Forum
"Nikomur ne morem zaupati glede svojih težav. Moj brat me vsak dan pretepa, oče navija z njem, mami pa me nenehno sprašuje glede punce, ki sploh ne obstaja.", sem pojamral. Pogledal sem v tla in na mojih ramah začutil njeno roko. "Če boš kdaj potreboval pogovor, sem ti vedno na voljo.", je rekla in se stisnila k moji rami. "Res?", "Ja! Absolutno! Veš, da naju tvoj brat še vedno opazuje?", "Ja... Vedno mi sledi, ko sem v centru.", "Potem ga pa raje res prepričajva, da sva par!", je rekla in me poljubila. "Koliko si sploh stara?", "Samo še eno leto do gimnazije imam.", "O? Na katero misliš iti?", "Na Maparjevo.", "Reees? Imaš dovoj dobre ocene?", "Ja. Imam. V resnici sem se zatekla k učenju, ko je moj bivši rekel, da se je z mano le važil.", "To je naredil? Vsak normalen tip bi bil hvaležen, da je s tabo.", "Si ti tudi hvaležen?", "Hvaležen, da sem te spoznal in, da sva prijatelja. Drugega pa nisva, ne?", "Saj ne pravim, da sva ampak bila pa sva. Kakšne 30 ure, ne?", "To sem tudi hvaležen.". Zasmejala sva se in skupaj šla na avtobusno postajo. "Jake? Te moti, če bi pred prijateljicami bil moj fant?", "Ne... Zakaj?", "Tudi jaz lažem prijateljicam, da imam fanta. Hočem biti kul! Vse punce imajo fanta iz drugih osnovnih. Jaz pa bi rada imela nekoga iz srednje.", "Bi te motilo, če bi te predstavil mojim staršem?", "Pravzaprav ne!". Se temu reče, da sva v pravi zvezi?
27. september 2012
u63347
u63347
next
27. september 2012
še 3 nexte
27. september 2012
neeeeeeextttttt
27. september 2012
2 nxta
27. september 2012
u90832
u90832
Omg neext!
27. september 2012
1 next plz
27. september 2012
u90832
u90832
Next od andyia!
27. september 2012
u90832
u90832
Nextej!
27. september 2012
u50889
u50889
NEXT!!!!!
27. september 2012
u90832
u90832
Hitrrr noooooo k booom znurela NAPETTTTTTOSTTTT DD
27. september 2012
Prišla sva do avtobusne postaje, kjer je do Monique steklo neko dekle. Objeli sta se in po tem sem pomislil, da sta prijateljici. Prišli sta do mene in Monique me je spet poljubila. Objel sem jo okrog bokov in jo stisnil k sebi. "Larie, to je moj fant Jake.", me je predstavila in se stisnila k meni. Larie je nekaj časa buljila v naju in nato rekla: "Se ti zezaš? Kako si lahko dobila njega?", "Ja no, zaljubila sva se.", "Obstajajo tako lepi???", je kričala Larie in se mi smejala. Monique ni vedela, kaj naj reče zato sem vskočil jaz. "Jaz se nikoli nisem imel za lepega...", "Že tvoja čupa je hudaaaa! Je to... make up?", "Ja, malo si obrobim oči.", "Iiiiiiiiiii!!! Imaš brata ali pa prijatelja?", "Imam starejšega brata Leslija.", "Je samski?", "Z njem ne bi bila preveč zadovoljna. Sploh zato, ker ima vsaki 2 uri drugo punco.", "Oh? Budala! Kam gremo?".
Laurie:

27. september 2012
u90832
u90832
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!
27. september 2012
še 4 nexte
27. september 2012
u90832
u90832
ne pa ne ker boš kr nextala
27. september 2012
Your wishes is NOT my order
27. september 2012
next
27. september 2012
neeeeeeextt
27. september 2012
2 nexte plz
27. september 2012
u90832
u90832
:/
27. september 2012
neeeeeeeeeeeeext
27. september 2012
u90832
u90832
Next
Next
Next
pa še ud sestrce next
27. september 2012
1 next
27. september 2012
"Gremo? Jaz sem bil namenjen domov...", "Zdaj se šele začne živeti! Ajde, Jake! Pridi!", je rekla laurie in me povlekla s seboj. Monique je skomignila z rameni in šli smo nazaj v center. "Laurie, kam naju pelješ?", je rekla Monique. "Nekam, kjer Jaku ravno ne bo všeč ampak boš videla, kako močno te ljubi!", "Kje naj bi to bilo?", "Bar za homiče!", je rekla Laurie in se začela smejati. Monique me je pogledala in mi zašepetala: "Prosim, brzdaj se!". Pokimal sem in, ko smo vstopili v ta bar... Sami hudi tipčki!!! Bil sem kot v nebesih. "Haha! Jake! Kaj si tako zmeden???", se je zasmejala Laurie. Monique sem prijel za roko in jo povlekel k sebi: "Monique... Jaz ne morem biti tukaj...", "Ampak...", "Oprosti.", "Jake! vsaj poljubi me še enkrat pred Laurie.", "Prav.". Monique je poklicala Laurie, da bom odšel, ker se mi mudi domov. Takrat sem jo spet sladko poljubil in nato odšel. Zunaj sem se usedel na klopico in nekaj časa sedel tam. Do mene je priše nek tip in sedel k meni. "Si v redu?", mi je rekel. Pogledal sem ga. Bil je čudovit. Kar zaljubil sem se vanj. "Uhmm... Ja! Zakaj?", "Zanimalo me je, ker si nekam živčno zdivjal ven.", "Ah ne.", "Si hetero?", "Ne.", "Zakaj pa si poljubil punco?", "Dolga zgodba.", "Bisex?", "Gej sem.", "Res?", "Ja. Punca, ki sem jo poljubil je oz. moja fejk punca samo zato da pri starših odvrnem sum.", "To imam tudi jaz.", "Si ti tudi gej?", "Ja, ime mi je Casey.", "Jake.". Bil je tako pozoren glede mojih čustev. Razume, kako se počutim in razumeo to, da sem gej!
Casey:

27. september 2012
next
27. september 2012
še 3 nexte
27. september 2012
next
27. september 2012
2 nxta
27. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
27. september 2012