Forum
Ime mi je Anna, živim v Il.Bistrici vSloveniji s svojo mamo. Mama mi je bolna in zdravniki pravijo da bo umrla ampak vseno sem vesela da je zmano. Oče pa živi v Pivki. moja največja skrivnost je ta da tudi če je bogat nebi šla k njemu. Zadni mesec prihajajo socijalne delovke da morem iti k očetu živet saj moja mama ne more skrbeti zame.jaz pa nočem zapustitimame in moj edine prijateljice Elenor.

bostbrali

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2012
prosim bi lahko kdo bral saj en next
14. december 2012
u113670
u113670
next
14. december 2012
"DRINK" "DRINK" joj budilka ugasnem jo in grem pogledat mamo v sobo in ugotovim da jo ni.Ustrašila sem se in šla v kuhnjo na pultu vidim list ki je pisalo <MORALA SEM V BOLNICO KE SE MI JE STANJE POSLABŠALO PO POUKU TE PA PRIDE ISKAT OČE> odpravila sem se v šolo vsa šalostna in ugotovila da je Elenor zbolela in pouk je mine val zelo počasi.dokler nism vedla pred šolo...
15. december 2012
u113670
u113670
next
15. december 2012
ko sem prišla ven iz šole sem zagledala veliko lemuzino. dih pa mi je zaostal saj nism vedela od koga je . v limuzin ni bolo nobenega.zagledala sem očeta ki se je pogovarjal z rovnatelico ko sem pristopilo do očeta je rkel<ponjo sem prišel> ona se je zasmejala in rekla da ona je revna< ona je revna in ti nisi njen oče> jaz sem jo prekilna in ji rekla< on je moj oče sam šivi drugje> in zdaj me bo on imev šla se v limozino in prišev je šofer . šofer mi je odpru vrata in počutila se se kot princesa
15. december 2012
oprostite
15. december 2012
elenor
q=emo+kratke+frizure&hl=sl&sa=X&tbo=d&biw=1152&bih=605&tbm=isch&tbnid=_EU6NeqRS0pmqM:&imgrefurl=http://www.frizure.in/mladenacke-frizure/emo-frizure-emo-stil/&docid=O7tPODbvI51g8M&imgurl=http://www.frizure.in/wp-content/uploads/2010/04/34.jpg&w=247&h=250&ei=invMUPzXIYvcsgaL1YDgCQ&zoom=1[/img]
15. december 2012
oprostite sliko za elenor mi noče dat
15. december 2012
prišli smo do hiš
A1e+z+bazeni&hl=sl&sa=X&tbo=d&biw=1152&bih=864&tbm=isch&tbnid=wyZ-B4Z1nnakIM:&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema/love-in-high-school-(with-one-direction)/44232/1&docid=2BWDbsplQNjQxM&imgurl=http://www.stavbno-pohistvo.org/tiny_upload/hisa-z-bazenom.jpg&w=500&h=376&ei=zpDMUMqpGMHFtQbvx4CYAg&zoom=1&iact=hc&vpx=265&vpy=162&dur=1031&hovh=195&hovw=259&tx=123&ty=102&sig=109685222094041337703&page=1&tbnh=142&tbnw=188&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:1,s:0,i:150[/img]

ki mi je bila lepa in pred hišo sem zagledala žensko.
15. december 2012
u114563
u114563
~ glasujte za naše fante http://favoritebreakoutartist.com/index.php
~One Direction!
15. december 2012
kako se da sliko gor mi lahko do pove
15. december 2012
ženska je bila rjavolaska in prišla je do mene imi rekla da zdaj bo ona kot moja mama.jaz sem bila žalostna ker nism vedla da sem dobila mačeho. mačeha mi reče <ime mi je Sanja in sem tvoja druga mama tako da se lahko tudi name obrneš jutru bova šle v trgovino si kupiti kaj za obleč ker imamo zat presenečenjki bomo nekam šli lahko pa povabiš kakšno prijateljico.> . sanja mi je pokazala sobo in poklicala semEleno in jo uprašala če bi šla z mano ,ona pa je privolila.
15. december 2012
nextiiiii+nova bralka
26. januar 2013
u113670
u113670
next!
26. januar 2013
šla sem spat in se s pominjala spominov ko sem jih preživela s mamo. pogledala sem sliko in zaspala.
-----------------------naslednje jutro--------------------------------------------------------------
Zbudila sem se že ob 6 in mi Sanja pomagala zbrati obleko. zbrala sem si kot ponavadi za v šolo. šla sem v kuhinjo in tam me je vprašala neka ženska "kaj boš za zajterk " jaz ji rečem "lahko si naredim sama " pokimala je in šla. v šolo sem šla ob 7. 30 tam me je pričakala radovedna Elenor.
28. januar 2013
u113670
u113670
next
28. januar 2013
jaz sem lady 88 samo mi tisti profil ne prime-dela
01. februar 2013
In mi reče »kam gremo, kdaj si gremo kupiti oblačila« Elenor je zelo nora na one direction, ki jaz pa bol ne, ampak jih useno kdaj poslušam. Prišla iskat spet limuzina notri je že bila Sanja in mi rekla »kaj nebo šla tvoja prijateljica notri ki gremo v trgov« šla sem k Elenor in ji rekla » Prit u limuzino gremo v trgovino kot sem rekla«on mi je rekla »mama me bo iskala če me nebo doma« jaz ji rečem »klicala boš saj mama ve da greš z nami«pokimala je. in šle smo v trgovino.
kupila sem si

in

ona pa

02. februar 2013
prosim 1 next
04. februar 2013
next
04. februar 2013
bi brala http://www.igre123.com/forum/tema/pocitnice-na-havajih/50067/
pa sory za oglaševanje
04. februar 2013
sanja je klicala Elenorino mamo in ji rekla »dan. A bi lahko bila zdaj par dni z nami ker gremo na en nastop in anna jo vabi da bi šla z nami.« sanja je prekinila in rekla mama ji pusti. Šli smo na letala in tam zaspala ob branju knjige . ko me nekdo zbudi. Zbudila me je sanja in rekla »smo že tam«. Bile smo v Londonu in šle smo v limuzino in se peljali v neki ulici s hiškami in tam je šofer ustavil sanja gre ven in se zahvali in gremo v hišo odpre in pride neka čistilka in reče »kaj želite gospa« rekla ji je odnesi kovčke gor, Anni in elenor pokaži sobe.« ona je pokimala in nama rekla izberita sobe« jaz sem se ji zahvalila in zbrala sobo.

On pa

hiša

06. februar 2013
next
06. februar 2013
sanja naju je poklicala dol in nama rekla »punce odpravite se to kar smo si kupile ker nekam gremo« začudeno sem pogledala in šla v sobo oblekla sem se in šla dol po stopnicah sanja mi je rekla »kaj ne boš imela make upa« šla sem gor po stopnicah in se naličila kot ponavadi na sebe sem dala verižica ki mi jo je mama kupila. Poklicala sem jo po telefonu po se ni noben oglasil stekla sem dol in sanja reče »smo pripravljene?« jaz in Elenor smo zakričale »ja« čeprav sem bila bol tiho zato ker pogrešam mamo. Šle smo v limuzino in prispele na ne koncert šle smo od spredaj. Na oder so prišli 5 fantov. Druge punce so začele kričati »one direction« jaz pa sem se zagledala v harrya po so začeli pet prepeli so že vse pesmi razen »Little Things« ko so začeli jo peti sem stekla ven iz šotora in začela jokati na klopci po koncertu je pritekel k meni en od one direction rekel mi je »ime mi je Harry.«ja sem v solzah rekla »meni je ime Anna« haryi je rekel »kaj se je zgodilo da si stekla ven« odgovorila sem mu »mamo sem začela pogrešati« on mi je rekel »a ni tvoja mama tista gospa ki je stala zraven tebe na tvoji desni strani« rekla sem mu »ne ni moja mama ona mi je mačeha. Moja mama je bolna zdaj je v bolnici« on mi je rekel » tvoja prijateljica in mačeha te iščeta« jaz sem mu rekla »hvala pa čav« stekla sem k mačehi šle smo v limuzino in domov »mačeho sem prosila za vstopnico za koncert black veil brides . mačeha je privolila in mi kupila eno vstopnico za koncert rekla mi je »sama pojdi« koncert je bil čez en dan ob 7 zvečer šla sem spati in sanjala sem o harryu.
----------------------------naslednji dan-----------------------------------------
Zbudila sem se ob 7 šla sem se obleči in šla jest zajtrk .ob 9se šla ven prišla sem do lepe bele hiše. Tam sem se stavila in pogledala šla sem naprej ko za mano priteče harry in počakala sem ga nato smo se pogovarjala
h-harry, jaz-j
h: kam greš
j: na ogled okolice
h: te peljem do bližnjega parka
j: ja lahko
tako me je peljala do parka ko zagledam ura je bila že 12.30 in rekla sem mu »moram iti« on me je pospremil domov. In mi rekel »dijo« jaz sem mu nazaj odvrnila »dijo« vstopila sem v hiš in vse je zanimalo kje sem bila.
08. februar 2013
u27814
u27814
neeeext+nova bralkaa
08. februar 2013
Nič jim nisem povedala samo stekla v sobo in vso sobo premetala . ko ugotovim da mi je nekdo obleko raztrgal s škarjami se mi je zazdelo zelo čudno zato sem se oblekla v to.

Našminkala sem se kot ponavadi in šla ob 6 v taksi povedal sem mu in tja prišla ob 6.30 tam sem šla v šotor . šla sem od spredaj in se usedla na oder. Začeli so prihajati ljudje zato sem šla dol iz odra in takrat mi je zapiskal telefon dobila sem sporočilo od mame. Pisalo je »OJ ŠE SEM ŽIVA KLICALA ME JE SANJA IN REKLA DA GREŠ NA NASTOB BLACK VEIL BRIDS. ZELO SEM VESELA DA SI ŠLA NA KONCERT KI SI ŽE OD MAJHNEGA ŽELIŠ. POLI ME POKLIČI« Začelo se je ko se je končalo so prišli in jaz sem šla po avtogram. Andy se je slikal z mano, sliko imam na telefonu. Poklicala sem mamo in povedala, da sem dobila avtogram in sliko skupaj z njim. Mama je bila slišati srečna in povedati sem ji mogla veliko stvari. Šla sem po potki do doma saj nisem imela zadosti keša za taksi pogovarjala sem se še z mamo pol sem ji rekla čav in prekinila. Po uri hoda sem celo dobro uro. Pred hišo sem stala in pogledal na okoli in šla v hišo. Tam so vsi spali razen čistilka me je pričaka ker je čistila. Šla sem gor v sobo in se oblekla v sobo in mami poslala sliko. zaspala sem.
-------------------------------naslednje jutro---------------------------
Vstala sem in šla zajtrkovat. Bila sem takšna kot na tistem koncertu. Šla sem do parka in tam srečala harrya ki je bil pri reki s svojo skupino. Šla sem ko pride skupina fantov in deklet k meni in sklenemo prijateljstvo.
11. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg