѕιм ρα, ∂α žαℓנινє кσмєηтαяנє zα∂яžιтє zα ѕєвє. ιη čє ναм кαנ ηє ραšє ηє σвנανℓנαт žαℓנινιн кσмєηтαяנєм αмραк ѕαмσ ѕριz∂ιтє ιz тємє кєя ναм ηι ρσтяєвησ вяαтι. ησ ρα zαčηιмσ. тσяєנ нσρє уσυ ℓιкє ιт!
Ι. ∂єℓ

†נєѕѕιcα†
»Jess vstani, da ne zamudiš prvi dan pouka!« sem zaslišala mami. Danes se mi res ni dalo vstati. Brez, da bi odgovorila mami sem se obrnila in poskušala zaspati nazaj. »Jess vstani! Resno mislim!« je rekla mama in že je bila v moji sobi. »Saj že bedim« sem ji odvrnila in se leno vstala. Mami se mi je nasmehnila ter odšla iz moje sobe. Sama pa sem se odpravila v kopalnico, kjer sem opravila svojo jutranjo rutino. Danes se spet začne šola. Sem v tretjem letniku gimnazije. Torej stara sem 17 let. V šoli nisem nič posebnega. Preprosto veljam za piflarko. Končno sem se uredila. Sploh se ne trudim z svojim izgledom. No mogoče malo. Odšla sem v jedilnico, kjer sem si naredila zajtrk. No med tem ko jem se vam lahko še malo bolje predstavim. Sem navadno dekle iz Londona. Ime mi je Jessica Johnson. Nekateri me kličejo kar Jess, kot moja mama na primer. Kot sem vam že povedala v šoli veljam za navadno piflarko, ki nobenemu ne pomeni nič. NI mam prijateljev. Če po pravici povem še nikoli nisem imela prijateljice. Ampak sem si jo neskončno želela imeti. Ampak v tem lahko samo sanjam. V šoli imam same petice. Doma drugega kot učiti se sploh nimam. Preprosto nimam nobenega s katerim bi na primer lahko šla v kino. Tako, da mi ostane samo še učenje. Vsi učitelji v šoli me imajo radi. Kot, da to sploh hočem. Jas hočem samo prijateljico. Ampak te ne bom nikoli dobila kot sem že rekla. V šoli sem jim dobra samo takrat ko jim naredim domačo nalogo. »Jess a si?« me je vprašal oče, ki me bo verjetno zapeljal do šole. V odgovor sem mu samo pokimala, vzela torbo in se odpravila v avto. No in sem spet tukaj. Po dveh mestih spet zrem v najhujši pekel. To je šola. Saj sploh ne bi bila takšen pekel, če me ne bi iz dneva v dan žalili. Izstopila sem iz avta. »Lepo se imej. Pridem po pouku po tebe?« me je vprašal očka. Jas pa sem mu pokimala, zaprla vrata. Se zazrla v veliko zgradbo, ter zakorakala proti šoli. Prišla sem do svoje omarice. Katere nisem videla cela dva meseca. Odprla sem jo ter notri dala svoj mobitel. Pogledala sem naokoli ter videla kako se mi približuje Selena Parker in njene »goskice« če se lahko tako izrazim. Smejale so se in si nekaj šepetale. NO pa da vam razložim one so najbolj popularne punce na šoli. Hotela sem oditi preden bi prišle do mene. Že sem se hotela obrniti in oditi do učilnice. Ampak so se na pot postavile one. Puncam ki so mi uničile življenje s svojimi žaljivkami. »O punce poglejte koga smo našle? Pa če to ni Jessica?« so rekle ter se vse hinavsko smejale. Jas pa sem samo pogledala v tla. Preveč me je bilo sram,d a bi sploh kaj rekla. »Jaz pa sem že mislila, da te ne bomo nikoli več videle? Oh kakšna škoda, da je spet prišla ta spaka nazaj.« je rekla in spet so se začele smejati. Verjetno bi še rekle kakšno proti meni. Ampak rešil me je zvonec. Jaz ljubim zvonce, ki začnejo šolsko uro. Saj vem, da je to čudno. Ampak to ni zaradi tega ker sem rada pri pouku. Ampak zato, ker me takrat noben ne more ozmerjati in tako naprej. Verjetno se sprašujete zakaj jim nikoli ničesar ne rečem nazaj in zakaj dovolim, da vsi hodijo po meni. Preprosto sem preveč sramežljiva in strah me je. Čisto nikakor si ne morem pomagati. Z vsakim dnem si govorim,d a se jim bom uprla. Ampak me premaga strah in vse splava po vodi. Tako rekoč.
upam, da je začetek kolikor toliko vredu ;D
Next?
04. januar 2014
next
04. januar 2014
neext
04. januar 2014
nextttttttttttt
04. januar 2014
NEXT
05. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
super začetek
05. januar 2014
u157436
u157436
ηєχт ηχ+єχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηєχт ηυנησ υмιяαм!!!!!!!!
06. januar 2014
Next next next next next!!
06. januar 2014
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
06. januar 2014
neeeeeeeeext
06. januar 2014
u155895
u155895
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
08. januar 2014
neeext
08. januar 2014
dobr začetek nadaljuj
ful so mi ušeč take s temi plašnimi puncami pa najbol pop. na šoli
09. januar 2014
next
10. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. januar 2014
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=49310530[/img]

selena:
Princeska moja zbudi se čas je za šolo!! Sem zaslišala očeta.<< ja ati že grem>>
Počasi sem se vstala in nataknila copate na svoje noge. Odšla sem v kuhinjo kjer me je že čakal zajterk ovsena kosmiče.Zgrabila sem žlico in počasi začela jesti, ko pogledam na uro in kazala je že 6:30. Hitro sem zmetala hrano vase in odhitela v kopalnico da sem se lahko naličila z lepo modro in z malo bleščicami. Odšla sem v sobo kjer sem imela samo oblačila in čevlji v mojo garderobo. Vzela sem obleko in čevlje naj lepše ki sem jih imela. Saj je prvi dan šole in hočem izstopati. Pozabila sem omeniti da sem naj bolj popularna na celi šoli in vsi me imajo radi razen naj večje zgube na celi šoli piflarke jessice. Ima same 5 nič drugega ne zna kot samo tičati za učbeniki in se piflati. Sovražim jo zato se nikoli ne pogovarjam z njo. <<Pohiti princeska moja da ne boš zamudila prvega dneva v šoli in pred vrati te čaka Peter>> Peter je moj fant in samo moj!!! Če ga kater samo pogleda ji bo žal zato.<< takoj očka<< Odhitela sem po stopnicah in odšla do Petra strasno sva se poljubila. Mama naju je peljala v šolo imamo limuzino. Ko smo prispela sva odšla v šolo. S Petrom sva odšla vsak do svoje omarice. Pred mojo sta me že čakale moje bff. Zagledale smo Jessico in se nasmehnile. Odpravile smo se do nje << No lej gdo je tukaj če ni to naša stara Jessica ali drugače piflarka<< Jessica je bila samo tiho nikoli nič ne reče. Me pa smo se hihitale saj je bila prav hecna. Zazvonil je šolski zvonec odšle smo v razred in se vsedle. Nekaj je zelo zaropotalo zato smo vsi pogled preusmerili v...

Next?
11. januar 2014
u155895
u155895
next
11. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. januar 2014
next
12. januar 2014
v jessico?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. januar 2014
Neexr
19. januar 2014
Neext*
19. januar 2014
neeeext
20. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. januar 2014
a boš sploh še pisala little one? kr če ne boš loh jst pišem to ff če nimaš časa
22. januar 2014
jst bom to od zdej naprej pisala
22. januar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeeeeeeeeext
23. januar 2014
tole je Jessica

tole je Selena

tole so Selenine prjatlce

23. januar 2014
tole je peter

23. januar 2014
SELENA
In vsi smo preusmerili pogled v Jessico. Bila je tako štorasta da je prevrnila stol in na obrazu se ji je videlo da ji je nerodno. Vsi so se ji začeli smejat in tudi jaz sem stopila do nje in jo vprašala,….
23. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg