Forum
ok da predstavim:js-tjaš,moji frendi :lucija,blaž,domen,tjaša

a napišem zgodbo sovražnice forever?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. oktober 2010
ok
21. oktober 2010
u4787
u4787
dei no!!!!
21. oktober 2010
u4787
u4787
pliiiiiis
eh pa sei bom juter u šoli zvedla če ne drgač
21. oktober 2010
sam tok lucija si ti deja
21. oktober 2010
zečelo se je nekak tko.blo je konc šolskega leta in končali smo tretji letnik.tko kot vsako leto smo tudi letos odšli s fredni na dopust.ampak letos smo šli V LAS VEGAS.idejo za to je dala lucija pametna buča.minevali so dnevi ko je končno prišel tisti 14 julij za odhod noro.vsi som zutri usatli ob šestih ker smo meli že ob enih v dunajo let v vegas.prišli smo v dunaj.blaž pa že lej to je našo letalo.
21. oktober 2010
domen je reku pa res tisti črno vijolčn.potem je to rekla tanja in ko je to še potrdila lucija sem potrdil še jaz.po zvočnikih je končno poklicali let v vegas u12 črno vijolčno zasebno letalo .ko smo se vkrcali som vidli nekaj norga nekaj neverjetnaga.plesno dvorano,najboljše učitelje hip hopa pa za za domna pa vlko knjižnico z vlk knijg
21. oktober 2010
končno som vzleteli tjaši je zlo ubračalo želodec.ko smo bli prbličn že 10km u zraku smo začeli noro plesat.blaž si je vedno želel pilotirati in to se mu je tudi uresničlo.ko smo pristali v vegasu smo vsi zacvilili kere lučke pa spolpnce noro.usedli smo se na klopso ki je bla ob pristajali stezi bilo je noro dokler dokler in še enkrat dokler ni prišlo ugabno roza letalo za napisom BARBY GIRL
21. oktober 2010
u27664
u27664
NeeeeeeeeeeXtttttttttttt....
21. oktober 2010
nextttttttttttttttttttttttttttttt
21. oktober 2010
mislim kej huššga moje največje sovražnice in to na zaslužnem dopusto.no okej sj las vegas je velik jih mogoč sploh nebi vidu sm se tolažu. a use je šlo narobe ko sm zvedu da so v istim hotelom k mi in da majo sobo zravn nas.
21. oktober 2010
začela se je dogodivščina.zanimiva.
21. oktober 2010
nextttttttttttttttt
21. oktober 2010
zvečer smo bli že vsi ful zaspani.ko so te barby girl začele nabijat na fuul musko.lucija je dala predlog da se jim maščujemo za tisto kar je blo u šoli in kar je zdej .potiho smo šli do glavnih varovalk in njihovo sobo izključili ter ji zaprli.vse so ful začele cvilit ko na enkrat mi udremo u sobo dobr so nas poznale blaž pa spet to pa vas bo še draGO STALO.glavna barby girl lara pa reče dejte no mehkužci.mi pa vsi u en glas eden za vse za enega vsi.za to bo še huda vojna.
21. oktober 2010
nextttttttttttttttttt
21. oktober 2010
u4787
u4787
lejga ahti se ti punc zard zgodb boš še slaun.pa itak si že kot največa faca(usaj u razredu)blaž je zihr drev,domen je boris,tjaša pa kička valda.leiga nora zgodba sam js bi znorela če bi se barbie girls pojavle tam u istmu hotelu.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
21. oktober 2010
zutri smo šli po vegasu po šopingih blo je coom.spet smo vidli barby girl ampak zraun je bla nova členica.zgodilo se je na prvi pogled res na prvi pogled sm se zalubo u članico barby girl.potem pa me domen rukne as kull ja sam neki pa sm full začno noret.mislim pa to ne more bit res zalubu sm se u eno izmed novih barby girl pa zaka glih js.ok sj je full čedna.od takrat naprej je zame obstajala zame sam o ona .dokler...
21. oktober 2010
nexttttttttttttttttttt
ful zakon pišeš..ne morem verjet da fant piše tak dobre zgodbe
21. oktober 2010
u4787
u4787
ej MileyCyrusFAN on ma tk bujno domišlijo pa že največja faca kar jih poznam je to pa vem k hodma na isto šolo in res škoda da ga ne ponaš u živo
neeeext pliiiiis
21. oktober 2010
haha lepo ja pol pa škoda ga ne poznam v živo xD
21. oktober 2010
dokler je nism uprašu če bi hodla.vas zanima kako je odreagirlala.dobu sm klafuto.in od takrat naprej se mi je ša ta barby girl zamerla.zagnusla se mi je.tako kot use barby girl.blo mi je žal da sm jo sploh uprašo.potem pa je lucija mi prpelala neko las vegasnčko bla je fina in elegantna.prej je živela u sloveniji.bla je še lepšo od barby girl bla je čist po mojem okusu.ajd no dobr lahk bi mela za otenek temnejše lase ompak usen.bla je lepša od useh lepotic.ampak zvita lucija je nausak način hotla da sma skup.rihtala je zmenke in mi govorila nonstop PRIMERNA JE ZETE dokler ni prišel trenukek u prešino.do nje sem čutil kar nisem čutil niti pri barby girl.
21. oktober 2010
nexttttttttttttttttttttttttt
21. oktober 2010
u4787
u4787
pa zaka sm spet jst zista ta glauna no!drgač pa ful nora piš naprei!!!!
21. oktober 2010
mč blo je fain bio sm zalublen u tisto k jo ljubim.potem sem ponovo postopet uprašo sm jo če bi hodla a tokrat mi je ta odgovorija ja.bio sm vesel kot še nikoli.a moje veselje ni trajalo dolgo.ker so mi ga pokvarile BARBY GIRL.mojo novo punco so nagovarjale da sm prevarant da jo izkoriščam.in potem men moja punca katja pove ka so ji govorile o men .js pa sem ji raku če me lubiš verjem men če hočeš pa verjem bg.ona je seveda vrjela men in tko je tudi naš klub dobil novo članico katjo.za to se jim še bomo maščevali smo se zmenli.
21. oktober 2010
u4787
u4787
nextnextnextnext
21. oktober 2010
nexttttttttttttttttttttttt
21. oktober 2010
ko je bil večer smo vrate od bg namazali z fetno mastjo na preprogo zlili lucijino sluz za obraz ter pozvonili.vse se je cool izteko.
21. oktober 2010
maščevenje number 2
21. oktober 2010
u28413
u28413
N-E-X-T
cooool zgodba
21. oktober 2010
u28413
u28413
no zdaj še enkrat N-E-X-T
21. oktober 2010