Forum
u158058
u158058
☯Okay začela bom pisat še eno zgodbico.
☯govori o punci, ki misle da jo cela familija sovraž, razn njene mlajše sestrce. en dan pa pride nov fant u njen class in pol je njen žiuljnje še hujš (usaj ona misle tko)
☯Uglaunm to zgodbico pišem že na wattpadu, če kero slučajn zanima u angleščini: https://www.wattpad.com/story/71153237-sparkle%E2%9C%A8-miley-cyrus-ff
☯No bom kr napisala pru poglauje

☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
CHAPTER 1 - Začnimo na začetku

"Mami je rekla da moraš vstat, Sparkle!!!" je Austin zavpil izza mojih vrat.
Vem, kaj si mislite. 'Čakaj, kaj?!' Ime ji je 'Sparkle'? A je to sploh ime?In podobne stvari. Yep. Vem. Ker so ljudje vedno tako razmišljali o mojem imenu. Ko sem se enkrat nekomu prestavila, je rekel ''Ja, tvoj vzdevek. Kaj pa tvoje pravo ime?"
Ljudje pač nemorejo sprejet, da so moji starši lahko blagoslovili moja dva brata in sestro z normalnimi imeni, meni pa sta dala čudnega. In to še ni vse, veste? Sem ena izmed 'sredinskih' otrok v familiji. Grozno je, veste? Najstarejši (Cameron, v tem primeru, - star je 1 je vedno ta odgovorni in najmlajša, (Jackie, moja mlajša sestra – stara je 5)je tista ta luštna. In potem sva tu še jaz in moj 11-letni brat Austin. Zmeraj sem se počutila, kot da sva odveč in nezaželjena. Mislim, verjetno ni tako, samo občutek sem imela tak.
In zdaj si verjetno mislite 'mater, a se bo ta punca samo pritoževala?'. No naj vam povem, da ne. Povedala vam bom svojo zgodbo.
"V minuti!" Sem zavpila nazaj. Poskušala sem zaspat nazaj in se vrnit v sanje ter jih dokončat, ampak v tejhiši je to praktično nemogoče. Vedno je kakšen hrup.
zdaj je v mojo sobo prišla Jackie, potegnila odejo z mene in rekla ''Sparkle, Sparkle, pridi pokazala ti bom novi risbico!''
Prijela me je zaroko in me potegnila iz postelje. Pomela sem si oči in ji sledila.
Peljala me je v njeno sobo, in na steni je bila ogromna risba dveh punc, ene velike in ene majhne.
Prebledela sem "Jackie, mami te bo ubila! Saj veš, da ne smeš z voščenkami risat po stenah!" sem zašepetala.
"ampak...Sparkle, poglej, to sem jaz" pokazala je na majhno punčko "to pa si ti." Je rekla in pokazala veliko punco. Pogledala je v tla. Bila je žalostna.
"Veš kaj? Res je dobra... Najboljša slika, kar sem jih videla." Sem jo poskušala potolažit. Objela me je.
"Ampak mora ostat najina skrivnost, a je prav? Ne povej mami, če pa bo slučajno videla, reci, da sem se jaz spomnila, okej?" Objela sem jo nazaj.
Veste, moji starši niso tako strogi, ampak, ko pa pride do risanja po stenah in da jemo špagete na kavču, so precej strogi.
Šli sva dol in vzela sem si kosmiče. Zakaj, niti enkrat v tednu, ne moremo jest kot normalna ameriška družina? Saj veste, ko si ljudje skupaj kuhajo zajtrke, palačinke, jajca, in podobno, kot vidiš v filmih. No, pri nas ni tako. Ko me je mami peljala v šolo, me je vprašala o prijateljih in če imam fanta. Spet. To je spraševala vsako jutro in moj odgovor je bil vedno enak; "ne, nimam prijateljev ali fanta, mami." To je bilo vedno depresivno zame. Vožnja v šolo z mami. Zmeraj me je spraševala stvari, ob katerih sem se vsakič ponovno zavedla, da nimam prijateljev in nisem popularna. Pravzaprav sem nasprotje popularnega. Mislim, saj se pogovarjam z nekaj sošolci. Ampak ne vem, če jih lahko kličem prijatelji. Moja najboljša prijateljica je bila Jackie, moja mlajša sestra. Zelo sva si blizu. Zato sem vam povedala tisto o risbi.
Ponavadi sem le sedela na svojem mestu in risala v zvezek.
Mislila sem, da je moje življenje pekel, en dan pa smo dobili novega sošolca. Moje življenje je postalo obupno.
Okay tole je bilo prvo poglavje in s tem tudi uvod v zgodbo. Rabim 3 nexte, da napišem nadaljevanje, pa zraven nexta napišite še svoje mnenje.
11. maj 2016
u158058
u158058
*Cameron je star 18
11. maj 2016
u158058
u158058
**Pozabla sm dodat cast, tko da še to
CAST:
Miley Cyrus as Sparkle Clark
pa verjetno bo še kdo umes nou pršu zravn pa bom dodala
11. maj 2016
Next
11. maj 2016
u208825
u208825
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
11. maj 2016
u208825
u208825
zelo dobro
11. maj 2016
Neeeeext, odličen začetek
11. maj 2016
u158058
u158058
omg res hval nism si mislna da bom tolk hitr dobila 3 nexte o.O dobite hmau - ze pisem
11. maj 2016
Next!!!
11. maj 2016
u158058
u158058
CHAPTER 2 -

Zazvonilo je in usedla sem se na svoje mesto. Sama. Nikogar okrog mene. Učiteljica je takoj začela razdeljevat teste, ki smo jih pisali prejšnji teden. Ugh. Vedela sem, da se nisem dovolj dobro naučila, da bi pisala pozitivno. Učiteljica je prišla do mene in rekla ''Sparkle, Sparkle, kaj je s tabo? Vedno si imela dobre ocene, zdaj pa tole? Veš, morala se boš potrudit, če hočeš končat drugi letnik.''
Živčno sem praskala lak z mojih nohtov, čeprav sem že vedela, kaj me čaka, a ne morem si oddahnit, dokler tega nimam pred svojimi očmi. Ko je položila list na mizo sem ga pograbila in pogledala. 4+? Čakaj, čakaj, kaj?! Kaj pa mi je potem prejle rekla? Učiteljica se je pogovarjala z nekom v zadnji vrsti, potem pa je rekla:
''Vsi poglejte svoje teste, ter preverite, če kdo na njem nima napisanega svojega imena!''
Pogledala sem in zdaj sem razumela. Na mojem testu je bilo napisano ime Jacob Mills. Kdo za vraga je pa to?! Dvignila sem roko in rekla, da imam jaz napačen test. Fant je prišel do mene. Imel je kratke svetlo rjave lase, bil je visok in imel je modre oči. in Prvič sem ga videla – vsaj mislim, da.
''Kdo si pa ti?'' sem vprašala medtem ko sva zamenjala teste
''Ja, kaj pa ti?'' se je nasmehnil
''Prva sem vprašala.'' Sem rekla in mu nisem vrnila nasmeha.
Sklonil se je, iz moje puščice vzel pisalo in napisal na rob mojega zvezka 5550991.
''Pokliči, pa boš izvedela.'' Pogledal me je in se mi nasmehnil, potem pa odšel nazaj na svoje mesto.
''Ugh'' sem potiho zavzdihnila. Pogledala sem test, ki je zdaj bil moj. Nisem se motila, dobila sem 1. Doma se bodo še bolj jezili name.

Ko sem pri kosilu sedela za mizo, sama, sem se odločila, da napišem sporočilo tistemu fantu, Jacobu ali kakorkoli mu je bilo že ime. Začela sem tipkati in nato me je nekdo potrepljal po rami – bil je dežurni učitelj.
''Kar meni daj.'' je rekel in pomignil proti telefonu ''starši ga lahko pridejo iskat k ravnatelju.''
Pa ne že spet. Zdaj bom do konca šolskega leta brez telefona. Starši mi ga verjetno nimajo namena pridit iskat. Pa saj me tako ali tako ni zanimalo, kdo je on. Ni mi bil všeč. Na živce mi je šel že ko sem ga pogledala. Obrnila sem s nazaj k sosednji mizi, kjer so sedeli fantje in punce iz mojega razreda, med njimi tudi Jessica, s katero sva se kdaj družili. Tako, v šoli.
''Hej, Jess'' sem jo potrepljala po rami.
''Ja?'' se je obrnila in se mi nasmehnila.
''Kdo je tisti fant v našem razredu, ki je imel moj test?''
''Amm... a misliš Jacob?''
''Ja, se mi zdi, ja''
''No, ja, pred nekaj dnevi so prišli sem, očitno tako zgodaj, da je lahko pisal test, torej verjetno ne danes'' je rekla in se nasmehnila.
''aha okej.'' Sem odgovorila in se obrnila nazaj k svoji osamljeni mizi.
''Hej Sparkle?''
''Ja?'' sem se še enkrat zasukala nazaj
''Pridi sedet k nam'' je ponudila Jessica.
Nasmehnila sem se in se presedla k njim. Vesela sem bila, da me je končno tudi njena družba sprejela. Ko sem se vsedla, mi je Mason (super luškan fant iz razreda in eden izmed Jessicinih najboljših prijateljev) položil roko okrog ramena, kot da bi bila stara prijatelja, ter rekel ''Lej jo, Sparkle je prišla!''
Očitno so me res sprejeli medse.

Ko sem prišla domov, sem pohitela v sobo, mami pa je že za mano vpila, naj pospravim posodo. Zaprla sem se v sobo ter poslušala glasbo. Vzela sem laptop in se prijavila v facebook. Hotela sem poiskat tega Jacoba, vendar mi je že on poslal prošnjo za prijateljstvo. Sprejela sem in takoj sem dobila sporočilo.
'a me ti hecaš?'
'kaj?' sem vprašala
'a tebi je dejansko ime Sparkle?'
'nee ime mi je lazanja, veš'
'ne a čisto resno?'
Šel mi je takooo na živce
' -.-'' ' je bilo vse, kar sem mu odpisala. Potem pa sem poiskala Jessico ter njene prijatelje, da bi jih dodala, saj sem do zdaj imela na fbju le Jessico za prijateljico. Niti Austin me ni hotel dodat. Mami in očija pa sem prosila, naj mi nehata pošiljat prošnje, ker ju ne bom sprejela.
Zavedam se, kako patetično to zveni, ampak tako to je.
Ves čas sem dobivala nova sporočila od Jacoba, in sploh jih nisem več gledala, le odjavila sem se. V zadnjem trenutku, preden me je odjavilo, pa sem dobila sporočilo od Masona. Pisalo je...

CAST:
Miley Cyrus as Sparkle Clark

Liam Hemsworth as Jacob Mills

Justin Bieber as Mason White

Ariana Grande as Jessica Black (vem, ironično, Jessica BLACK in Mason WHITE)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
yay me, nism pozabla casta dodat pa od zdj naprej bom če bo kkšn nou zmeri še slikco dala
Rabm 3 nexte pa nekej vaših mnenj kaj bi se loh zgodil pa napište kko se vam zdi loh se mau razpišete hah
11. maj 2016
Next
Nwm kaj se naj razpišem... Men je zlo fajna zgodbica- in hitro daj nextt, ker me zanima to sporočilo od Masona...
11. maj 2016
Next dobro pises
11. maj 2016
u193768
u193768
Všeč mi je. Next
11. maj 2016
u158058
u158058
okay hvala dobite hmau:** pa res cenm da berete luv ya all
11. maj 2016
u208825
u208825
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
zanimivo! cvek! pol pa še novi učenec! in kar sprejeli so jo! Zanima me tisto sporočilo...
hitrooooooooo
12. maj 2016
Next
18. maj 2016
Next
19. maj 2016
u193093
u193093
nnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
nova bralka
kdaj bo naslednji Next
20. maj 2016
Neeeèeeext
20. maj 2016
u209548
u209548
nexttt ful dobro
20. maj 2016
Next
20. maj 2016
neexxtt!!
21. maj 2016
u158058
u158058
res hvala mislim po drugem zapisu že 11 nextov. nwm če se mi je to že kdaj zgodl tko da res hvala. (pa res mi je žau ker nism tolk doug pisala)
CHAPTER 3 -

Pisalo je... ''Jaz. Ti. Jutri. Pred poukom. Pri omaricah. Ob 8-ih.''
Potem pa me je odjavilo. Nisem se trudila prijavljat nazaj, saj sem vse prebrala. Le kaj hoče od mene? Mi bo rekel, naj pustim Jessico pri miru, ter da jo hoče zase in svoje prijatelje? Bilo me je strah. V trebuhu in v grlu se mi je naredil cmok.
Zvečer Nisem in nisem mogla zaspat, zato sem se odločila, da začnem pisat svojo zgodbico o punci, ki je s svojim najboljšim prijateljem sanjala ovesolju in neskončnosti, tako kot jaz - le da jaz nimam najboljšega prijatelja. Zgodba je bila malce fantazijska, ampak meni je bila všeč. V zvezek sem zapisovala, kakšno bi izgledalo moje življenje, če bi si ga izbrala sama. Bila bi lepa, visoka punca z svetlo rjavimi lasmi ter zelenimi očmi. Izgledala bi nekako tako kot jaz, vendar v lepših oblačilih in bolj kul. Saj veste, kaj mislim. Moj najboljši prijatelj bi izgledal nekako tako kot Mason, a tega nisem zapisala. Kaj, če je bil pa luškan.

Zbudila sem se z glavo na zvezku. Ko sem šla v kopalnico, sem na svojem obrazu zagledala ogromno packo, verjetno od nalivnika. Koamj sem jo spravila dol. Ko sem nase spravila le malo mejkapa (da bi naredila vtis na Masona), sem se odpravila od doma. Živčna sem bila. Zelo. Nisem vedela, kaj pričakovati.

Ko sem prišla do omaric, je bil on že tam. Pogledal me je in se nasmehnil. Malce sem se sprostila, saj sem vedela, da ni bil jezen.
''a greva kam drugam? bolj na samo?'' me je tiho vprašal.
''Ok.''
Odvedel me je v učilnico za kemijo. usedel se je na mizo in z roko pokazal, naj tudi jaz pridem gor.
''Te lahko vprašam zakj me hočeš videt?'' sem vprašala.
''a je narobe, če fant povabi punco, ki mu je všeč, ven?''
''Čakaj, čakaj, a to je zmenek? Prvi zmenek? no, moram rečt, da si se kar potrudil'' sem se zasmejala.
''Ja, zmenek.'' je odgovoril in se nasmehnil.
''Zakaj pa nisi tako rekel? Mislim, pa kako to, da jaz? ponavadi se fantje kot ti lepijo na lepe punce ki so grozno popularne, jaz pa sem ravno nasprotje.''
''Ampak saj ti si lepa.'' je rekel tiho. Lase mi je zataknil za uho in se nagnil k meni. Zmrznila sem. Nisme vedela, kaj naj. Poljubil me je. Nisem se mu upirala, čeprav bi se morala. vedela sem, da je bil Jessici všeč in tudi če si nisva tako zelo blizu, je nisem hotela prizadet. Ko sem se spomnila na to, sem se počasi odmaknila od Masona in stekla iz učilnice. Nisem vedela, kam naj, zato sem odbrzela na šolsko stranišče. Zaprla sem vrata in se sesedla na tla. Nisem vedela, kaj naj, ali je bilo to prav, in kako bo odreagirala Jessica. isem vedela NIČESAR. Pa zakaj JAZ? Se mu res zdim lepa? dvomim. ampak mogoče... V wc je pritekla Jessica. Sprva me sploh ni opazila.
''Ugh.'' je rekla in si v ogledalu popravljala šminko. ''O, Sparkle, tukaj si, sploh te nisem videla.''
''živjo.'' sem ji prestrašeno odgovorila.
Sploh ni opazila, da sem čisto pretresena. ''Sparkle, umrla bom. Amanda je videla Masona v učilnici za kemijo. Poljubljal se je z neko punco. Pa sem mislila, da sem mu končno postala všeč, ali pa da je vsaj dojel ta namig.''
Bila sem isto tiho, to pa je opazila.
''Sparkle, si okej?''
''Jaz sem bila.'' sem rekla in strmela v prazno.
''Kaj?'' je zmedeno vprašala.
''Jaz sem bila z Masonom. V učilnici.''
''Kaj? Kako si mi lahko to storila?! Vedela si, Sparkle, vedela si!!'' je zavpilain v solzah stekla ven.
dons mau krajši Next dobite v sredo nadaljevanje tretjega poglavja...
23. maj 2016
u193768
u193768
Next
Joj, tole pa nau dobr. Men se zdi, da ji bo povedala, da jo je Mason poljubu pa da je ona zbežala, sam ji Jessica nau verjela
23. maj 2016
u193093
u193093
Next
jojojojojojojojojoj to pa res ni dobro
23. maj 2016
u209548
u209548
Nexxtt
23. maj 2016
Next jooooj take avse k krneki sklepajo in ne pustijo da pove do konca mi grejo najbl nazivcw. Hitro en Next, da ji bo povedala
23. maj 2016
u158058
u158058
Next
30. maj 2016
Neeeeeeeeext
30. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg