Forum
heeeeheee neki bom probala napisat... prosim nabodite jezni če bojo pravopisne napake saj ni noben popoven -.-
Joj spet v novo šolo, kot da ni že dovolj da moram živeti z mami bi pa raje z očko, pa še šole moram menjat tako na vsake pol leta... joj komaj čaka še 3 leta pa bom svobodna!!! Iz razmišljanja me je zbodila mami ki se je drla da bom zamudila že prvi dan če nebom pohitela. vso pot do šole sem morala teči saj bi drugače res zamudila... Ko sem prišla mi je prvo padlo v oči kako so bili oblečeni jaz ker nisem imela pojma kaj naj oblečem sem nase navlekla moje najljubše kavbojke in majico. ko sem prišla v razred pa....

všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. maj 2012
u66560
u66560
next!!!!!!!!
07. maj 2012
u56764
u56764
Next!
07. maj 2012
ok odlačila sem se da bom pisala v obliki dnevnika:

2. september

drugi dan v šoli pa imam že skoraj najboljše prijateljice... to se mi je prvič zgodilo... no vseeno ponesreči sem pristala da bom odšla z njimi na koncert od 1D jaz pa jih sovražim, saj se mi zdi da se imajo za nekaj več pa to sploh niso... no vseeno z njimi sem spricala zadnjo uro da smo se lahko že dve uri prej postavili v vrsto preden so sploh odprli... zato smo dobili tud kar dobre karte ampak vseeno zakaj moram ravno jaz iti... še dobro da imam še... next? vsaj 3x
07. maj 2012
next
07. maj 2012
u56764
u56764
Next! :*
07. maj 2012
šeee 1x
07. maj 2012
no bom kr pisala..

4 september:

joj jutr je koncert danes sem šla z prijateljicami(nina, maruša, tjaša) nakopovati, našla sem popovno oblekico, pa ne da bi rada zgledala nevem kok lepa samo nemorm priti neurejeno. danes bo maruša prespala pri meni, saj pravi da bo bolje tako ker ona živi na drugem delu mesta in se ji je resnično zoprno peljati skos gor pa dol...

zato mi sedaj po yt kaže pesmi od 1D kod recimo to:

ko sem pogledala že ene 100 slik od njih sem ugotovila da je ubistvu harry ful luštkan... samo tega itq nisem priznala
nato mi je maruša dala neko zapestnico ki sem že prej videl da jo nosijo vse tri samo da je vsaka druge barve na vsaki pa piše "1D we love you!!! " moja je bila roza. sprva je nisem hotela nosita samo potem pa sem morala obljubiti maruši da bom... tako da je sedaj trenutno na moji roki...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next -.-?
07. maj 2012
NEXT.! Carsko.! < 3
07. maj 2012
next!
07. maj 2012
u78054
u78054
neeeeext!!!
07. maj 2012
u33561
u33561
neext! ful dobra zgodbica!
07. maj 2012
nextam čez 40 min
07. maj 2012
Next
07. maj 2012
u78054
u78054
ajajajajaj pohit!!
07. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
07. maj 2012
ok mal prej:

5. sep.
ura je 5 in midve z marušo še odpraviva na avrobus... bil je nabito poven najstnic in predvidevala sam da grejo na isti koncert kot midve... ker že kod otrok nisem dobro prenašala gneče mi je o delalo se večje probleme... ampak moram priznati da so oni ful dobri pevci. no ko sva prišli v dvorano sva se morali prvo prerekati z dvema ki sta imeli slabo karto in sta zato govorili da sta na najinih mesti, ampak na konci je prišel varnostnik in ju odstranil. ko so prišli na oder so se vse najstnice na enkrat žačele cviliti...oni so delovali kod da jih to ni nič zmotilo... ko so zapeli so rekla da pred nasledno pesmjo potrebujejo nekaj dekle iz publike, in pokazali so na, marušo, mene, tino in tjašo. hehee sj sploh nebi šla če nebi se zamono v enem trenutku prikazal varnostnik in me dvignil na oder...

peli so to pesem:

ko je imel harry svoj refren mi je pogledal naravnost v oči...tisti trenutek ga nisem morala več sovražiti ko se je pesem končala....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
07. maj 2012
NEXT!
07. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. maj 2012
u49756
u49756
nextt!
07. maj 2012
next k mi je dc
________________________________________________________________________________
ko se je pesem končala so si vzeli odmor in nas povabili v zaoderje v njihovo garderobo...
tam so nas spreševali kako naj je ime in tko... ker so imeli skoraj 45 minut pavze smo še šli frašo resnice prvo je bil harry in je izbral resnico... liam ga je uprašal katera ima najlepšo obleko od nas treh, zasmejev se je in rekel da se težko odloči ampak naj bo maša, sedaj sem je on vrtel in prišla sem jaz. harry me je uprašal če sem sploh njihova fenica. rekla sem da nisem bila do pred pol ure sedaj pa sem ker so tok uredu... vsi so se zasmejali... ampak v tistem trenutku je prišel....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
mal krajš... next?
07. maj 2012
NEXT!
07. maj 2012
u49756
u49756
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! < 3 Łov@m pr@vŁjico! *___*
07. maj 2012
še ene 3 plis delte da bm lahka čim prej nxtala
07. maj 2012
neext
07. maj 2012
u78054
u78054
next next next!!!
07. maj 2012
okey bom kr zdj...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vstopil je menedžer in rekel da morajo iti naprej peti mi pa lagko dobimo VIP karte in jih opažujemo iz zaodera.... vse smo se strinjale... peli šo še kako uro nato se je vse končalo in vrnili so se v zaodarje.... kjer so se šli obleči nato pa so nas povabili da gremo z njimi v hotel lev na zaključno zabavo saj jutri letijo nazaj... seveda smo privolile v tistem trenutku me je harry prijel za roko, mislila sem da iz ljubezni ampak izkazalo se je da samo zato ker je želel videti zapestnico ... zasmejal se je in uprašal če nisem rekla da nisem bila njihova fenica

prikimala sem in jim povedala zgodbo prejšnejga večera. vsi so sa zasmejali in harry me je objel čer rameno saj proav zares tjaša me je takoj dregnila... ko smo prispeli z limozino je liam predlagal da raje dekleta počakamo v avtu saj si ne želimo mediskega navala... zato smo počakale da so odšli vn nas pa je šofel odplejal na stranska vrate... ko smo končno nekako prišle na zabavo smo ugotovile da je bilo itq brezveze saj so fantom skos težila oboževalke... ko smo že hotele odpiti so se povspeli na odesr in zapeli

ko so peli so nas zagledali in nam pomahali...

po končani zabavi okoli 00.00 so nas odpeljali vsako dom in harry me je poljubil na lice tjašo pa je liam... zmenili smo se da se jutri dobimo na sladoledu preden letijo...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
07. maj 2012
neext
07. maj 2012
u49756
u49756
next!
08. maj 2012
okey
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ko sem zvečer prišla domov sem prmišljevala o njih... bili so tko sipatični in z njimi mi vrjetno nebi bilo nikoli dc.... ampak skrbi me da ko bojo odleteli da nas bojo kar pozabili... da smo bili njihova zbava za 2 dni.... no vseeno smo odšle jutri ja sladored z njimi,

bilo je zabavno skos smo se pogovarjali kaj so oni delali na x-factory in po tureah, potem pa so še mene zašliševali zakaj menjam toliko šol. manjakala je samo še ena ura do leta zato smo se odpravili na letališče... takrat je harry dobil idejo da bi šle me z njimi saj se je itq učera šele začela šola bi lahka komot, tam hodile v šolo, nam se je ideja zdela super a stršii so rekli...
_____________________________-next-___________________________________________
08. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg