Forum
hey
sem alya in živim v londunu. stara sem 17 let in še nimam fanta (beda). no to je to. to sem jaz

na šoli nisem ravno priljubljena oz. me vsi zasmehujejo. veljam za največjo piflarko na šoli ker mam dobre ocene, sam vam povem da se nič ne učim.
to je vse o meni.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vem beden začetek
next?
06. maj 2014
u165702
u165702
Next
06. maj 2014
next
06. maj 2014
u106993
u106993
next
06. maj 2014
še 2 nexta
prosim oglašujte
06. maj 2014
Next. Dobro je.
06. maj 2014
nexxxxxxxxxxt
06. maj 2014
evo 2. del. upam da vam bo všeč.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
»Alya kje si?« se je zaklicala mama. »V sobi sem!« sem se zadrla nazaj. »Pridi dol. Takoj!«. »Ja. Že prihajam.« Počasi sem se odpravila po stopnicah. Ko sem prišla v kuhinjo se zagledala mamo kako joče.

»Kaj je narobe mami?« sem se prestrašila. »Veš Alya….«. »Kaj?« sem bila cela prestrašena. »Tvoj oče……………….. je imel nesrečo……………….umrl je.« »Ne!!! To ne more biti res!!!« Tudi jaz sem se začela jokati. Nisem mogla verjeti. V šoli me ne marajo zdaj pa mi je še očka umrl. Moje življenje se obrača na glavo. Ko sem se malo pomirila sem odšla v sobo. Vzela sem album in začela listati. Ko sem videla sliko naše družine sem se spet začela jokati. Zaprla sem album in se vrgla na posteljo. Glavo sem zatlačila v blazino in jokala. V joku sem zaspala. Zjutraj me je prebudila budilka. Ko sem se vstala in se začela oblačit za v šolo mi je zazvonil telefon. Brž sem stekla k postelji, vzela telefon in pogledala kdo kliče. Bila je Bella, moja bff.

Bila sem vesela, da je poklicala. Samo njej lahko zaupam vse svoje skrivnosti. Res je najboljša prijateljica. Povedala sem ji za vse kar se mi dogaja. Začela me je tolažit in mi govorit da nje ne bo nikoli izgubila. Bila sem presrečna, da imam tako prijateljico. Škoda, da ne hodi na našo šolo. Pogovarjali sva se še kakšno uro potem pa je morala iti v šolo jaz pa tudi. Oblekla sem se in se odpravila v šolo. Ko sem vstopila sem videla…
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Koga ali kaj sem videla?
Next?
06. maj 2014
Koga ali kaj sem videla? fanta v keterega se zaljubi
Next? seveda
nexxxxxxxxxxxxxt
06. maj 2014
u169854
u169854
NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXTTTTTTTTTT
Kul imaš napisano.
Videla si fanta ki je bil všeč.
06. maj 2014
Full kol.
Videla si bello ki se objema z fantom ki ti je zelo všeč.
pa neeeexttt
06. maj 2014
videla si fanta
in next
07. maj 2014
Tenx ker berete to temo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. del
Ko sem vstopila v razred sem videla novega fanta.

Še nikoli ga nisem videla na naši šoli. Gledal me je tako hladno da sem kar zatrepetala. Sedel je na stolu zraven mene. Pristopila sem in rekla: »Hey. Kako ti je ime?« »Edward.« »Lepo ime.« Nič ni rekel. V razred je vstopila učiteljica. »Dober dan, učenci.« »Dober dan, učiteljica.« »Danes bomo delali v parih.« »O ne.« sem si mislila. Dobila sva nalogo in jo v molku rešila. Komaj sem čakala na konec ure. Ko je zazvonil zvonec sem pospravila svoje stvari in odšla iz učilnice. Šla sem do svoje omarice. https://www.themillions.com/wp-content/uploads/2012/08/570_lockers.jpg Odklenila sem jo in ko sem jo odprla je ven padel listek z napisom: pridi na šolsko dvorišče ob 12.00.
Ni bilo podpisa. Hmmmmm…… kdo bi me potreboval. No saj je vseeno. Šla sem v učilnico in preživela še eno grozno uro. Pa še eno…. Končno se je pouk končal. Ura je odbila 12.00 in odpravila sem se na šolsko dvorišče. Tam sem zagledala Edwarda. Kaj pa on hoče od mene. Šla sem do njega in ga pozdravila.
J=jaz, e=Edward
J: Hey.
E: Hey.
J: Zakaj me potrebuješ?
E: Nekaj ti moram povedati. Poznam tvojo prijateljico Bello. Pozdravlja te.
J: Res!!! Kako to?
E: Njen fant sem.
J: Resss. Nikoli mi ni rekla, da ima fanta.
E: Ja to pa zato, ker ji jaz nisem dovolil.
J: Zakaj pa ne?
E: Hmmm…. Nevem.
J: Ok. Prav. No zdaj pa moram iti domov. Bay,bay.
E: Ok. No bay,bay.
Med potjo domov sem razmišljali zakaj Edward ni dovolil Belli, da bi mi povedala, da sta skupaj. Kar naenkrat pa me je nekdo prijel za zapestje. Obrnila sem se in zagledala…
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Koga sem zagledala?
Next?
07. maj 2014
slika omarice mi delala

07. maj 2014
next
07. maj 2014
nextt
07. maj 2014
next
07. maj 2014
u106993
u106993
amm nwm bello
neeeeext
07. maj 2014
še vsaj 4 nexti
07. maj 2014
Koga sem zagledala? newem
Next? seveda kaj sprašuješ
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
07. maj 2014
Next. Colllllllllllllllllll...... Pišeš
07. maj 2014
Pa edward te je prijel za zapestje.
07. maj 2014
u169854
u169854
Next.
Zakon zgodba naj bolša ccooollll.
Aja prijel te je za zapestje Edward.
07. maj 2014
Hvala vsem, ki berete. Vem da je zgodba bedna ampak jo bom zaradi prijatlc nadaljevala.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu je 4. del

Obrnila sem se in zagledala Bello. Začudeno sem jo pogledala.

Bila sem vesela, de je tukaj ampak kaj dela tu.
J=jaz B= Bella
J= Hey Bella.
B= Hey.
J= Kaj pa ti tukaj?
B= Nekaj ti moram povedati.
J= Ja že vse vem. Mi je Edward vse povedal.
B= Res. Kaj se že poznata?
J= Ja itak, če sva sošolca.
B= joj saj res. Sem čisto pozabila.
J= In kaj ti delaš tu?
B= Od zdaj naprej bom hodila sem v šolo. Preselili smo se in sem si želela obiskovati vašo šolo. Saj veš zakaj. Hehe.
J= Res!!! Super.
B= Greva na sladoled. V bližini je kavarna.
J= Prav. Greva.
Med potjo sva se zelo zabavali. Govorili sva o tek kaj vse se nama je pripetilo med tem časom, ko se nisva videli. Čas je hitro minil in že sva bil pred kavarno. vstopili sva in pozdravili sladoledarja. Naročili sva si Bella čokoladni jaz pa vanilijev sladoled.

Ko sva plačali sem Bello povabila k sebi domov. Bila je navdušena. »Samo mamico pokličem!«. Seveda ji je mama dovolila. Rekla je celo, da lahko ostane pri meni do jutri. »Super!!!« sva se veselili. Šle sva domov in jedle sladoled. ko sva prišli do mojega doma sem videla, da so vrata na strežaj odprta. Ni mi bilo jasni saj se moja starša vrneta domov pozno zvečer. Vstopili sva. Šle sva v kuhinjo,da bi si naredili kaj zajest. Bili sva sestradani. Jedli sva tople sendviče.

Bili so zelo dobri. Vsaka je pojedla 2. Ko sva se najedli sva šle v mojo sobo.

začeli sva se igrati resnica ali izziv. Ravno, ko sem hotela Belli dati izziv je nekdo potrkal na vrata sobe. Vstala sem se in odprla vrata. Bil/a je…..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kdo je bil?
mnenje/kritike?
next?
---------------------
vem zgodba je bedna. sploh pa toti next.
08. maj 2014
Bil je vlomilec.
Pa ja. Zgodba je full vredi, tak da jo mors!!!! Se naprej pisat.
PS ne pravi da je zgodba bedna ker ni.
08. maj 2014
u106993
u106993
edward
taa zgodbaa je ress ful ful dobraa
neeeeeeeext
08. maj 2014
edward je bil
next
p.s dobra zgodba
09. maj 2014
kdo je bil? edward
mnenje/kritike? super I love this story
next? seveda
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
09. maj 2014
u169854
u169854
Edward
Zzzzzzzaaaaaaaaaakoooooooonnnnnnnnnn Ne jo kančati nadajuj ker je carska.

Nnnnneeeeeeeeeeeexxxxxtttt
Next
next
next
next
next
10. maj 2014
nexttt
10. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg