Forum
Tu je vesoljska akcjiska avanturna strelaška zgodba
Če je večina ne bo hotlu brt da jim bo prezveze naj mi tu poveja da vem če se splača pisat
Sej mogoče bo na začetku brezveze sm bol rata bulj zanimivu

naj napišm

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. januar 2011
1.poglavje
ZAČETEK
Živijo moje ime je Max, star se 27 let in živim na planetu Hypouc v galaksiji Opus na koordinatah 1:73:4. V tej galaksiji je 8 planetov. Če začnemo z planeti ki so najbližje soncu je to planet Firkus ( 1:73:1 ), sledi mu planet Uksirf ( 1:73:2 ), za tem planetom je planet Kiryb ( 1:73:3 ) in potem je moj planet Hypouc ( 1:73:4 ), naslednji planet je Leiar ( 1:73:5 ), sledi Topaus ( 1:73:6 ), Piksusy ( 1:73:7 ), ter planet Melgus ( 1:73:8 ).
Vsi planeti sodelujemo in se ne napadamo, vsak planet ima svojo, vlogo:
a) Firkus in Uksirf skrbita za energijo ki jo dobijo z sončnimi celicami,
b) Kirby in (moj) Hypouc sta glavna planeta tam se urejajo vse stvari,
c) Leiar in Topaus sta založena z gozdom in rudnikom metala in kristala,
d) Piksusy in Melgus sta najbolj mrzla tam se dobi veliko deuteriuma (nafta)
Na Firkusu živijo puščavska bitja po imenu Frikses, na Uksirfu živijo tudi puščavska bitja po imenu Uksirftst, na Kirbyu živijo Kirbysci, na hypoucu hypoucusi, na Leairu živijo bitja ki nočejo biti razvita vedo kaj je to vesoljska ladja in tako ampak nočejo uporabljati tako tehnologijo za orožje uporabljajo kar na roke narejena orožja, na Topausu pa so razviti ( uporabljajo to tehnologijo ), prebivalci Piksusyia in Melgusa pa so si dali skupno ime Coldergusy. No zdaj vam pa povem kako se je vse začelo. Dne 11.5.2569 ob 14:37 uri naši radarji zaznali da je nekaj prišlo v našo galaksijo z hiperprostornim pogonom. Ta bitja so bila podobna nekakšnim zombjiskim okostnjakom. Oni se niso bojevali vbistvu jih sploh ni bilo veliko za vojsko so uporabljali robote. Sami sebe so poimenovali Deathskulls. Pristali so na naš in Kirbysciso planet in nas hoteli prepričati če se lahko naselijo na naš planet in oni vodjio seveda smo jih zavrnili in tisto noč smo ob 00:27 uri prijeli sporočilo za pomoč od planeta Kirby in takrat se je vse začelo,…
19. januar 2011

Max - nism najdu bulše =P
19. januar 2011

deathskull
19. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg