Forum
u57330
u57330
To je zgodba ki govori o punci,ki ima vse kar hoče njeno življenje je na videz popolno toda starši pričakujejo preveč od nje in če kaj narobe naredi je pretepena in vse kar ima bi zamejala za to da bi se lahko osamosvojila in bila igralka.

Ali pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. januar 2012
u57330
u57330
»Kaj je to?!?!?! No odgovori ti nesposobnica!!! » V obraz mi je priletela pest in obraz me je zabolel potem pa ga sploh nisem čutila.
»Alice odgovori!«
»Moj test.Sej trojka ni slaba cena.«
»Kaj???????Kakšna hčera si!Vse dobiš pa nič ne dobiva nazaj!!!«
»Oče to je moja prva trojka ostalo imam vse pet!«
»Pojdi se učit in ne ugovarjaj mi več!!!!«
Odšla sem v sobi in začela jokati.Kaj sem jima naredila da sta takšno????Odšla sem v kopalnico in se pogledala v ogledalo.Moj obraz je bila velika otekla modrica.Kako bom jutri šla v šolo?S takšnim obrazom?Sovražim ju!!! Mama se nikoli ne zavzame zame oče pa me pretepa.Sovražim se.Sovražim ju.Sovražim da smo bogati.Sovražim da sem priljubljena in da nimam prijateljic.Sovražim vse!!!Enkrat me bo ubil.Vem da me bo.Želim si da bi imela normalno družino.Sanjam da bi postala igralka ker ljubim ta poklic.Želim si da bi me Michael opazil ker sem zaljubljena vanj.Toda ima me za neumno trapo.Morda to tudi sem.Šla sem do vrat,jih zaklenila potem pa sem šla do postelje in dvignila jogi.Vzela sem cigarete ki sem jih skrivala in si prižgala.Kadim samo kadar sem razburjena.Kako zelo si želim postati igralka.menim da sem dovolj lepa igram pa perfektno saj moram ker v tem "svetu" ni resnice samo laži.Imam rdeče lase do sredine hrbta in zelene oči.Imam belo polt brez pegic,ki je zdaj na eni strani obraza vijolična.To je moj "popolni" svet.
12. januar 2012
Neeext!
Ful je dober napisan!
12. januar 2012
next!!
12. januar 2012
Next
... na podlagi prvega dela ne morem še ocenit zgodbe, ampak imaš pravi stil pisanja, ko da se že veselim naslednjega
12. januar 2012
u57330
u57330
Drinnnnnn drinnnnn A-Alice(js) T-Tyler(moj fant) T:Živijo miška priješ na zabavo? A:Hey.Kdaj? Tb desetih.Lepo se obleč za mene. A:Tyler ne vem če bom prišla glava me boli.(no sej je res od udarca) Taj no miška na zabavi moraš biti ker si moja punca.Ob devetih te pridem iskat.

Kar prekinil je.Upam da bom s pudrom lahko prikrila modrico.Nihče ne ve tega o moji družini.Ker nimam najboljše prijateljice.Ne nobenega pravega prijatelja.S Taylerjem hodim zato ker je priljubljen tako kot jaz.Sovražim ga.Medtem ko razmišljam grem v kopalnico in se začnem ličit.Uspelo mi je prekriti modrico.Odidem nazaj v sobo in si oblečem lepo turkizno oblekico.Ravno se oblečem ko pozvoni zvonec.Hitro si obujem čevlje in odidem do vrat.Odprem jih in Tyler me pozdravi z »živijo miška«.Odzdravim in odidema proti avtu.Ko pridema k njemu domov ga končno vprašam kje sta njegova starša.Odgovori da sta šla na neko poslovno zabavo in me poljubi.Obraz me tako zaboli da mi stopijo solze v oči ampak poljub mu vrnem.Odidema v hišo in čez 15 min pozvoni pri vratih.Notri se vsuje kup ljudi.Med njimi opazim tudi Michaela in njegove prijatelje.Zabava je dolgočasna.Vsi pijejo samo jaz ne.Kmalu prileze k meni Tyler in me začne poljubljati in otipavati.Odrinem ga in zbežim skozi vrata.Zunaj si ne morem pomgati in ulijejo se mi solze.Jočem kot že dolgo ne.Želim si prijateljico ki bi me potolažila toda nimam je.Prižgem si cigareto da bi se pomirila.Že drugič danes.
Next?
13. januar 2012
Neext
13. januar 2012
next!!
13. januar 2012
u72808
u72808
next
13. januar 2012
u32306
u32306
neeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. januar 2012
next ok pišeš
13. januar 2012
Nadaljuj, ker me res zanima kaj bo. tvoje pisanje je povno bolečine..tko ranjena je ta punca..tko zagrenjena..
mogoče (upam da nouš užaljena) se bi mogla mau znebit klišejev...
drugače, pa res dobr pišeš in vživeto tko d ati sma nexti!
14. januar 2012
nexti plis čimprej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. januar 2012
u72808
u72808
next
14. januar 2012
nexxxt !
14. januar 2012
next
15. januar 2012
u57330
u57330
»Si v redu?«Zaslišim glas.Pogledam v zrak.Pred seboj vidim Michaela in njegove prijatelje.To me je vprašala neka punca. »Ja.«odgovorim. »Naša princeska popolna kadi?Kdo bi si mislil.Pa le ni tako popolna.«Zaslišim sarkastičen glas.Pogledam kdo je to rekel.Michael. »Nisem popolna«rečem in preveč pogledam v zrak. »Kaj imaš na licu?«vpraša punca ki me je vprašala če sem v redu. »Nič« »Ni res modro lice imaš.« »Zaletela sem se v vrata omarice,«rečem in pogledam v tla. »Kdo te je udaril?Tyler?«spet vpraša. »Nihče!«zavpijem »Tvoja starša sta bila ne?« Tiho sem.Vsedejo se zraven mene jaz pa potegnem še zadnji dim in pohodim ogorek. »Oče je bil.Ne povejte nikomur prosim.Živo me bi požrli.Verjemite moje živjenje je vse prej kot popolno.Ubistvo ga sovražim.Nimam nobenih prijateljev vsi se družijo z mano ker imamo denar.Nobeden ne vidi mene."
Hvala vsem ki berete in hvala za komentarje,pa Dani.se nisem užaljena hvala za nasvet
16. januar 2012
Neext
16. januar 2012
nnnnnnnnnnnexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. januar 2012
u32306
u32306
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. januar 2012
nexxxt !
16. januar 2012
Nextttt !!!
19. januar 2012
u64528
u64528
Oprostite,ker oglašujem ampak a preberete,plisssssssss!!!!
Link:http://www.igre123.com/forum/tema/im/27814/
Hwala že v za naprej!!!!!!
Mwa,Špelca!!!!!
19. januar 2012
u57330
u57330
»Res ne maraš svojega življenja kaj ne?« to je bila neka punca,Michaelova prijateljica. Zasmejala sem se:»Ne.Ni tako popolno kot se zdi.« »Kaj ji verjamete pretvarja se kot vedno.Vsi vemo da se obnaša kot da je kraljica!« »Mike!Nehaj.Jaz sem Nikki«,je rekla punca,ki me je vprašala kako sem.»To pa so Peter,Michael,Alexander,Patricia in Stephani.Prijatelji smo že 10 let.Peter in Stephani pa tudi hodita.« »Veš,vem kako ti je mene je oče tako pretepel da sem pristala v bolnici,moj brat si je na šesnajsti rojstni dan dal preveliko dozo,sestra in mama pa sta pa sta bile prostitutki ki sta zboleli za aidsom.« je rekla Patricia. Bila sem tiho in pretresena.Uboga punca.Niti moje življenje ni tako hudo.Čeprav verjetno ne bom mogla postati to kar si želim,razen skrivnosti ki jo hranim že 5 let,moje življenje niti pripližno ni tako hudo. A-Alice,S-Stephani,N-Nikki,A-Alexander,P-Peter,M-Michael
P:»No dovolj morečih tem.Povej katere knjige in filme imaš rada.« A:»Hm,nazadnje sem prebrala zbirko VA (vampirska akademija),ki mi je bila zelo všeč,od filmov pa mi je všeč Titanic ker je Leo v tem filmu res fullll cute,pa Pearl Harbor ni tak slab.Ubistvo sta oba filma super romantična-žalostna.Pa vi?« P:»Jaz sem nazadnje prebrala knjigo Tako živim zdaj.«
S:»Js pa Jutranjo zarjo.Super knjiga.« N:»Vrtoglavica pa Berenikini kodri.«
Ni najboljši del ker nimam idej.Next?
Pa nič me ne moti če oglašujete sam prosim preberte zgodbico če mate dost časa.
20. januar 2012
Next
20. januar 2012
u32306
u32306
NEEEXT
20. januar 2012
u45697
u45697
jaaa next!! zlo dobro pišeš.
22. januar 2012
Kno supr je NEXTiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. januar 2012
u57330
u57330
zej neki časa nebom pisala ker nimam idej in morm se učit
24. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg