Forum
Heey !
Ker so mi bile zgodbe, ki sem jih prebrala na forumu všeč, sem se tudi jaz odločla da bom eno napisala. To je moja prva zgodxba, in upam da vam bo ušeč
Uživitee ^^.
XoXo Bella ;*
_________________________________________________________________________________________

A ti je ušeč zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. julij 2011
Naj kar začnem ... pa sorry za slovnične napake

Moje ime je Isa. Skupaj z mojima najboljšima prijateljema Mio in Alejandrom hodim v gimnazijo v 3. letnik. Imam sivozelene oči, dolge rjave lase, olivno polt, polne ustnice in visoko postavo. Imam povsem normalno težo, čeprav nekateri menijo, da i morala več jesti. Vendar se s tem ne obremenjujem, saj smatram da nisem suha, še manj pa debela. Jem zdravo hrano, veliko se gibam in živim srečno življenjem z nasmehom na obrazu. To je recept za vse punce, ki se obremenjujete s svojo postavo.
Skupaj z mamo Jessico, očijem miguelom in bratom Ryanom živim v Barceloni, v Španiji.
Verjetno se že sprašujete zakaj imata moja mami in brat takšno "nešpansko" ime. Torej, moja mami in oči sta se spoznala v neki restavraciji, ko je mama bila na počitnicah v Barceloni s svojim zaročencem, ki ga ne poznam. Lahko bi rekli, da je to bila ljubezen na prvi pogled. Moj oči je bil takrat natakar, ki ju je postregel. In ker jo je tako očaral, sta se malo bolje spoznala, in tako je mama pustila svojega zaročenca, in zbežala z očijem.

Moje življenje v Španiji je bilo popolno. Hodila sem v šolo, ki sem jo imela rada, družila sem se s prijatelji, se veliko smejala, hodila na družinske izlete,...skratka, bila sem srečna. To, pa se je samo z enim telefonskim klicom iz Amerike obrnilo na glavo.
Moj oče je bil igralec, in nek moški iz New Yorka, ga je povabil na snemanje filma. Oče je seveda sprejel ponudbo, saj so mu lahko mastno plačali. Bil je šok za našo družino, ko je oči povedal, da se selimo v New York. Najprej sem bila vesela, ker bom končno šla v najlepše mesto na svetu...nato, pa sem pomislila na to življenje tu, in se spraševala kakšno bo tam. Ne bo več Mie, Alejandra...kako bom živela brez njiju? Ona dva sta mi tako rekoč, izpopolnila življenje. Brez njiju...sem nič. Ostalo mi je le še, da spakiram kovčke, in da novico povem Mii in Alejandru, kar bo zelo težko...

Next??
18. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeext
18. julij 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. julij 2011
u31432
u31432
next
18. julij 2011
u21760
u21760
next!!!!
18. julij 2011
next
18. julij 2011
Next!
18. julij 2011
NEXT
18. julij 2011
hvalaa za nexte
amm nadaljujem popoudne, zej bom dala sam fotke gor
Isa:

19. julij 2011
Oči:

Mama:

Brat:

BFF Mia:

BFF Alejandro:

)
19. julij 2011
Next!
19. julij 2011
"hej,mama...kdaj gremo?" sem vprašala mamo, ki je ravnokar prišla iz službe. Dela kot zobozdravnica v splošni ambulanti v mestu. "čez deset dni, srce" mi je odgovorila. Hotela sem oditi, ko pa mi je dejala : " poglej, saj nebomo za vedno tam. Mogoče kakšno leto. Vem da ti je težko Isa,ampak...jaz tu nič nemorem. Žal mi je". "Je že uredu..." sem ji odgovorila. "Grem malo ven,na zrak."
In odšla sem. V sebi sem razmišljala o samem mestu. Kje bo naša hiša sploh stala? Kakšna sploh bo? Kaj če me prijatelji ne sprejmejo, ker sem...tujec. Pri mojem razmišljanju me je zamotila Mia.

M - Mia J- Jaz

M: "heejjj stara,pa kje si ti tok časa. Te kličem že celo večnost pa se ne oglasiš. kaj je zdaj to? ".
J: " Nekaj...nekaj ti moram povedati. Ni mi lahko verjemi..."
M: " Ojoj, nekaj hudega je...vidim ti na obrazu. Povej, saj sem ti best frendica, kajne?"
J: " Kako naj začnem. Uff...Amm...lej, ne me narobe razumet, pliz. Nisem jaz kriva zaradi tega."
M: " Prau, no, povej že. saj nemore biti TAKO hudo,kot se ti..."
J:"...selimo se. V New York. za dalj časa." sem jo prekinila.

Mia je bila v šoku. Ni vedela, kako naj to sprejme.

M: "Ampak...kako? saj vam ni tako hudo tukaj. al pač?"
J: " ne. ne zaradi tega. Oči je dobil ponudbo da gre snemat nek film..tam. in zato se selimo. Najraje nebi šla..." in nato sem začela jokati.
M: "saj bo vredu, si bova vsak dan pisali, kajne? nebo tako hudo. saj greste samo začasno." in me objela, ker je videla da mi je zelo hudo. Tudi njej je bilo...
J: " Seveda, ja,pisali si bova. Morava si. Tako te bo pogrešala Mia..."
M: "Jaz tudi tebe Isa..."

Nato sva obrisali solze in se napotili k igrišču kjer je Alejandro igral tenis. Kako naj to njemu povem? On je zelo občutljiv, in se bo hitro razjezil. To mu nebo prav...
19. julij 2011
u10862
u10862
next!
19. julij 2011
u31432
u31432
nextt
19. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeext
19. julij 2011
next !!!!!!
20. julij 2011
...

Usedli sva se na eno od klopc ki so bile postavljene ob igrišču. Nekaj časa sva gledali tekmo, ki je bila, moram reč, kr dobra, saj je bil Alejandro zelo dober tenisač. In tudi tokrat je seveda premagal soigralca. Bil je neizmerno vesel zaradi tega, in bilo mi je težko, ko sem pomislila na njegovo reakcijo ko mu bom povedala za selitev.
Ves preznojen je prišel k nama.

J-jaz M-Mia A-alejandro

A: "hejj pupe, kaj bo novega? Vas pa že dolgo nism vidu na tem igrišču. Kaj vs je prneslo sm? Ste vidle kko sm ga na kolena spravu? ha? Mater, sm dobr " je bil samovšečen.
M: "amm, ja. sva vidli. he-he. amm, ja. zakaj sva prišli sm...zakaj sva pršli sm Isa?" Tudi njej je bilo teško začet to temo.
J: " Alejandro. Upam da neboš jezen. ko te vidim tako veselga, mi postane tko žau da ti morm neki povedat..."
A: " Kaj je blo Isa, kaj je narobe? Zakaj si tko žalostna? Nism te še vidu take..."
J: " Uff...Amm...U New York grem."
A: " uuu, pa to je zakon! Zmeram si si želela it tja. kaj ni to supr?"
J: "hja...nebi rekla...selimo se..."
A.: "KAAJJJJ??!!! ne, sigurno me zajebavaš spt"
J: " ne, te ne. resno pravim. oči je dobiu službo, in se začasno selimo. tam bomo kakšno leto, leto pa pou..."
A: " Ne obstaja niti ena možnost da ostaneš? niti ena sama?"
J: " Žau mi je...moram..."
A: " uff.. ma zdej sm biu veseu. zej bom, popenu bom evo."
J: " ne, pliz dej. lej, pisala ti bom usak dan, oblubm. obem. use bosta vedla kko je. pa slike vm pošljem tut."
A: "prou...nebom jezen. ampak sam zato kr si ti."
M: " glejta, a lahk zej to pozabmo use skup? mormo uživat še ta tedn ki nm je ostauu. dej remo na en drink. sta za? "
A: "Ja lahk."
J: "ok."

________________________________________________________________________________
21. julij 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!
21. julij 2011
next
21. julij 2011
...
In tako smo odšli na drink v Cafe Bellissimo. Do tam smo prišli brez da bi kdo izrekel kakšno o selitvi. to mi je ugajalo, in hkrati pomirjalo, ker nisem mislila tem.
Prispeli smo. Zunaj je pihal ravno pravšen vetrič, vreme je ilo čudovito, po mojem okusu.
Vzeli smo mizo za troje in se usedli nekje zunaj. Jaz sem naročila kapučin s čokolado, Mia kratko kavo, Alejandro pa kapučin z vanilijo. Tipični španci, radi pijemo kavo, hehe.
nkeja časa smo tako sedeli in se pogovarjali, se smejali drug drugemu ter bili veseli in optimistični. To bom pogrešala...
Nato pa sem Mio zvlekla na samo v ženski toalet. ker se je to doajalo precej pogosto, je bil Alejandro že tea navajen, in je samo zavzdihnil, ženske. Malce mi se je smilil, ampak kaj češ, ženski problemi včasih niso za moška ušesa kajne?
v WC-ju:

J: "Mia, nisem to hotela prd Alejandrom, toda, neki mam zate, predn odidm. sej veš, za spomin name."
M: "Kaj pa?"
J: "hočm da dans pridš do mene in si zberš kj od mojh oblačil."
M: "Amm, ja, ok. a res? a neboš pogrešala nit enga kosa oblačil?"
J: " oblačilo je samo stvar, pogrešala bom tebe. ti si bolj pomemba od neke majce. sploh ni primerjave"
M: " Isa, zlata si. res. takšne prijateljice se ne dobi zlahka."
J: " Enako Mia. hehe, hvala"

Nato pa sva šli k Alejandru, ki se je dolgočasil z branjem menija, ki ga itak nebo rabiu...

________________________________________________________________________________
Next? Ok, sj vem da je začetek mal bedast, ampak pol u new Yorku ma Isa zanimivo in napeto žiuljenje
21. julij 2011
u42341
u42341
neeeext tut to je zanimiv
21. julij 2011
u29484
u29484
next
21. julij 2011
u31432
u31432
next
22. julij 2011
...

A: " sm mislu da vs ceu dan nbo blo. hehe."
M: " Ah ti lump! Pa tudi če bi ble not tok, bi ns čaku verjem. "
A: " haha, a mislš?"
J & M: " Hudobnež! Haha"

in nato so šale padalo vse do štere, ko sem morala it domou jest. Mami bi bla jezna če nebi prišla. Redno pazi da se v njeni hiši je 5 obrokov na dan. Sama je ne razumem, v zvezi tega. Včasih zna tok popenit da.. Ona sigurn misli da če ne ješ 5 obroku na dan da boš meu takoj 100 kil in da boš dobu sladkorno. Meni se zdi to kr neki. ampak hej, ko mal pomisliš, še dobro da o tem skrbi sploh. Nekatere mame otrokom po cele dneve ne dajo nič za jest. Zato, mami, hvala, ker si takšna kot si.
Kmalu je bilo sedem ura, in Mia je pozvonila na vrata.

M: " dober večer Miguel, Jessica. Žiujo Ryan! Tebe pa že doug nism vidla. "
R: " treniram nogomet, pa me po cele dni ni doma. Zto me nis vidla. -.-" (bil je jezen ker so mu tastari vzeli Nintendo, pa ni meu kj delat)
M: " amm,. okeeej...Isaa! Heej! "
J: " heej Miaa"
M: " Greva u sobo?"
J: " ja, seveda"

In šli sva. Najprej sva odprli omaro. Predemn pa sva se lotili iskanja primernega kosa oblačila, mi je Mia dala neko škatlico. Na njej je pisalo SWAROVSKI. Odprla sem jo, in zagledala dve verižici, ki sta imeli svaka po eno zlomljeno srce, ki se lahko zložita kot puzzli."

M: " Friends forever?"
J: " Best friends forever! Hvala Mia, ful."

zelo sem se raznežila, ker mi je to prinesla. Tako bova za zmeraj povezani. Imam najboljšo frendico na svetu. Mia, hvala ker obstajaš, in ker si zmeraj tu, ko te potrebujem.
Mia si je zbrala oblekico, ki sem jo največkrat nosila. Hoče imeti nekaj, kar bo zares moje, in kar bo imelo vonj po meni.

Naslednji dnevi so bili zelo veseli in srečni. s svojimi frendi sem preživela toliko časa, kolikor se je le dalo. Nato pa je napočil tisti dan. Najbolj grozen dan in trenutek u mojem lajfu. Odhod, in ločitev od mojih prijateljev...
22. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeext
22. julij 2011
amm, nextam ko pridm počitnic
do tkrat uživiteeee

(bom provala še dans alpa ju3 kj nexat )
22. julij 2011
u42341
u42341
uživaj
22. julij 2011
Tenkjuuuuuuu ^^.
22. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg